Imperia Online България  
Март 29, 2024, 14:50:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на смутното време  (Прочетена 36949 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
princessdara
Гост
« Отговор #75 -: Април 15, 2014, 23:08:18 »

принцесата що не си паркираш метлата някаде и не се огледаш.Хората грешът а админите и те са хора.Няма система която е безгрешна и когато Иван е видял,че Петър е допуснал грешка то трябва да му я покаже а не да се възползва от нея,при това Иван (ти) неспря да се биеш в гърдите колко доблест и честност бликат от теб.Кажи сега несте ли пълни тини от тея дето са по дъното на михайловградските язовири  *rose*
Първо смених си отговоритв за съюза като цяло
аз съм и представа си нямам как се клонира армия говорех за съюза като цяло
И да доблестен и честен войн съм но вече ми направиха забележка че говоря за личност а не за съюз.
А метлата е вечно в мен че да бия по главата такива като теб и ако знаеш как съжалявам че не си ми в обхват да видиш колко доблестен и честен войн съм.  *hahaha* *hahaha*
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #76 -: Април 15, 2014, 23:11:05 »

били атакували  еи много си сладка  и как винаги атакувате  човека които не е на линиа и винаги знаете кои го няма  еи истината боли ама така сие боли  
Добър шпионаж и риск а колко пъти сме атакували когато човека е на линия и не може да си опази златото да давам пресен пример ако наистина си от рицарите...
а колко пъти сме атакували и сте били на линия и сме връщали това не го броите и не го казвате защото тогава няма да може да ни обвините...
Активен
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #77 -: Април 15, 2014, 23:11:32 »

еи така сие във цял саюз Монтана 3 ма играят и нияама какво да си кажат вече че решили една тема да пуснат че иначе никои неим говори ама защо да ви правия густото
Активен
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #78 -: Април 15, 2014, 23:11:36 »

били атакували  еи много си сладка  и как винаги атакувате  човека които не е на линиа и винаги знаете кои го няма  еи истината боли ама така сие боли  
Тук съм напълно съгласен,три дни оная сегами ли е ква е ми шпионираше,но не ме нападаше никой,скрих се че съм на линия в саюза и веднага ме нападнаха и естествено се разбиха  Tongue след това подпалих сегами и шпионажите спряха  *hihi* междо другото и казах няколко пъти да си смени дилара след цитатите и от курана и гледам май го е сторила понеже спря  *hahaha*
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #79 -: Април 15, 2014, 23:15:25 »

на боб гледаш а на х*й познаваш  Embarrassed
Съжалявам че трябваше да се сблъскам с толкова ниска култура тук. По точно съжалявам теб, аистина си един много объркан човек. Дано да се оправиш Sad
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #80 -: Април 15, 2014, 23:15:49 »

Цитат
били атакували  еи много си сладка  и как винаги атакувате  човека които не е на линиа и винаги знаете кои го няма  еи истината боли ама така сие боли  




Ще ме прощаваш, ма да те попитам нещо. Нима искаш да разбием некой, които е на линия когато атакуваме. Grin Не те обиждам, само те питам - ти малоумен ли си. На контра разбихме много твои съотборници. Не помниш ли Grin

Абе вобще, гаврихме се с вас както и когато си поискахме.
« Последна редакция: Април 15, 2014, 23:19:06 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
princessdara
Гост
« Отговор #81 -: Април 15, 2014, 23:16:50 »

еи така сие във цял саюз Монтана 3 ма играят и нияама какво да си кажат вече че решили една тема да пуснат че иначе никои неим говори ама защо да ви правия густото
Абе не сме трима ама искаме и нещо чуждо  Grin Grin Grin
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #82 -: Април 15, 2014, 23:19:22 »

kephy, приятел го употребявам за благозвучие. Естествено че ти няма как да си ми приятел. Това би било обида за същинските ми приятели.
Може би си огромен лъжец. Спирам с теб. На мен си ми ясен. Факт е че нито един от заподозрените съюзи не постна битка как точно си взема замъка. Това потвръждава написаното от мен на първа страница като хроника. Не ставате и сте гола вода без девилите. Те и ние дефакто сме живеца в тази ера. Русе, Райз и Рицарите - пълнеж.



Аз няма как да ти пусна битки на Рицарите или на Rousse. Но и да можех нямаше да го направя. Особено Рицарите, които са само с един замък, трябва да са луди да ти покажат съюзната си армия
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #83 -: Април 15, 2014, 23:19:43 »

Ще ме прощаваш, ма да те попитам нещо. Нима искаш да разбием некой, които е на линия когато атакуваме. Grin Не те обиждам, само те питам - ти малоумен ли си. На контра разбихме много твои съотборници. Не помниш ли Grin

Абе вобще, гаврихме се с вас както и когато си поискахме.

покажи всяка ваша битка срещу нас а аз ще покажа по 2 срещу всяка ваша,гаврил се бил мишока  Grin маи и ти трее си смениш дилара
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #84 -: Април 15, 2014, 23:22:33 »

Аз няма как да ти пусна битки на Рицарите или на Rousse. Но и да можех нямаше да го направя. Особено Рицарите, които са само с един замък, трябва да са луди да ти покажат съюзната си армия

Смешен си човече, смешен и звънлив от кухота.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #85 -: Април 15, 2014, 23:23:37 »

покажи всяка ваша битка срещу нас а аз ще покажа по 2 срещу всяка ваша,гаврил се бил мишока  Grin маи и ти трее си смениш дилара

Не ти бре говедо, на другото такова  говоря

Ти от кои беше за да ти извадя битките. Не те намирам по картата, ще ме прощаваш!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #86 -: Април 15, 2014, 23:25:01 »

по добре говедо отколкото свиня,погледни класирането по воени точки и ще ме намериш много лесно
Активен
Segami
Гост
« Отговор #87 -: Април 15, 2014, 23:25:48 »

Тук съм напълно съгласен,три дни оная сегами ли е ква е ми шпионираше,но не ме нападаше никой,скрих се че съм на линия в саюза и веднага ме нападнаха и естествено се разбиха  Tongue след това подпалих сегами и шпионажите спряха  *hihi* междо другото и казах няколко пъти да си смени дилара след цитатите и от курана и гледам май го е сторила понеже спря  *hahaha*

Ами я се замисли защо спря да те шпионира Huh? май стана прекалено скучен :d
А точно с пожари мене нещо не мой ма уплаши

Активен
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #88 -: Април 15, 2014, 23:26:05 »

искам във МОНТАНА да сам като мъж Cool Kiss
Активен
anatoliea
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #89 -: Април 15, 2014, 23:27:24 »

добър вечер и от най големия фермер
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!