Imperia Online България  
Април 19, 2024, 19:08:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на смутното време  (Прочетена 37073 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #270 -: Май 02, 2014, 23:27:55 »

Вие наистина ли взехте да отговаряте на това крякане.Какво му обяснявате,Той има време и ресурс за мн неща Grin
Откъде се пръкват такива-незнам Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #271 -: Май 02, 2014, 23:34:03 »

Сега се разкряка накрая когато дарихме армиите. До преди два дни мълчеше и дума не обелваше да не би сутринта да го поздравят червените писма с десет атаки и двадесетина останали войника. Такива "мъже" в играта под път и над път.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #272 -: Май 02, 2014, 23:38:35 »

Бе шантава работа...ресурс имал за.... Grin  уникат пореден Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #273 -: Май 02, 2014, 23:40:05 »

Поздравявам съюзниците ни от ЗВЕЗДИТЕ, РАГНАРОК  и ГЛУТНИЦА. *beer*

А ЕТО ТОВА НЕКА ОСТАНЕ В ЗАЛА НА СЛАВАТА ТА ДА ЗНАЕ И ДА СЕ ПОМНИ КАК СЕ ВЗЕМАТ ДЕСЕТ ОТ ДЕСЕТ ЗАМЪКА В ЕДИН РЕАЛМ:

Честито тогава и дано ОДИН слезе и си прибере берсерките че уви, тоталната доминация и издухването са приоми от други дейности, несвързани точно с тази игра. А щом има и "сват" то вече клоним към домашното насилие.

Това е майтап разбира се. Браво и на теб за тези десет замъка. Ти си мой идол и кумир. Tongue *beer*

Колко хора ти се радват,
"нежна, превъзнесена душа",
а не виждат - грубиян си -
от петите...хм...до носа.
Вирнат той е без опора,
а оценка нула ще ти дам,
с извинение към много хора,
обърни се ти, удавен в срам!
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #274 -: Май 02, 2014, 23:41:03 »

Е Принцесо ..... аз лично ти свалям шапка единствено ти имаше доблеста да застанеш и да започниш диалог който да е градивен и смислен ( което подтвърждава думите ми че мъжете нещо май не ви струват ) . Дори още по-голямо впечетление ми прави че запази и добрият тон през целият разговот ..... Ще кажа така ...... МОНТАНА , МОНТАНА ..... КАК МОЖЕ ДА ОСТАВИТЕ ЕДНА ЖЕНА ДА ВИ ОТСРАМВА . Та Принцесо  АКО В РАЗГОВОРЪТ СЪМ  ДОПУСНАЛ ДА ВИ ОБИДЯ ..... СЪЖАЛЯВАМ ! *rose* *rose* *rose* .
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #275 -: Май 02, 2014, 23:41:44 »

Колко хора ти се радват,
"нежна, превъзнесена душа",
а не виждат - грубиян си -
от петите...хм...до носа.
Вирнат той е без опора,
а оценка нула ще ти дам,
с извинение към много хора,
обърни се ти, удавен в срам!

 *friends* *bravo* *bravo* *bravo*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #276 -: Май 02, 2014, 23:48:28 »

Бе шантава работа...ресурс имал за.... Grin  уникат пореден Grin

Чудеса, цяла ера мълчат да не би да ни се набият в очите и да изгорят и сега, накрая се отвиват. Винаги е било така и така ще си остане. Единствения за похвала е Водния. За мен това е човека. Но пък така ги дънихме останалите тая ера че чак драго ми става.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #277 -: Май 02, 2014, 23:49:35 »

Галди .... Абе излез от това че само ти си най-големият .... И ние можем да си крием армиите .... и ние знаем къде е опцията да пращаме конете да пасът .... пък и да ме посрещтнат 20 писма .... пак ми е все тази . Ама вие нешо много сте се озобили .... тази ера май ще се размините като цяло с медалите .... Търсите къде ли не вина , но не и в самите себеси .... Дори ти като съзадател на темата не каза - ПИЧ сори не съм имал в предвид РУСЕ .... имам съм в редвид ... еди кой си .... Говориш не сляпо и единствено Принцеста излезе и ви защитава с доводи Wink . А провинциалният ти стил и дребнотемие вече станаха известни на всички . Няма кой да играе със сприхав човек като теб , не си интересен и забавен .... по-скоро си отегчителен и скучен .... Та ...сега искам да го чуя от теб тук и сега  ........  ОТТЕГЛЯШ ЛИ ОБВИНЕНИЯТ СИ ТИ ОТ РУСЕ ЧЕ СА ВЗЕЛИ ПО НЕЧЕСТЕН НАЧИН ( ПОДАРЕН ) ЗАМЪЦИТЕ СИ ? Ето това ми отговори и ще се махна от темата ти и никога няма повече да пиша .... А след рестарта ще си говорим кой колко меча може да понесе и кой колко писма ще отваря ..... ама след това да няма хън мън Wink .
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #278 -: Май 02, 2014, 23:56:01 »

Колко хора ти се радват,
"нежна, превъзнесена душа",
а не виждат - грубиян си -
от петите...хм...до носа.
Вирнат той е без опора,
а оценка нула ще ти дам,
с извинение към много хора,
обърни се ти, удавен в срам!

Пиши, пиши за мойта лошотия
ти - възвишена душа
омаян в твоята магия
ще потъна във срама *rose* Tongue
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #279 -: Май 02, 2014, 23:56:13 »

И Галди ... След това да няма пак ти си ДИАМАНТЕН . Щото вече няма да върви тази песен .... Много ме забавляват такива като теб .... Дето Зобат само Злоба и ядът дървото  *freak* *freak* *freak* *freak* . Ама такова дърво ядът че свят им се вие ..... Галди - пощальонът ..... Мъж с униформа ........ оуууууууу секси ..... Галди сигурно си идол в определени среди ....
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #280 -: Май 03, 2014, 00:00:44 »

Ами то си е за срам .... пич .... голям съюз ...големи претенции и на края ...пляскане с ръце ..... говорите все за началото , а в края че сте се изпонакъкали .... ами то е така когато човек не знае какво прави накрая - Ядец Wink . Ама не ми пука де ....важното е че на хората им стана ясно защо бягаш от сериозне разговор ..... А именно изводът е че си ФАНТАЗЬОР .... и само ти виждаш демони в сенките .
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #281 -: Май 03, 2014, 00:06:29 »

Пиши по-дълго,моля те.Моля те.Кратките ти постове ме натъжават.Пиши...и за ресурса дето имаш пиши Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #282 -: Май 03, 2014, 00:09:01 »

Ти си лъжец и манипулатор. Излъга за киноф и мимоза. Грандоман и фантазьор. Превзел десет замъка ма после се поправил, бил сгрешил.Е че как няма да се поправиш като тук си в подарен такъв. Няма съюз извън вашата тройка, който да не знае че замъците са ви подарени. Халал да са ви! Защо не отговори на Аквауотър в другия реалм с кой акаунт си бил и защо не му обясни колко велик си бил там.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #283 -: Май 03, 2014, 00:13:48 »

Лош .... Галди къде видя че те мисля за лош Huh?? Аз те виждам че си нежана и чуствена душа , че си раним като сърна , че си безпомощен като дете изгубено в гората ..... Никога не съм казвал че си лош ? Единственото което твърдя че цял ден ме избягваш да ми дадеш отговор на въпросът ми .... че вие се скъсахте да повтаряте едни и същи неща , само и само да избягате от темата , но поради факта че съм упорит ...тя пак се връща .... и така ще и следващата ера ... ще ви пиша по профилите . ще дам линк към темата на всеки който е дошъл да играе със вас , за да знае че се обрича на провал . И така ще бъде цяла ера .... Ще ви мачкам и там и тук ..... Ще ви спамя ще ви отговарям и ще съм активан , докъто мозъкът ти не започне да крещи : ОТКЪДЕ ПО ДЯВОЛИТЕ ДОЙДЕ ТОВА ГАДНО КОПЕЛЕ И МИ ПРОВАЛЯ ИГРАТА !!!! А сърцето ти ще знае отговора .... ами така е като не ти стиска да си презнаеш че си бит честно от новобранци Wink . Няма как . така ще е от тук нататък или докъто не признаеш загубата или докъто не се махнете със жалкото ви съюзче от БГ17 Wink . Е аз имам врмеме .... Ще ви Спаня
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #284 -: Май 03, 2014, 00:17:08 »

Спани си бе,колкото искаш Grin И спанак яж,като Попай Grin И не спирай да пишеш,моляяя.Утре вечер искам да чета поне 20 поста такива Grin 
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!