Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:17:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Хроника на смутното време  (Прочетена 36931 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #15 -: Април 15, 2014, 22:02:22 »

Надали ще се намери играч , различен от член на съюз монтана , който да се съгласи с така описаната хроника. Това е гледната точка на един съюз срещу останалите.
Активен
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #16 -: Април 15, 2014, 22:04:34 »

казах,че имам атака от вас а не че съм хванал теб.Мога да постна много атаки в който паля и разбивам ваши хора и несъм споменал имена понеже всички сте ми еднакво долни подли.Постни ти битките в който ме хващате и аз ще постна мойте пък да говорим после  Kiss
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #17 -: Април 15, 2014, 22:07:38 »

Надали ще се намери играч , различен от член на съюз монтана , който да се съгласи с така описаната хроника. Това е гледната точка на един съюз срещу останалите.

Това и казах, че сте всички срещу нас. С този си пост потвръждаваш това което аз пиша.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #18 -: Април 15, 2014, 22:09:22 »

казах,че имам атака от вас а не че съм хванал теб.Мога да постна много атаки в който паля и разбивам ваши хора и несъм споменал имена понеже всички сте ми еднакво долни подли.Постни ти битките в който ме хващате и аз ще постна мойте пък да говорим после  Kiss

Ок, ще ти постна битки срещу съюза ти. Предполагам че сме го били, който и да е той. Само кажи в кой съюз играеш за да не гадая и да ме улесниш. Лично аз не те знам кой си, не си ми попадал в полезрението или поне не си спомням.
« Последна редакция: Април 15, 2014, 22:13:26 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
princessdara
Гост
« Отговор #19 -: Април 15, 2014, 22:11:36 »

1/Въпросните атаки ги направих аз, през смяната ми, докато наглеждах йозови. Надявам се да си доволен, че можеш с пръст да посочиш "некадърника". Впрочем атаките бяха 6. Напомни ми, като свърши ерата да ти обясня защо са били толкова.
2/ За миналата ера лъжеш най-безсрамно. Убохту помоли ние да не ви нападаме. Това са фактите. Тогава наглеждах монус (тогавашния лидер) и йозови (йозови беше дипломат на съюза) и съм наясно с кореспондецията.
3/ Не зная кой си гризе ноктите от злоба , но факт е че досега , през тази ера, сте започнали поне десетина теми с нападки срещу нашия съюз.
4/ Интерпретациите ти за красимира са изстрели в тъмното - само шум, без попадения. Дори стреляш с грешната посока. Продължавай - забавляваш ме

Мога да изкажа мнение само за пуснатите атаки защото бяха по мен.  И 10 да пуснете при условие че са през 20 секунди и аз съм на линия никога няма да ми вземете поста. Жалко че играчите от Девил не ви показаха как се взима търговски пост само с 3 атаки. Но има време ще се научите...
И защо мислите се започват теми срещу вас... думите на Девил бяха следните ние ще ви обявяваме войни за да ви спираме икономическото развитие докато Райз се развива. Не знам каква уговорка сте имали с тях но това че те го правеха показваше че някой се притеснява от нашия съюз. Хайде със здраве
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #20 -: Април 15, 2014, 22:12:20 »

Да , и защо ли е така, един два съюза да не ви харесват, но всички...явно има причина и пак ще я спомена, това е вследствие от играта ви предната ера. Ти разбира се представяш съюз монтана като жертва на всички останали. Не , не ви харесват и си има причина , независимо колко теми и постове ще изпишеш.
Активен
aksel77
Редник
*

Karma: +0/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #21 -: Април 15, 2014, 22:12:30 »

 ех Монтана Монтана кофтие така всички срещу вас нали но такаще е след като се показвате като тепични бългърчета наставали на вашето и  все със мръсни номера е да ама няма да стане е как само вие и илюминатите си клонирахте армията  трябваше да ви затрият съюза а не да продължавате да играете
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #22 -: Април 15, 2014, 22:12:35 »

И може ли един въпрос..
Ти marzime от кой съюз си въобще, че нещо не те помня
Активен
marzime
Редник
*

Karma: +1/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #23 -: Април 15, 2014, 22:14:57 »

ROUSSE,и на всеки ваш доклад аз ще поставя три  Lips Sealed Играя за първи път тази игра и я започнах към средата на януари и чесно да кажа,още немога да срещна друг да реве колкото вас.Това е игра да се забавляваме а не да гоним титли и медали.Хич ми е на к**а дали ще падна от някой или ще победя някои,играя да се забавлявам и ми се получава.Стига с тази злоба и завист  Smiley
Активен
Windrunner
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 26



Профил
« Отговор #24 -: Април 15, 2014, 22:15:56 »

Мда , два съюза с клонирани армии, завършват първи и втори след като са им затрили админите армията и те са се напънали и виждаш ли вземат челните места, хора смешно е разберете.
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #25 -: Април 15, 2014, 22:16:19 »

ех Монтана Монтана кофтие така всички срещу вас нали но такаще е след като се показвате като тепични бългърчета наставали на вашето и  все със мръсни номера е да ама няма да стане е как само вие и илюминатите си клонирахте армията  трябваше да ви затрият съюза а не да продължавате да играете
Радвам се и съм горда, че съм "тепична" българка да ти кажа. На никой "евала" не правя.. и когато видиш аз да правя мръсен номер на някой почни да обиждаш.
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #26 -: Април 15, 2014, 22:18:56 »

За да си прави кефа, съюз Монтана започна яка офанзива с която тотално размаза съюз КРАСИМИРА. Едва ли имаше някой от този съюз, основан от бивша членка на Съюза ми "изгонена поради некадърност", който да не яде бой на воля и да не бе занулен. Чест им прави че не се отказаха. Същия съюз обаче направи грешка, като предостави замъка си на Съюз Райз, като подложи и армията си за да може съюзът агресор да вземе и натрупа военни точки. В КРАСИМИРА нямаше и няма луди, които да мислят че могат да се опънат на Райз. Но явно заповедта от съюза майка, Райз е била - дадохм ви замък два пъти, сега си го вземаме защото Монтанци ви бият и се опасяваме да не ви го вземат, накрая на ерата ще ви го подарим! Красимирци не вярвам да са се вързали но въпреки всичко лидера им Светослав Марин подложи съюзната армия за да бъде разбита. Необяснимо нали!!! Можеше просто да я разпусне и да попълни така изтънялия им бюджет в съюзната каса. Но както казах по-нагоре, явно заповедта е била друга а Светославчо е изпълнително момче!
С този отново завзет замък съюз Райз си осигури макс влияние, мислейки че админите ще пуснат реалма ако някой съюз направи заветните 60%. Голяма грешка. Лидерът на Райз - sem.iozovi си изгриза ноктите до кръста на зиг-заг от мъка. КАРМА! Сега красимирци са модирали барабар с лидера си и са отчаяни. Жалко, този съюз е беден но имаше потенциал ако имаше цел и за какво да се бори.

Ако бяхме взели замъка на Красимира без битка, обвиненията щяха да бъдат, че са го подарили без бой. Но понеже сме им го взели с битка, обвиненията са, че са ни дали изкуствено военни точки. Няма угодия  *freak*
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
angy20
Лейтенант
***

Karma: +2/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 112



Профил
« Отговор #27 -: Април 15, 2014, 22:20:27 »

Ехххх Монтана вече ставате банални и смешни явно не можете да приемете че има и по добри от вас но е факт и свикнете с това!!! [:-}
Активен

По лошо от изкуственият интелект е естествената простотия! Wink
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #28 -: Април 15, 2014, 22:20:35 »

Да , и защо ли е така, един два съюза да не ви харесват, но всички...явно има причина и пак ще я спомена, това е вследствие от играта ви предната ера. Ти разбира се представяш съюз монтана като жертва на всички останали. Не , не ви харесват и си има причина , независимо колко теми и постове ще изпишеш.

Прав си, не ни харесват. Факт. Никога съюз МОНТАНА  не е бил жертва приятелю. Тук вече сгреши. Що за глупост е да ни обвинявате че сме взели замък от Илюминати миналата ера, като сега и точно по този начин държат замъците си и Rousse i RICARITE и Красимира го държеше точно по този начин. Чрез предоставяне от Райз към останалите. Аре щом вси4ки сте толкова честни да вземете да ми постнете тук битките с които превземате замъците си та да видят всички точно за какво става въпрос и те да си преценят Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
princessdara
Гост
« Отговор #29 -: Април 15, 2014, 22:22:01 »

Ехххх Монтана вече ставате банални и смешни явно не можете да приемете че има и по добри от вас но е факт и свикнете с това!!! [:-}
Единствения съюз който мога да кажа че са по добри за съжаление излязоха в мод..
Поне ни правиха играта интересна а сега тръпка няма никаква
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!