Imperia Online България  
Април 20, 2024, 18:17:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СЪЮЗЕН ЗАМЪК  (Прочетена 750 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Април 12, 2014, 23:28:03 »

Уважаем екип, бихте ли ми обяснили как можем да вземем съюзен замък. За целта ви поствам снимка на проиграна от мен битка срещу нереална седма съюзна крепос със нереалнит и много обсадни машини. Няма влизане. Хайде моля ви уважаем екип, обяснете ми с какво трябва да се вземе дори една мижава седма крепост.  Хайде дами и господа от екипа, моля ви кажете ми с какво да превзема крепост 9. Ето и проиграването:

« Последна редакция: Април 12, 2014, 23:51:08 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Април 13, 2014, 00:02:48 »

От 50 направени симулации, само моралът е на Лидера.  *crazy*

Аз съм с най -добрата военна медицина -давай най -малки жертви в симулациите от всички генерали в съюза + лидер и зам. лидер. А, за останалите
проучвания да не говорим......при еднакви параметри. Що за глупост е това ?

КАЛКУЛАТОРЪТ НА СЪЮЗНО ОТНОШЕНИЕ НЕ РАБОТИ. МОЛЯ да бъде поправен !!
Активен

saint_paul
Сержант
**

Karma: +6/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #2 -: Април 13, 2014, 00:28:24 »

Простете наивността ми но наистина ли съюзните замъци могат да се завземат  *scratch* , аз мислех че се купуват ?
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Април 13, 2014, 01:01:31 »

Така, продължавам да поствам парадокси и отнова с въпроси към уважаемия екип!!!!!!!

Вижте господа следната снимка;



Видно оттази снимка е че като пусна полева битка ние ги смазваме и излизаме от нея на 92 морал.
Следващата снимка е на разграбване със същите армии и параметри и то СРЕЩУ СЪЮЗНА КРЕПОСТ1, ПОВТАРЯМ-СРЕЩУ КРЕПОСТ 1.


Вижте следващата снимка



От тук става ясно как губим полевата в 14 рунд.

Ето да не кажете че лъжем:



И сега ПАРАДОКСА!!!  Въпреки че губим полевата, ние продължаваме и провеждаме крепостна обсада в още 14 рунда, вече загубили битката Shocked Shocked Shocked.
Тук вече сме тотално победени срещу крепост едно *hahaha* *hahaha* *hahaha* !!!!!!

А ето да видите че се бием срещу крепост 1



Господа, нищо не ви работи. Скоро ще пуснете реалма и ако не го оправите това за да играем и се борим нормално и както вие сте го описали в правилата то по добре си ни върнете парите за диаманти и ние няма да ви погледнем играта повече. Извинявам се! Седем години играя играта но такова безхаберие и незаинтересованост не съм виждал. Една година правихте тази версия и сега вече година стана близо, как не можете да разберете какво сте създали, нито кое и как да оправите. Помагаме ви във всичко, докладваме всичко и каквото се иска от нас ние го правим, въпреки че не сме длъжни. И заради това и за благодарност дето ви помагаме вие се се изплювате в лицата ни и на парите ни. А не сме длъжни да го правим. Не сме длъжни да ви помагаме и защо трябва да ни дреме че вие имате проблеми. Те са си ваши и нас не ни греят. Вие взимате пари за това, не ние.Но въпреки всичко ви помагаме. Мисля че не сте прави.

Моля, оправте това за да можем да играем човешки.
С уважение...
« Последна редакция: Април 13, 2014, 01:51:05 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Април 14, 2014, 10:07:20 »

да иде нагоре
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!