Imperia Online България  
Март 28, 2024, 23:54:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на смутното време  (Прочетена 36935 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dimitur4o
Майор
*****

Karma: +183/-268
Неактивен Неактивен

Публикации: 547


spotless mind


Профил WWW
« Отговор #165 -: Април 16, 2014, 03:04:57 »

 *beer* *beer* *beer*
Аааа Мите, честито ти лидерство. Да почерпиш *beer*
*beer*  епа щом си казал черпя Smiley ама да свирят новата ера вече че си попиляхме времето...
Активен

КуКу
angy20
Лейтенант
***

Karma: +2/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 112



Профил
« Отговор #166 -: Април 16, 2014, 11:46:41 »

Изчетох внимателно цялата тема. Никъде,ама никъде не видях член на Монтана да си позволи цинично-вулгарно отношение към някой от вас. Хапливи и саркастични сме...това го можем добре, изкуство си е...но простащина при нас няма. Така че - аре дай го малко по-ЕнтЕлЕгЕнтно. Иначе оправдаваш максимата,че безсилието ражда насилие, в твоя случай - словесно Smiley
Поздрави и весели празници Smiley
явно четеш произволно или ти се иска да не са обиждали  *ok*
Активен

По лошо от изкуственият интелект е естествената простотия! Wink
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #167 -: Април 16, 2014, 15:32:35 »

Драги Монтанци,
явно ви липсваме много Smiley и Ви е безинтересна ерата и на нас ни стана безинтересна преди 1 месец още на поредното Ви модиране и бягане от нас, поне предполагам че вече сте се наспали от дежурства да си пазите акаунтите Smiley
И понеже не остана време за лични битки Smiley Аз лично Ви казвам че ще се преместя в съюз Райз и ще довърша ерата при тях на съюзно ниво.
Приятно игра и успех в взимането на замък.
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #168 -: Април 16, 2014, 15:36:36 »

Драги Монтанци,
явно ви липсваме много Smiley и Ви е безинтересна ерата и на нас ни стана безинтересна преди 1 месец още на поредното Ви модиране и бягане от нас, поне предполагам че вече сте се наспали от дежурства да си пазите акаунтите Smiley
И понеже не остана време за лични битки Smiley Аз лично Ви казвам че ще се преместя в съюз Райз и ще довърша ерата при тях на съюзно ниво.
Приятно игра и успех в взимането на замък.

Ти ги отчая.
Ще се радваме да бъдем заедно
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
CrystalSky
Редник
*

Karma: +1/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #169 -: Април 16, 2014, 15:49:50 »

Свещенна тъпота.

Не исках да се намесвам, но не се сдържах. Wink
Когато човек прави забележки, първо трябва да погледне себе си.
"Свещенна тъпота." Пише се с едно Н. Smiley

Двойно Н

При прилагателните имена в женски и среден род, ед. ч. и в множествено число
1) Когато прилагателното в мъжки род завършва на -НЕН, пишем -НН-:

есенен – есенна, есенно, есенни

камбанен – камбанна, камбанно, камбанни

2) Когато прилагателното в мъжки род завършва на -ЕН, пишем едно -Н-:

особен – особено, особена, особени

съвършен – съвършена, съвършено, съвършени
--------------

Иначе...срам ме е, яд ме е...Място не мога да си намеря, че започнах да играя отново ИО и попаднах в подобна помия.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #170 -: Април 16, 2014, 17:20:28 »

Драги Монтанци,
явно ви липсваме много Smiley и Ви е безинтересна ерата и на нас ни стана безинтересна преди 1 месец още на поредното Ви модиране и бягане от нас, поне предполагам че вече сте се наспали от дежурства да си пазите акаунтите Smiley
И понеже не остана време за лични битки Smiley Аз лично Ви казвам че ще се преместя в съюз Райз и ще довърша ерата при тях на съюзно ниво.
Приятно игра и успех в взимането на замък.

Това нещо ние го знаем одавна. Помниш ли че се сърдеше когато те наричахме "подлога на Райз"! Нима грешахме??? Wink
Все пак се извинявам за израза и признавам че без вас е скучно. Влезете ли в Райз,то този иначе кастриран съюз добива величествен вид, но само и единствено защото вие сте там и още двама трима други играчи, за които съм сигурен че са добри. Предай на оня "Shine Bright like a diamond" че само с диаманти и лъжи не става. Дано ги научиш на нещо!!! Но като ги знам колко са ялови, явно няма да смогнеш да ги обучиш и ще ти се наложи ти да им пращаш атаките. Погледни този цитат от оня омраз.

Цитат
Ти ги отчая.
Ще се радваме да бъдем заедно

Страшно показателен е. Дава  да се разбере колко безплоден е най-богатия и най-голям по нето и бройка съюз. Щом чакат теб та ти да ни плашиш и отчайваш Grin Естествено е че ще се радва да си сред тях, скъпоценния камък свети дори на трупа на одавна мъртъв и  разложен труп.
« Последна редакция: Април 16, 2014, 19:21:28 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
princessdara
Гост
« Отговор #171 -: Април 16, 2014, 18:13:44 »

за ЛОСА неразбрах Huh??
Аз ще те взема спокойно и обещавам няма да ти правя рогата по големи  Grin Grin Grin
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #172 -: Април 16, 2014, 19:39:49 »

Ми това с подлогата се обърка. Просто си избирам страна, както вие предната ера бяхте с Илюминати, които дори в войната им бихме съюзната армия и никой не отрича че ако не бяха "бързите" действия на екипа на ИО 10 дена да се чудят и да не вземат мерки какво да правят с клонираната армия какъв щеше да е резултата накрая на ерата. Ние модирахме защото това не спираше и проблема с клонираните армии така и не успяха да го отстранят до края на ерата. Проблем от който се възползвахте и Вие в това число. Ние не се интересуваме от медали ако не си разбрал играем за кеф и за битките, като ни стане скучно играем за реалм(последния е показателен според мен свят бг18 версия 6). Тук че ще отидем съюз Райз, които се оказа че са единствените, които спазват дадената дума - неща непонятни за вас според мен. Интересно Галахад(firesteel) ти който твърдеше че не играеш в бг17 т.е. криеше се и казваше че не играеш и не си ти и то това за да не бием този акаунт сега изведнъж откакто ние излязохме в мод понеже е прекалено скучно с вас една атака няма пусната от вас към нас, (освен по някой и друг васал) сега ще ви видя колко умеете съюзните битки за личните вече знам биете слабите и тези които не могат да се защитят, не можеш да отречеш че пусната атака по нас - значи на хваната и засечена армия от наша страна и предната ера Ви го доказахме и тази ера пак.

Нека видим накрая доколкото помня се гледа нещото наречено реалм. Ако играех аз и по начина по който играят Райз ерата би трябвало да я вземат с 100 % влияние, но те са хора на думата и си държат на нея. Ние просто ще се включим да разцъкаме малко съюзната армия за кеф.

Пожелавам Ви приятна игра. Grin
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #173 -: Април 16, 2014, 20:47:53 »

Ми това с подлогата се обърка. Просто си избирам страна, както вие предната ера бяхте с Илюминати, които дори в войната им бихме съюзната армия и никой не отрича че ако не бяха "бързите" действия на екипа на ИО 10 дена да се чудят и да не вземат мерки какво да правят с клонираната армия какъв щеше да е резултата накрая на ерата. Ние модирахме защото това не спираше и проблема с клонираните армии така и не успяха да го отстранят до края на ерата. Проблем от който се възползвахте и Вие в това число. Ние не се интересуваме от медали ако не си разбрал играем за кеф и за битките, като ни стане скучно играем за реалм(последния е показателен според мен свят бг18 версия 6). Тук че ще отидем съюз Райз, които се оказа че са единствените, които спазват дадената дума - неща непонятни за вас според мен. Интересно Галахад(firesteel) ти който твърдеше че не играеш в бг17 т.е. криеше се и казваше че не играеш и не си ти и то това за да не бием този акаунт сега изведнъж откакто ние излязохме в мод понеже е прекалено скучно с вас една атака няма пусната от вас към нас, (освен по някой и друг васал) сега ще ви видя колко умеете съюзните битки за личните вече знам биете слабите и тези които не могат да се защитят, не можеш да отречеш че пусната атака по нас - значи на хваната и засечена армия от наша страна и предната ера Ви го доказахме и тази ера пак.

Нека видим накрая доколкото помня се гледа нещото наречено реалм. Ако играех аз и по начина по който играят Райз ерата би трябвало да я вземат с 100 % влияние, но те са хора на думата и си държат на нея. Ние просто ще се включим да разцъкаме малко съюзната армия за кеф.

Пожелавам Ви приятна игра. Grin
Може ли само да ми отговориш на един въпрос. Знаеш че нито се заяждам нито искам да обиждам. Чисто любопитство е. На кой какво сме обещавали и не сме го изпълнили. На кой сме давали каквато и да е било дума и сме нарушавали обещанията си. Лидера ни каза пред всички, че е ползвал клонирането от никого не го е крил. Навсякъде го е писал и във форума. Ако толкова искаше да се облажи  не мислиш ли че щеше да седи като мишка и да си трае. Но той не го е направил. Разтръби навсякъде ако мога ще го ползвам, а след това каза да ползвах го. Не мислите ли (сега това не конкретно към теб), че тази информация не достигна и до админи и до екипа на ИО. Взеха се мерки всичко се оправи. Аз не мога да кажа нищо за бързата реакция на компетентните лица от екипа им. Това не зависи от никой от нас.
Приятна игра и на теб  Wink
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #174 -: Април 16, 2014, 21:11:13 »

Може ли само да ми отговориш на един въпрос. Знаеш че нито се заяждам нито искам да обиждам. Чисто любопитство е. На кой какво сме обещавали и не сме го изпълнили. На кой сме давали каквато и да е било дума и сме нарушавали обещанията си. Лидера ни каза пред всички, че е ползвал клонирането от никого не го е крил. Навсякъде го е писал и във форума. Ако толкова искаше да се облажи  не мислиш ли че щеше да седи като мишка и да си трае. Но той не го е направил. Разтръби навсякъде ако мога ще го ползвам, а след това каза да ползвах го. Не мислите ли (сега това не конкретно към теб), че тази информация не достигна и до админи и до екипа на ИО. Взеха се мерки всичко се оправи. Аз не мога да кажа нищо за бързата реакция на компетентните лица от екипа им. Това не зависи от никой от нас.
Приятна игра и на теб  Wink

Аз не искам да обиждам никой... но нещата които пише лидера Ви в форума не са верни. Може от неговата гледна точка и в неговия свят да са верни, но според мен моето лично и скромно мнение е във вашия съюз има хора които разбират донякъде играта на някакво ниво, но ако предната ера не ви бяха подарили замък нямаше да хванете нищо. След това за цяла ера не посмяхте дори да се помъчите да играете срещу нас по никакъв начин само се криехте, но това не го обсъждам.
Цитата на Галахад "Доста преди описаните събития, съюз ДЕВИЛ, който беше съставен от 6 акаунта, гледани от не се наемам да кажа колко човека"
колко човека 6 акаунта 6 човека. Това че ние сме организираме играем заедно познаваме се и няма нужда да се обясняваме кой кога какво и как да пуска никой не може да разбере и как го правим и как играем, това че сме задружни разчитаме един на друг и по всяко време има човек на линия при нас. Според него ползваме скриптове програми и т.н.
Като е пич предната ера вместо да търси бъга за армията да беше казал както ние. Не няма да играя по този начин не е честно и да го покаже по някакъв начин като ние. Масов мод.
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #175 -: Април 16, 2014, 21:54:43 »

Аз не искам да обиждам никой... но нещата които пише лидера Ви в форума не са верни. Може от неговата гледна точка и в неговия свят да са верни, но според мен моето лично и скромно мнение е във вашия съюз има хора които разбират донякъде играта на някакво ниво, но ако предната ера не ви бяха подарили замък нямаше да хванете нищо. След това за цяла ера не посмяхте дори да се помъчите да играете срещу нас по никакъв начин само се криехте, но това не го обсъждам.
Цитата на Галахад "Доста преди описаните събития, съюз ДЕВИЛ, който беше съставен от 6 акаунта, гледани от не се наемам да кажа колко човека"
колко човека 6 акаунта 6 човека. Това че ние сме организираме играем заедно познаваме се и няма нужда да се обясняваме кой кога какво и как да пуска никой не може да разбере и как го правим и как играем, това че сме задружни разчитаме един на друг и по всяко време има човек на линия при нас. Според него ползваме скриптове програми и т.н.
Като е пич предната ера вместо да търси бъга за армията да беше казал както ние. Не няма да играя по този начин не е честно и да го покаже по някакъв начин като ние. Масов мод.

И пак не ми отговори на въпроса обещавали ли сме на някой нещо и после да не го изпълним. Войните с вас бяха безсмислени много добре го знаеш, имахме само един акаунт който ще годе имаше някаква армия а останалите... Бяха загубена кауза за нас. Вие бяхте 6 човека с добри армии и голям он. А ние 25 няма как да се опазят всички.
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #176 -: Април 16, 2014, 22:05:58 »

Тук че ще отидем съюз Райз, които се оказа че са единствените, които спазват дадената дума - неща непонятни за вас според мен. Интересно Галахад(firesteel) ти който твърдеше че не играеш в бг17 т.е. криеше се и казваше че не играеш и не си ти и то това за да не бием този акаунт сега изведнъж откакто ние излязохме в мод понеже е прекалено скучно с вас една атака няма пусната от вас към нас, (освен по някой и друг васал) сега ще ви видя колко умеете съюзните битки за личните вече знам биете слабите и тези които не могат да се защитят, не можеш да отречеш че пусната атака по нас - значи на хваната и засечена армия от наша страна и предната ера Ви го доказахме и тази ера пак.
Пожелавам Ви приятна игра. Grin

Уви, бяга ти истината, Насенце - честно казано коментара ти е странно защо пълен с твърдения, които би трябвало да обяснят иначе непонятната ти любов и опека към/над личния съюз на лозови/розови или както там се пишат. Да уточним нещо, което не си разбрал - Галахад липсваше за един не малък период (около месец)от играта и аз бях тази която водеше съюза и ти писа. И... не , не е наказуемо и против правилата да играе наглеждач с акаунта докато титуляра липсва. Мисля че вече трябва да си доволен, след като си осведомен за истината.  Kiss

И престани да си чешеш иначе смешното его като се изтъкваш какви войни си водил и как нямало атака към вас - смешно е при положение че всичките ни акаунти не правеха вашето нето, тоест 20/25 малки срещу 6 големи развити за военна игра акаунта. Определено не говори добре за вас. Както казах и преди в това което ти писах - моите уважения за добре развитите за такива действия и начин на игра акаунти но не ви прави чест да атакувате доста по-малки от вас. Говори за комплекси и безсилие но това друга тема.  *hmm*

На вас също, приятна игра!
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #177 -: Април 16, 2014, 22:40:53 »

Дайте някакви битки да видим, има ли ? Smiley
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #178 -: Април 16, 2014, 22:45:18 »

Ради, не забелязваш ли че те на конкретни въпроси не отговарят, нито битки за замъци постват. Бандажната дефекация смърди от километри. Нас не са ни нужни тези битки. Ние знаем истината за тях. Самия факт че не ги постват а извъртат работата със смешни причини е красноречив и безпристрастния читател веднага ще си направи изводите. На нас Кефи не са ни нужни тези битки, нужно ни беше само ти да откажеш да ги постнеш снощи за да се орезилите хептем.
Сполай ти за услугата, щото аз немаше как да ти навредя, оставаше ти сам да го направиш, и ти си го причини.
Стар играч си но наред с това явно и акъла ти е доста остарял и поизветрял.  Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #179 -: Април 17, 2014, 00:12:51 »

Дайте някакви битки да видим, има ли ? Smiley

Естествено Grin Това за добър вечер само!












« Последна редакция: Април 17, 2014, 01:15:07 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!