Imperia Online България  
Април 19, 2024, 05:04:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: отказаха целия български съюз в fb 2  (Прочетена 2643 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #15 -: Април 14, 2014, 09:44:10 »

gogata2013 Нещо много си се объркал,аз изобщо не играя в този свят незнам кой те е атакувал но изобщо не си в час.Аз само казах,че съдейки по други такива случай Админите няма да предприемат никакви действия и както виждаш за съжаление познах.Афакта,че Ваня си направи труда да изтрие написаното от мен потвърждава още веднъж това.А теб кой те атакуваи колко време чакаш за отговор не ме интересува твоя си работа.Факт е обаче че има ощетени който ще останат без разглеждане на проблема

Изтрих коментара Ви от предишната тема, защото не беше полезен с абсолютно нищо. Съжалявам, но твърдо противостоя на думите Ви - по какви други случаи съдите, извинете? Във всички случаи на хакнати акаунти са предприети мерки, разровете се във форума, попитайте играчи в играта.
Докладването на разбит акаунт става обаче само на пощата и то от регистрационната поща на дадения акаунт. Преди време съм проверявала и сигнали пуснати във форума, но тъй като се злоупотребява с това, се налага горния начин на докладване.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!