Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:28:19 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на смутното време  (Прочетена 36953 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #240 -: Май 02, 2014, 11:13:02 »

Седя тук и денс чета ... чета и не мога да повярвам че големи хора се излагат като ..... Цървули ( Извинявам се Принцесо за грубият израз , но си е така ) . Преди Време Евгени Минчев ми каза в личен разговор ,  че мъж не е полов белег , а тип поведение . А като гледам ...Май  монтана са си Женски Съюз  *rose* *rose* *rose* .Аз съм в БГ17 от 2 седмици ( защото ме помолиха да доиграя профила ) . Предпочитам малко по-бързите светове : БГ18 .... Там 2 пъти взех злато и .... да кажем от 2 те ери имам доста медали . Та истината Монтана е следната ..... Хората се развиват и се учат .... И когато ти си доминирал с ( да кажем ) хитрост , но не си наблягал на играта ..... Един ден биваш смазан и изпреварван . От личен опит знам .... Аз спечлих 1-вото си злато по инерция ... Просто тимът с който играх ме научи да играя ... видях как стават нещата и си създадох план ..... План който заедно с вдуги хора ( доста от които бяхме врагове ) след рестарта се събрахме и ............. Издухахме ерата 10 от 10 замъка ... Всички на +10 ниво ..... Админите ни презнаха , че е нямало сват в който да има такава ДОМИНАЦИЯ ..... Та и в БГ18 имаше ревльовци който се канеха да са медалисти , но уви ГРЕДА . Днес понеже съм в мод ( поради това че все пак са празници , а и ми е писнало да играя ) си наоправх труда и разрвих старите доклади на РУСЕ ( май забравих да кажа че съм в този съюз ) Та ....Мога да ти гарантирам 100 % че момчетата са си взели замъците  ( за които намерих доклада )  с битки  ..... срещу НПЦ тата .... Аз лично направих няколко снимки на битките и ще ги посна след края на ерата . Битките са срещу .... Елитната армия на стандартните гардове .... нищо особенно ..... НО от вас искам , след това , тук в този форум - ПУБЛИЧНО И БЕЗУСЛОВНО ДА СЕ ИЗВЕНИТЕ НА МОМЧЕТАТА !!! Иначе просто си оставате поредният женски полов орган ( Принцесо моля да ме извените пак за грубият израз ) .
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #241 -: Май 02, 2014, 13:15:27 »

Седя тук и денс чета ... чета и не мога да повярвам че големи хора се излагат като ..... Цървули ( Извинявам се Принцесо за грубият израз , но си е така ) . Преди Време Евгени Минчев ми каза в личен разговор ,  че мъж не е полов белег , а тип поведение . А като гледам ...Май  монтана са си Женски Съюз  *rose* *rose* *rose* .Аз съм в БГ17 от 2 седмици ( защото ме помолиха да доиграя профила ) . Предпочитам малко по-бързите светове : БГ18 .... Там 2 пъти взех злато и .... да кажем от 2 те ери имам доста медали . Та истината Монтана е следната ..... Хората се развиват и се учат .... И когато ти си доминирал с ( да кажем ) хитрост , но не си наблягал на играта ..... Един ден биваш смазан и изпреварван . От личен опит знам .... Аз спечлих 1-вото си злато по инерция ... Просто тимът с който играх ме научи да играя ... видях как стават нещата и си създадох план ..... План който заедно с вдуги хора ( доста от които бяхме врагове ) след рестарта се събрахме и ............. Издухахме ерата 10 от 10 замъка ... Всички на +10 ниво ..... Админите ни презнаха , че е нямало сват в който да има такава ДОМИНАЦИЯ ..... Та и в БГ18 имаше ревльовци който се канеха да са медалисти , но уви ГРЕДА . Днес понеже съм в мод ( поради това че все пак са празници , а и ми е писнало да играя ) си наоправх труда и разрвих старите доклади на РУСЕ ( май забравих да кажа че съм в този съюз ) Та ....Мога да ти гарантирам 100 % че момчетата са си взели замъците  ( за които намерих доклада )  с битки  ..... срещу НПЦ тата .... Аз лично направих няколко снимки на битките и ще ги посна след края на ерата . Битките са срещу .... Елитната армия на стандартните гардове .... нищо особенно ..... НО от вас искам , след това , тук в този форум - ПУБЛИЧНО И БЕЗУСЛОВНО ДА СЕ ИЗВЕНИТЕ НА МОМЧЕТАТА !!! Иначе просто си оставате поредният женски полов орган ( Принцесо моля да ме извените пак за грубият израз ) .
Брей то голямо хвалене голямо нещо то медали то злато от ерата сякаш сте единствените админите ви признали целия свят ви се кланя Grin Само не разбрах как вземахте 10 ЗАМЪКА при наличието само на 9 страшна ДОМИНАЦИЯ ще да е било сигурно 10-тия от предната или следващата ера си го носите  *hahaha*Няма лошо поздравления за силната ера,ама хайде по-лекичко с хвалбите това е игра не място за избиване на комплекси и определения кой какъв полов огран бил.
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #242 -: Май 02, 2014, 13:57:01 »

Здравей ... 10 ли съм казал  *hahaha* *hahaha* *hahaha*  ? Та приемам забелжката е уместна ... просто небрежност и невнимателност от моя страна когато съм го писал съм мислил за това че и 9-те ( повтарям и 9-те ) бяха вдигнати до 10-то ниво  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  .... Дали се хваля или не .... Не ми дреми какво си мислиш . Важното е че аз съм си начесал крастата и ми е все тази за БЪГАВАТА и ПРОЛЕМНА игра  Cool . Но това е бягане от темата .... Та ... Би ли ми казал сега .... Как така вие все си намирате начин да бягате от конкретната тема . Вие повдигате обвинения . Твърдите че Русе е взел замъкът даром и че са еди какви си . Нямате доказателства , нямате факти , нямате нищо . ОК номерът минава до денс . Аз влизам и си правч тудът и се връщам до 21.02.2014 и виждам ИСТИНАТА  . А именно битките за замъите . И ви казвам ВИЕ СТЕ СИМУЛАНТИ . И сега ви питам МОЖЕТЕ ли да постъпите като МЪЖЕ и след като ви Публикъвам БИТКИТЕ - Готови ли сте да признаете че РУСЕ са ви надиграли и че ПРОСТО те са по-добрият отбор от вас ? Готови ли сте да се извените и да поднесете публично уважението си към труда на тези момчета ? Готови ли сте да постъпите като ПИЧОВЕ и да спрете да ревете за някакви Тайни заговори срещу вас ? Ето това искам да разбера ..... БИХТЕ ЛИ ПОСТЪПЕЛИ МЪЖКИ !!!!  Wink

П.П. Искам да бъда разбран правилно .... Говоря само и единствено за случаят РУСЕ и техните замаци .
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #243 -: Май 02, 2014, 14:18:27 »

Ами не знам,надявам се да имат смелостта да си признаят.Аз се отказах от тази игра след 7г игра съм на мнение,че не си заслужава да си губиш времето при положение че има толкова бъгове и проблеми.Просто следя темата / дори възстанових един акаунт в играта / да мога да следя битката за Реалма.Но до тук само обвинения и упреци от едната и другата страна нищо конкретно никакви доказателства ЗА и ПРОТИВ.Ясно ми беше че е печатна грешка фразата 10 замъка от 10 просто исках да кажа,че няма нужда от хвалебствия,ако сте го постигнали ОК ще ви уважават за това но няма нужда от хвалене.Така,че въпросът ти не към мен и на мен ми се иска да видя доказателства подкрепящи едната или другата теза  Wink
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #244 -: Май 02, 2014, 14:31:14 »

Легаси радвам се че разбираш че грешката ми е индуктивна , а не печатна  Embarrassed . Както казах също ...аз съм отскоро и не познавам хората в БГ17  *SEARCH* . И понеже Форумът е от преди Версия 6 Предлагам всеки който е в БГ17 с различно име да си представя и реалният НИК . Така всеки от нас ще знае с кой Говори . Аз съм с evriya и говоря от името evriya . Мисля че за да достигнем до истината трбва да се започне смислен разгувор и ..... Аз денс поставям началото . Та .... Сега чакам :
1-во : Кой е   Галахад ?
2-ро : Ако твърди че Русе са взели ДАРОМ замък , а аз му докажа че това му твърдение е Заблуда ( няма да го наричам лъжа , защото все още предполагам че човекът е заблуден ) . Той готов ли е да се извини Публично пред всички на съюз РУСЕ ?
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #245 -: Май 02, 2014, 14:41:48 »

Здравей ... 10 ли съм казал  *hahaha* *hahaha* *hahaha*  ? Та приемам забелжката е уместна ... просто небрежност и невнимателност от моя страна когато съм го писал съм мислил за това че и 9-те ( повтарям и 9-те ) бяха вдигнати до 10-то ниво  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*  .... Дали се хваля или не .... Не ми дреми какво си мислиш . Важното е че аз съм си начесал крастата и ми е все тази за БЪГАВАТА и ПРОЛЕМНА игра  Cool . Но това е бягане от темата .... Та ... Би ли ми казал сега .... Как така вие все си намирате начин да бягате от конкретната тема . Вие повдигате обвинения . Твърдите че Русе е взел замъкът даром и че са еди какви си . Нямате доказателства , нямате факти , нямате нищо . ОК номерът минава до денс . Аз влизам и си правч тудът и се връщам до 21.02.2014 и виждам ИСТИНАТА  . А именно битките за замъите . И ви казвам ВИЕ СТЕ СИМУЛАНТИ . И сега ви питам МОЖЕТЕ ли да постъпите като МЪЖЕ и след като ви Публикъвам БИТКИТЕ - Готови ли сте да признаете че РУСЕ са ви надиграли и че ПРОСТО те са по-добрият отбор от вас ? Готови ли сте да се извените и да поднесете публично уважението си към труда на тези момчета ? Готови ли сте да постъпите като ПИЧОВЕ и да спрете да ревете за някакви Тайни заговори срещу вас ? Ето това искам да разбера ..... БИХТЕ ЛИ ПОСТЪПЕЛИ МЪЖКИ !!!!  Wink

П.П. Искам да бъда разбран правилно .... Говоря само и единствено за случаят РУСЕ и техните замаци .


А мен ми е интересно в бг 18 ? с кой акаунт си играл ? точно ? като си взел реалма на 100 % че не те помня нещо...
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #246 -: Май 02, 2014, 14:50:23 »

Стрнно зададени Въпроси . Учудва ме невниманието с което подхождаш , но увереноста с която се вклиняваш в разговора ми допада . Не знам сега това как да го приема :  като поредният опит да се избяга от темата или .... чисто лубопитство ? Аз лично съм си поставил за цел тук да постигна яснота относно - ОБНИНЕНИЯТА който се сипят относно РУСЕ . Готов съм да предоставя снимки на Битките за замъците им . А относно това кой съм ..... Все пак си направих снимка на това как е приключила ерата и мога да ги постна заедно със снимките на битките . Надявъм се тогава да получиш удовлетворение на въпросите  си  .
А сега да се фокусираме върху следните факти :
В БГ17 аз съм член на РУСЕ и съм решен да достигна от отговора на въпроса си : АКО СЕ ОКАЖЕ  ЧЕ МОНТАНА НАПРАЗНО ОБВИНЯВАТ МОМЧЕТАТ ОТ РУСЕ , ГОТОВИ ЛИ СА ДА СЕ ИЗВЕНЯТ ПУБЛИЧНО Huh?
« Последна редакция: Май 02, 2014, 15:10:26 от evriya » Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #247 -: Май 02, 2014, 15:18:00 »

Стрнно зададени Въпроси . Учудва ме невниманието с което подхождаш , но увереноста с която се вклиняваш в разговора ми допада . Не знам сега това как да го приема :  като поредният опит да се избяга от темата или .... чисто лубопитство ? Аз лично съм си поставил за цел тук да постигна яснота относно - ОБНИНЕНИЯТА който се сипят относно РУСЕ . Готов съм да предоставя снимки на Битките за замъците им . А относно това кой съм ..... Все пак си направих снимка на това как е приключила ерата и мога да ги постна заедно със снимките на битките . Надявъм се тогава да получиш удовлетворение на въпросите  си  .
А сега да се фокусираме върху следните факти :
В БГ17 аз съм член на РУСЕ и съм решен да достигна от отговора на въпроса си : АКО СЕ ОКАЖЕ  ЧЕ МОНТАНА НАПРАЗНО ОБВИНЯВАТ МОМЧЕТАТ ОТ РУСЕ , ГОТОВИ ЛИ СА ДА СЕ ИЗВЕНЯТ ПУБЛИЧНО Huh?


Аз те питам за БГ 18 където си взимал замъци не четеш като хората? два пъти подред злато. първия път не ме интересува интересува ме втория път където си взимал замъци как беше 10 от 10. точно с какво ги взе и с кой акаунт точно играеше. Че нещо ми се струва че за бг18 послъгваш... нямаш смелостта да ми отговориш ли?
« Последна редакция: Май 02, 2014, 15:21:49 от night_ranger » Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #248 -: Май 02, 2014, 15:33:17 »

Ха  Grin Grin Grin ... Страно  Shocked Shocked Shocked Shocked .... Ха сега де , Кой съм от БГ18  Cool Cool Cool .... Стана завързано  *xxx* *xxx* *xxx* . Но щом си толкова Вързан да разбереш явно си доста надъхан  *freak* *freak* *freak*... Но Както казах ..... Изчакай края на дискусият и ще ти отговоря на въпроса и то с ФАКТИ ( ТОЕСТ СНИМКИ ОТ ИГРИТЕ СИ ) . Сега ако нямаш друго .... Просто ни остави ( и си следи кротко и мирно темата ) да намерим истината . А именно :
МОНТАНА ЩЕ ПРИЗНАЯТ ЛИ ПУБЛИЧНО ЧЕ СА ОБВИНИЛИ РУСЕ , БЕЗПОЧВЕНО И ЩЕ ПРИЗНАЯТ ЛИ ЧЕ СА НАДИГРАНИ ОТ ТЯХ ?
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #249 -: Май 02, 2014, 15:35:18 »

Ха  Grin Grin Grin ... Страно  Shocked Shocked Shocked Shocked .... Ха сега де , Кой съм от БГ18  Cool Cool Cool .... Стана завързано  *xxx* *xxx* *xxx* . Но щом си толкова Вързан да разбереш явно си доста надъхан  *freak* *freak* *freak*... Но Както казах ..... Изчакай края на дискусият и ще ти отговоря на въпроса и то с ФАКТИ ( ТОЕСТ СНИМКИ ОТ ИГРИТЕ СИ ) . Сега ако нямаш друго .... Просто ни остави ( и си следи кротко и мирно темата ) да намерим истината . А именно :
МОНТАНА ЩЕ ПРИЗНАЯТ ЛИ ПУБЛИЧНО ЧЕ СА ОБВИНИЛИ РУСЕ , БЕЗПОЧВЕНО И ЩЕ ПРИЗНАЯТ ЛИ ЧЕ СА НАДИГРАНИ ОТ ТЯХ ?

Абе пич... като си толкова отворен и щом така те питам какво бягаш от отговора нали всичко си казваше. Аз играя с акаунт aquawater и те питам ти точно с кой акаунт си играл в бг 18 и си взимал 100 % реалм? нали нищо не криеш? според мен лъжеш и ти го заявявам директно.
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #250 -: Май 02, 2014, 15:39:53 »

Пич 5-пари не давам какво казваш и какво мислиш  :Smiley :Smiley :Smiley . Сега се супокой и стой и гледай мача .... Мисля че ще дават дузпи .
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #251 -: Май 02, 2014, 15:42:30 »

Пич 5-пари не давам какво казваш и какво мислиш  :Smiley :Smiley :Smiley . Сега се супокой и стой и гледай мача .... Мисля че ще дават дузпи .


Да заявам ти че си лъжец. И за разлика от тебе аз мога кажа кой и как е играл в бг 18. Защото аз съм играл там и знам как се взима реалма на 100 % защото съм участвал в това...!
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #252 -: Май 02, 2014, 15:51:25 »

 Стахотно . Мойто поздваления  *beer* *beer* *beer* . Сега ако обичаш изчакай и ще си получиш доказателствата . НЕ КОГАТО ТИ ИСКАШ ,  А КОГАТО АЗ ПРЕЦЕНЯ . Както виждаш аз не съм тръгнал да нападам МОНТАНА и да ги обвинявам напразно че са лъжци .... Така че културният тон го изисква това поведение .
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #253 -: Май 02, 2014, 15:54:36 »

Стахотно . Мойто поздваления  *beer* *beer* *beer* . Сега ако обичаш изчакай и ще си получиш доказателствата . НЕ КОГАТО ТИ ИСКАШ ,  А КОГАТО АЗ ПРЕЦЕНЯ . Както виждаш аз не съм тръгнал да нападам МОНТАНА и да ги обвинявам напразно че са лъжци .... Така че културният тон го изисква това поведение .


Май ме бъркаш аз не съм от Монтана. Казах ти с кой акаунт играя и ти казах че реалма в бг 18 аз съм го играл. И че си лъжец и не си вземал злато на 100 % реалм. Или си бил някой донор макар че погледнах и не видях ника ти да е бил при нас в бг 18.
Активен
evriya
Редник
*

Karma: +1/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #254 -: Май 02, 2014, 16:02:34 »

Знам че сега не си от монтана тук ....Аз си пиша домашните Wink . А ти се научи да станеш малко по-дипломатичен , за тази игра не е нужно да си само ДОБЪР ВОЙН Wink .
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!