Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:06:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на смутното време  (Прочетена 36928 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #60 -: Април 15, 2014, 22:50:43 »

Аре сложи си ръка на сърцето и сега и кажи колко бои отнесохте и продължавате да отнасяте от нас.
Темата за лични атаки ли е или ..., не рзбрах, постнете битки това онова, разводни се работата, отклоняваме се от темата.
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #61 -: Април 15, 2014, 22:50:52 »

аз искам ад мините да отговори защо въобще продължават да играят тези хора след като си признават всичко и как да сме сигурни че тази ера нияма да е така пак а и се знае че маи си имат админ4е затова са толкова смели а монтана ?
Защо ли защото ние не сме виновни че има пропуски и бъгове в самата игра.
Не могат да накажат играч Иван, че програмиста Петко видиш ли не си е свършил добре работата.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #62 -: Април 15, 2014, 22:54:13 »

Има и още една подробност. Галахад лъже най-безсрамно, че е клонирал армия, за да покажел на админите, че има пропуск в системата. В действителност Девил бяха направили специална тема , когато илюмите клонираха армията. Проблемът  е разискван в няколко теми. На админите отне десетина дни да решат проблема и то като бяха пришпорили и властелина предварително. С присъщата си инертност и несъобразителност админите дефакто подпомогнаха двата измамнически съюза. Затова и Девил модираха и бойкотираха преждевременния "властелин".
  

kephy, дай битките приятелю за да се убедим всички че ти не лъжеш. Това, което  си написал е чиста инсинуация и лъжа. Попитай админите. Всеки може да се информира от тях. Попитай бе човек. Попитайте ги всички. Но дай битките да ги видим. Недей да ги бавиш докато минат през фотошоп.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #63 -: Април 15, 2014, 22:54:18 »

Защо ли защото ние не сме виновни че има пропуски и бъгове в самата игра.
Не могат да накажат играч Иван, че програмиста Петко видиш ли не си е свършил добре работата.
Може може и още как, ммога да дам пример със сегашната ера, но много ще се отклоним. Доста акаунти се блокираха с неясната причина " армията не отговаря на точките ви, като кажете от къде я имате ще ви отблокираме акаунта" хайде обясни им де , че не си правил нищо освен да си играеш нормално и армията ти отговаря. Има и компенсирани акаунти за времето на блокаж , но много изгоряха. И това вероятно е следствие  от вашата игра , в която се възползвахте от админски грешки.
Активен
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #64 -: Април 15, 2014, 22:56:57 »

аз не рева от бои а вие имате си шпиони навсякъде имате си админ  клонирате армии 3 ма човека играете със цял саюз АБЕ ВИЕ СТЕ ВЕЛИКИ ще  ме вземете ли приваз искам да се науча и аз така моля ама зашо ви тарпиат незнам иавно има пречина и сега ЗАЩО СЕ ОБАЖДАЙТЕ ВЪОБЩЕ АБЕ МЪЛЧЕТЕ СИ СЕГА ВСИЧКИ ИСКАМЕ ПРИ ВАС
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #65 -: Април 15, 2014, 23:00:25 »

Това пак стига за комерсиалната игра за съжаление..
Всички наказани акаунти бяха що годе добре развити а почти не ползваха диаманти. Знам за такива примери доста. Погрижиха се да направят игра където парите са водещи и решаващи за всичко. И когато някой акаунт се развива без да ги влага а напредва доста май ставаше неудобен. Тогава бъга го оправиха и не би трябвало някой да го прави това клонирането. Защо са ги наказали не знам при условие че наказаха тогава акаунти с повече нето от моето и с по малка армия от мен... разликата до колкото разбрах като питах наказани играчи те не бяха купували диаманти а аз чат пат правех тази грешка в началото.
Добре че ми дойде акъла в главата и не бих дала нито една стотинка повече за тази игра.. (утре мога да очаквами аз съобщение че армията ми не отговаря на точките)  Grin Grin Grin
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #66 -: Април 15, 2014, 23:00:57 »

kephy, дай битките приятелю за да се убедим всички че ти не лъжеш. Това, което  си написал е чиста инсинуация и лъжа. Попитай админите. Всеки може да се информира от тях. Попитай бе човек. Попитайте ги всички. Но дай битките да ги видим. Недей да ги бавиш докато минат през фотошоп.
Не сме приятели. Писанията ти не издават човек, с когото бих бил приятел.  
И кои битки искаш? И за какво? Казах ти - аз нямам нужда да доказвам нищо. Ти трябва да докажеш обвиненията си.  Аз нямам намерение да ти подавам и най-незначителната информация за съюза ни.

« Последна редакция: Април 15, 2014, 23:05:19 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #67 -: Април 15, 2014, 23:02:46 »

аз не рева от бои а вие имате си шпиони навсякъде имате си админ  клонирате армии 3 ма човека играете със цял саюз АБЕ ВИЕ СТЕ ВЕЛИКИ ще  ме вземете ли приваз искам да се науча и аз така моля ама зашо ви тарпиат незнам иавно има пречина и сега ЗАЩО СЕ ОБАЖДАЙТЕ ВЪОБЩЕ АБЕ МЪЛЧЕТЕ СИ СЕГА ВСИЧКИ ИСКАМЕ ПРИ ВАС

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Некадърноста ви по този начин ли си я обясняваш. Виж приятелю, които ви е атакувал знае че сте толкова зле като играчи че чак се чуди как сте взели замък. Рядко съм виждал по големи головодници. Кой ли не ви бие. Вие сте просто спаринг партньори. Не се изхвърляй и възгордявай да си мислиш че на такъв съюз скапан, като вас ще си прави някой тръда да вкарва шпионин. Луд ли си. Когато съм пускал атаки срещу вас, рядко съм пропускал.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #68 -: Април 15, 2014, 23:02:54 »

принцесата що не си паркираш метлата някаде и не се огледаш.Хората грешът а админите и те са хора.Няма система която е безгрешна и когато Иван е видял,че Петър е допуснал грешка то трябва да му я покаже а не да се възползва от нея,при това Иван (ти) неспря да се биеш в гърдите колко доблест и честност бликат от теб.Кажи сега несте ли пълни тини от тея дето са по дъното на михайловградските язовири  *rose*
Активен
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #69 -: Април 15, 2014, 23:02:57 »

искам във МОНТАНА да ме научите да клонирам  да мамия да рева и да хленча за да ми обърнат внимание всички че сам велик
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #70 -: Април 15, 2014, 23:03:00 »

аз не рева от бои а вие имате си шпиони навсякъде имате си админ  клонирате армии 3 ма човека играете със цял саюз АБЕ ВИЕ СТЕ ВЕЛИКИ ще  ме вземете ли приваз искам да се науча и аз така моля ама зашо ви тарпиат незнам иавно има пречина и сега ЗАЩО СЕ ОБАЖДАЙТЕ ВЪОБЩЕ АБЕ МЪЛЧЕТЕ СИ СЕГА ВСИЧКИ ИСКАМЕ ПРИ ВАС
Благодаря ти, че поне вкара хумористичната нишка шпиони админи
Не бре просто хвърлям боб аз  *TEASE*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #71 -: Април 15, 2014, 23:04:15 »

Не съм сме приятели. Писанията ти не издават човек, с когото бих бил приятел.  
И кои битки искаш? И за какво? Казах ти - аз нямам нужда да доказвам нищо. Ти трябва да докажеш обвиненията си.  Аз нямам намерение да ти подавам и най-незначителната информация за съюза ни.


kephy, приятел го употребявам за благозвучие. Естествено че ти няма как да си ми приятел. Това би било обида за същинските ми приятели.
Може би си огромен лъжец. Спирам с теб. На мен си ми ясен. Факт е че нито един от заподозрените съюзи не постна битка как точно си взема замъка. Това потвръждава написаното от мен на първа страница като хроника. Не ставате и сте гола вода без девилите. Те и ние дефакто сме живеца в тази ера. Русе, Райз и Рицарите - пълнеж.

« Последна редакция: Април 15, 2014, 23:11:12 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #72 -: Април 15, 2014, 23:05:02 »

Това пак стига за комерсиалната игра за съжаление..
Всички наказани акаунти бяха що годе добре развити а почти не ползваха диаманти. Знам за такива примери доста. Погрижиха се да направят игра където парите са водещи и решаващи за всичко. И когато някой акаунт се развива без да ги влага а напредва доста май ставаше неудобен. Тогава бъга го оправиха и не би трябвало някой да го прави това клонирането. Защо са ги наказали не знам при условие че наказаха тогава акаунти с повече нето от моето и с по малка армия от мен... разликата до колкото разбрах като питах наказани играчи те не бяха купували диаманти а аз чат пат правех тази грешка в началото.
Добре че ми дойде акъла в главата и не бих дала нито една стотинка повече за тази игра.. (утре мога да очаквами аз съобщение че армията ми не отговаря на точките)  Grin Grin Grin
Интересно, но съм съгласна с теб за този случай, така стана.
Лошото чувство от играта ви предната ера+ илюминатите + бъговете доведоха до сегашното развитие на отношението на почти всички съюзи към вас.
Активен
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #73 -: Април 15, 2014, 23:06:03 »

Благодаря ти, че поне вкара хумористичната нишка шпиони админи
Не бре просто хвърлям боб аз  *TEASE*
на боб гледаш а на х*й познаваш  Embarrassed
Активен
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #74 -: Април 15, 2014, 23:06:42 »

били атакували  еи много си сладка  и как винаги атакувате  човека които не е на линиа и винаги знаете кои го няма  еи истината боли ама така сие боли  
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!