Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:16:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Keep_Calm - ВЪЗХОДЪТ НА ЕДНА ИМПЕРИЯ !!!  (Прочетена 4008 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #15 -: Април 13, 2014, 14:27:43 »

Ми аз ко да кажа предната ера докладвам един че играе с 5 акаунта понеже не може да ме убеди никой че профил на 40к нето края на ерата може да пуска 6 атаки в 1 секунда ... докладвам го него и профилите му и няма и няма отговор от съпорта мина седмица и отговор няма накрая Ваня вика дай да направя аз проверка... давам и тя ми вика ами ерата е свършила не може да направим проверка ....... мани мани .... тази ера пак така мултака си регна профилите почна да ги играе и след 15 доклада от мен няма блокаж.... накарах един от моите колеги да прати писмо на съпорта . еи веднага ги блокираха ... и ко излиза аз докладвам 15 пъти няма основание за наказание ... друго докладва това което аз докладвам веднага блокиран .....а ми кажи тва на ко прилича ...... а новите правила за докладване са ясни ... целта им е да не се вижда тук на кой сигналите отразяват и кой не ... понеже не е тайна за никой че съпорта работи мн мн мн избирателно .... *ok*
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #16 -: Април 13, 2014, 21:35:37 »

За мен с обири,каси,маси и 1 диамант е невъзможно,просто времето на проучванията не стига,без съкращения и мн диаманти.

А пробвал ли си, защото аз да. Много е лесно в силен съюз. Последното це ве се проучва 5 дни и 7 часа с чудо, пергамент и 4 нива на научна академия, 27мо ниво на университет. Никакви диаманти нито за сандъци, нито за десет часов. Поръчах централната власт от университета и времето, което ти дадох е за него. В научната академия би било доста по-бързо.
Активен

-Naughtyred
Retired.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #17 -: Април 13, 2014, 22:18:38 »

А пробвал ли си, защото аз да. Много е лесно в силен съюз. Последното це ве се проучва 5 дни и 7 часа с чудо, пергамент и 4 нива на научна академия, 27мо ниво на университет. Никакви диаманти нито за сандъци, нито за десет часов. Поръчах централната власт от университета и времето, което ти дадох е за него. В научната академия би било доста по-бързо.
И изкара ли ги палките без диаманти или не? Това в х4 ли е?
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #18 -: Април 14, 2014, 14:15:03 »

И изкара ли ги палките без диаманти или не? Това в х4 ли е?

Без диаманти, с помощта на фейсбуук =Р Не съм правил паладини и гвардейци
Активен

-Naughtyred
Retired.
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!