Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:20:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на смутното време  (Прочетена 36938 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #45 -: Април 15, 2014, 22:37:14 »

Хайде стига сте се били в гърдите един по един , а ми отговорете -  И хайде някой да ми обясни за трети път как два съюза с клонирани армии, завършват първи и втори след като са им затрили админите армията и те са се напънали и виждаш ли вземат челните места.??

Предвид съюз девил , който не се състоеше само от 5-6 човека като сега.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #46 -: Април 15, 2014, 22:37:38 »

Тук виждам единствено хора от райз, русе и незнам дали има от рицарите. Вие надавате вой щото вас ви бием цяла ера и ви е гадно. Хей това е точно истината.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #47 -: Април 15, 2014, 22:37:43 »

kephy, не се напъвай а постни битките с които ти отнеха замъците тези лоши тимове, с които винаги си бил в съюз и си менкате играчи. Grin Тези неща и писаници разбирам че са за пред незапознатите ала не ми ги пиши на мен. Знам те колко струваш тук.

Ти наистина си един много объркан човек. На нашия съюз Ryse нито един замък не е отнет нито тази, нито миналата ера.
Аз нямам намерение да доказвам нищо. Необходимостта да доказваш е у теб - ти ни обвиняваш в какви ли не - и то взаимно противоречащи си неща.
Аз просто посочвам достъпни за всички и лесно проверими факти.
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
princessdara
Гост
« Отговор #48 -: Април 15, 2014, 22:40:06 »

Дори задминават девил , който в пъти ви превъзхождат и двата съюза взети заедно...
Първо за този пост..
Ако си чел/а по нагоре писах че съжалявам че съюз Девил излязоха в мод, защшото само те ни правиха играта интересна..
Сега е скука не помня от колко време не съм виждала червени мечове към мен.
За това какво е било предната ера..
Намери се пробив в системата на играта определени хора се възползваха (включително и ние).
Но е факт че всичко което беше клонирано и дарено ни беше отнето. Беше ни отнето преди да имаме замък. Дарявахме като луди после войска. А замъка ще цитирам някои от колегите по горе е въпрос "на добра дипломация"
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #49 -: Април 15, 2014, 22:41:13 »

Тук виждам единствено хора от райз, русе и незнам дали има от рицарите. Вие надавате вой щото вас ви бием цяла ера и ви е гадно. Хей това е точно истината.
Вой нададе ти с пускането на тази абсурдна тема.
Активен
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #50 -: Април 15, 2014, 22:41:46 »

рицарите са тук и мога със рака на сърцето да кажа честно и със битка си взехме замъка снимките го доказаха
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #51 -: Април 15, 2014, 22:42:31 »

Аз не съм виждал битките с които въпросните съюзи са ви отнели замъците. Моля ви да ги постнете за да ми отпаднат съмненията в подаряване. Иначе искам неискам ще съм принуден да заключа, както аз така и всички останали съюзи които са извън кликата ви, че сте ментета. Нещо, което аз не искам да се мисли за вас, защото ще се окаже че сме били и сразявали измамници и удоволствието ни няма да е толкова голямо. Хайде, дайте въпросните битки и да отпаднат всички съмнения около вас. Само моля да не ги прекарвате през фотошоп
« Последна редакция: Април 15, 2014, 22:44:10 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #52 -: Април 15, 2014, 22:43:21 »

Първо за този пост..
Ако си чел/а по нагоре писах че съжалявам че съюз Девил излязоха в мод, защшото само те ни правиха играта интересна..
Сега е скука не помня от колко време не съм виждала червени мечове към мен.
За това какво е било предната ера..
Намери се пробив в системата на играта определени хора се възползваха (включително и ние).
Но е факт че всичко което беше клонирано и дарено ни беше отнето. Беше ни отнето преди да имаме замък. Дарявахме като луди после войска. А замъка ще цитирам някои от колегите по горе е въпрос "на добра дипломация"

Девил сега излязоха в мод, аз говоря за предната ера. И как при отнети армии и прочие  и вие и илюминатите минахте доста девила и в точки и много бързо се класирахте начело, как да го кажа нереално бързо.
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #53 -: Април 15, 2014, 22:45:12 »

Аз не съм виждал битките с които въпросните съюзи са ви отнели замъците. Моля ви да ги постнете за да ми отпаднат съмненията в подаряване. Иначе искам неискам ще съм принуден да заключа, както аз така и всички останали съюзи които са извън кликата ви, че сте ментета. Нещо, което аз не искам да се мисли за вас, защото ще се окаже че сме били и сразявали измамници и удоволствието ни няма да е толкова голямо.
Това което казваш за подаряване на замъци , е така да се каже като вашата "дипломация" в предната ера...
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #54 -: Април 15, 2014, 22:45:16 »

Девил сега излязоха в мод, аз говоря за предната ера. И как при отнети армии и прочие  и вие и илюминатите минахте доста девила и в точки и много бързо се класирахте начело, как да го кажа нереално бързо.
По точки бяхме много назад дори но класацията тук не е по нетни точки а по обсег на влияние...
След като се взе замък в една комерсиална игра каквато е ИО трябваше да се плати за да имаме влияние но в това лошо няма или грешно..
И мога да коментирам само за нашия съюз.
Активен
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #55 -: Април 15, 2014, 22:45:42 »

сега видях,че и медала който имам е от вас  Grin
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #56 -: Април 15, 2014, 22:45:57 »

И хайде някой да ми обясни за трети път как два съюза с клонирани армии, завършват първи и втори след като са им затрили админите армията и те са се напънали и виждаш ли вземат челните места.
Има и още една подробност. Галахад лъже най-безсрамно, че е клонирал армия, за да покажел на админите, че има пропуск в системата. В действителност Девил бяха направили специална тема , когато илюмите клонираха армията. Проблемът  е разискван в няколко теми. На админите отне десетина дни да решат проблема и то като бяха пришпорили и властелина предварително. С присъщата си инертност и несъобразителност админите дефакто подпомогнаха двата измамнически съюза. Затова и Девил модираха и бойкотираха преждевременния "властелин".
  
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #57 -: Април 15, 2014, 22:48:02 »

аз искам ад мините да отговори защо въобще продължават да играят тези хора след като си признават всичко и как да сме сигурни че тази ера нияма да е така пак а и се знае че маи си имат админ4е затова са толкова смели а монтана ?
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #58 -: Април 15, 2014, 22:48:57 »

Има и още една подробност. Галахад лъже най-безсрамно, че е клонирал армия, за да покажел на админите, че има пропуск в системата. В действителност Девил бяха направили специална тема , когато илюмите клонираха армията. Проблемът  е разискван в няколко теми. На админите отне десетина дни да решат проблема и то като бяха пришпорили и властелина предварително. С присъщата си инертност и несъобразителност админите дефакто подпомогнаха двата измамнически съюза. Затова и Девил модираха и бойкотираха преждевременния "властелин".
  
Тук си прав сърдете се на админите не нас...
Аз не Ви се сърдих когато Девил играеше за вас и ни спъваше всякак и на тях не се сърдех.
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #59 -: Април 15, 2014, 22:49:12 »

рицарите са тук и мога със рака на сърцето да кажа честно и със битка си взехме замъка снимките го доказаха

Аре сложи си ръка на сърцето и сега и кажи колко бои отнесохте и продължавате да отнасяте от нас.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!