Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:33:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем при избор на Велик човек по умения и отворен оперативен център  (Прочетена 1422 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_petko
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« -: Март 21, 2016, 18:26:46 »

Когато е отворен Оперативния център за симулация и двореца в категория Генерали бранители или Губернатори (няма значение и на двете става) и опитам да търся Велики хора по умения, когато избера някое умение не се случва нищо (когато е затворен оперативния център си работи - изпъкват хората с това умение). Това ми е полезно в случай, в който избирам подходящ генерал за битката в симулатора, отварям и двете прозорчета едно под друго, понеже от диалога в самия симулатор не мога да търся по умения.

Понеже се занимавам с такива работи, вижте тази грешка, която излиза в javascript конзолата :

Код:
TypeError: $(...).attr(...) is undefined

var personSkills = $(this).attr('data-skills').split(',');

мисля че е свързана с проблема, защото излиза винаги, когато се опитвам да търся велики хора от Двореца при отворен оперативен център.

EDIT: аз съм _petko и играя в свят v6 191 през браузъра.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Март 22, 2016, 11:06:50 »

Благодаря Ви за информацията. Предадено е на техническия отдел.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
_petko
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Март 24, 2016, 12:19:21 »

И още нещо пак там,

по принцип гледам, че би трябвало в този екран за Търсене на Велики хора по умения, когато мишката ти е върху някакъв скил да ти излиза прозорче (tooltip) с описание на конкретното умение за филтър, а то не излиза.

За да излиза трябва да се смени HTML атрибута на елементите, които дръжат tooltip-а, на скиловете да не е content, а title (тук малко по технически, обаче мисля че екипа ше схване).
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!