Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:32:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на смутното време  (Прочетена 37085 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #105 -: Април 15, 2014, 23:39:55 »

е сега пък станахте уштипани булки много сте силни да говорите глупости ама истената боли

Не те разбрах нещо/ И стената ли боли или истената боли. В първия случай стената я боли щото бая се омазвахте в нея. Във втория случай предполагам че си искал да напишеш че и истината боли -  да, боли, пребихме ви.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
D.O.N.
Гост
« Отговор #106 -: Април 15, 2014, 23:43:16 »

Добър вечер
Отдавна не бях чела по-неграмотно писане и изказ  *xxx* - aksel77 и marzime , трагични сте  Cry
Нямам отношение към ставащото и не съм играч в този свят, но като видя такава върла неграмотност не мога да не ви предложа най-добронамерено, да се върнете в първи клас и да научите Българския език и правопис .
Нека някой по-грамотен влезе и пише, ако е възможно и ако има такъв. Определено не притежаваме неграмотност равна на Вашата и поради тази причина е доста трудно да бъдете разбрани, а  това грозно неграмотно писане е сериозно изпитание за знанията и възприятията ни  Wink
Нищо лично,  но е срамота да се пише с толкова правописни и граматични грешки  !
Активен
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #107 -: Април 15, 2014, 23:43:40 »

 ех ех МОНТАНА  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

 само не знам за какво ви трябваше тази тема и какво искахте
Активен
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #108 -: Април 15, 2014, 23:44:57 »

Не те разбрах нещо/ И стената ли боли или истената боли. В първия случай стената я боли щото бая се омазвахте в нея. Във втория случай предполагам че си искал да напишеш че и истината боли -  да, боли, пребихме ви.
абе вие всички пребихте па ви нема никаде в класациите и не се спряхте да ревете и с бъгове даже неможете да постигнете нищо повече от това да ставате смешници и да излагате
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #109 -: Април 15, 2014, 23:45:28 »

Какво се случва тук ?  Grin Wink

Активен

marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #110 -: Април 15, 2014, 23:48:03 »

Добър вечер
Отдавна не бях чела по-неграмотно писане и изказ  *xxx* - aksel77 и marzime , трагични сте  Cry
Нямам отношение към ставащото и не съм играч в този свят, но като видя такава върла неграмотност не мога да не ви предложа най-добронамерено, да се върнете в първи клас и да научите Българския език и правопис .
Нека някой по-грамотен влезе и пише, ако е възможно и ако има такъв. Определено не притежаваме неграмотност равна на Вашата и поради тази причина е доста трудно да бъдете разбрани, а  това грозно неграмотно писане е сериозно изпитание за знанията и възприятията ни  Wink
Нищо лично,  но е срамота да се пише с толкова правописни и граматични грешки  !

о да хич ме няма във възпитанивето  и ме боли к**а за грешките и правописа,те много вишисти мият тоалетни а аз карам по 4-5 дни уикендите  Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #111 -: Април 15, 2014, 23:49:12 »

Ами не искат да си постнат битките с които са завладяли замъците си. Защо ли??? Grin
Смешници. Всякакви извъртания и глупости от рода че сме щели да им разберем съюзната армия от преди месец и половина, се едно ни дреме каква им е била преди толкова време. Свещенна тъпота. Такива глупости одавна не бях чел от по големи смешници, нападащи търговски пост с 5 армии.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #112 -: Април 15, 2014, 23:49:54 »

като неси от тук значи неси за тук  Cool
Активен
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #113 -: Април 15, 2014, 23:52:38 »

Галахад
първо за какво ревеш какви армии  искаш какви снимки искаш ? жалки сте поне си признаете
Активен
darkian
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #114 -: Април 15, 2014, 23:54:09 »

Нямам думи..всеки с капризите си..  :Smiley
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #115 -: Април 15, 2014, 23:57:05 »

Галахад
първо за какво ревеш какви армии  искаш какви снимки искаш ? жалки сте поне си признаете

Пак да те попитам и теб, четеш ли вобще какво се пише тук или верно си дрогирана скумрия.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #116 -: Април 15, 2014, 23:58:59 »

сладури  Embarrassed Embarrassed *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #117 -: Април 15, 2014, 23:59:13 »

ех ех МОНТАНА  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry

 само не знам за какво ви трябваше тази тема и какво искахте

Хроники, пич, хроники... иди в тълковния речник и виж какво означава думата.
Активен

angy20
Лейтенант
***

Karma: +2/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 112



Профил
« Отговор #118 -: Април 15, 2014, 23:59:38 »

http://clip2net.com/s/7elWQU  *freak*
какви биячи сте вие от МонтанаHuh?  *stop*  Защо ли не виждам ни един в челната 10 по военни точки? Къде са ви битките лесно е да грабите празни крепости това всеки го може  *hahaha* 
ето ви една красива и запомняща се хроника за да не забравяте къде ви е мястото
Активен

По лошо от изкуственият интелект е естествената простотия! Wink
darkian
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #119 -: Април 15, 2014, 23:59:56 »

Чесно кажете си кои ви е дилъра.щото е много добър..  Grin
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!