Imperia Online България  
Април 26, 2024, 18:52:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Крепосна обсада - СИМУЛАТОРА ВЕЧЕ ПОКАЗВА СУМАРЕН МОРАЛ НЕ ТОЧЕН  (Прочетена 2606 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lubarest
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« -: Април 11, 2014, 06:43:08 »

Мисля Че трябваше да запознаете играчите по сериозно с това неудобство ,да не знаеш кави са ти точните дани от симулатора , на който се уповаваме да атакуваме , това е просто много СМЕШНО         Щом крепосните кули вече стрелят първо по първа линия и с това уграничение на обсадните машини Сте Осакатили играта от хубавата и част ,воената и сте си бръкнали някъде с играчи които ще им се наложи да купят от вашите скъпоценни диамантчета , пребивани от нас Българите !!!
Искам да се извините и да ми възтановите загубите от тази битка.
 
Здравейте играчи и админи . Моля да погледнете тази битка

Свят v6 160  Tannatosss
Вие атакувахте GoGo85mk (__SRBIJA_WING__) в Провинция 1 11.04.2014 05:50
[battleRep=647745]Tannatosss срещу GoGo85mk[/battleRep]

http://prntscr.com/38whns

На всеки рунд ми взима по 5 морал , стига на 70 и в 13 рунд ми взема 6 , на крепоста и остават жизнени точки само за още един рунд и е без армия в нея , НО армията ми бяга. Нали границата е 50 Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh?Huh??


На симулатора с точно същите стойности армията ми влиза.

Моля най -любезно за отговор !
« Последна редакция: Април 14, 2014, 10:00:18 от lubarest » Активен
pini
Сержант
**

Karma: +4/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #1 -: Април 11, 2014, 08:57:36 »

батка и при теб е както при всички нас от 1 април са вкарали некви нови правила и  поне според мен са направили  крепостите неразбиваеми или поне тряяя супер мнооо обсада   демек диаманчета иначе няяя стане
Активен
lubarest
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #2 -: Април 11, 2014, 11:19:54 »

 Как на всички нови теми от днес , АДМИНИТЕ Са отговорили , а моя любезен въпрос са го пропуснали. Това е нагло Игнориране .
 МОЛЯ АДМИНИТЕ ДА ПОГЛЕДНАТ БИТКАТА И ДА МИ ОТГОВОРЯТ :
ЗАЩО АРМИЯТА ОТ МОРАЛ 70 -6 БЯГА ,ПРИ ВЕЧЕ ПРАЗНА КРЕПОСТ И ЖИЗНЕНИ ТОЧКИ САМО ЗА ОЩЕ ЕДНА АТАКА?
ЗАЩО В СИМУЛАТОРА С ТОЧНО СЪЩИТЕ ЗАДАДЕНИ СТОЙНОСТИ НА МОРАЛ ,ЖИЗНЕНИ ТОЧКИ НА КРЕПОСТ И ГЕНЕРАЛСКИ УМЕНИЯ , АРМИЯТА ВЛИЗА А РЕАЛНО НЕ?
ДА ВЯРВАМ ЛИ НА СИМУЛАТОРА?

« Последна редакция: Април 11, 2014, 12:02:09 от lubarest » Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #3 -: Април 11, 2014, 16:22:44 »

армията ти бяга поради нисък морал Embarrassed Embarrassed
Активен

lubarest
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #4 -: Април 11, 2014, 16:24:47 »

Как нисак морал ? Отброява от 123 до 70 и тогава бяга, нали границата е 50 Huh??
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #5 -: Април 11, 2014, 16:25:17 »

да ви кажа аз вече с 1400 катапулта влизам в 8ца със 65мил Жизнени точки пълна със 750 балисти
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #6 -: Април 11, 2014, 16:26:06 »

Как нисак морал ? Отброява от 123 до 70 и тогава бяга, нали границата е 50 Huh??

и аз съм имал такава битка вече се настроих по новите правила http://prntscr.com/36uovk
« Последна редакция: Април 11, 2014, 16:29:20 от mahimus » Активен

lubarest
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #7 -: Април 11, 2014, 16:29:45 »

1000 катапулата , 1000 тарана и 1200 балиста Sad  нападам
отброява ми с минус 5 морал и стига до 70  когато нито има армия в крепоста нито и тя има жизнени точки..
СИМУЛАТОРА ПОКАЗВА ПОБЕДА .  КАК ДА ИГРАЯ . ДА ГО ПОЛЗВАМ ЛИ КАКТО МЕ ЛЪЖЕ Sad
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #8 -: Април 11, 2014, 16:31:44 »

това на битката е общия морал а не на предната линия която бие крепостта
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #9 -: Април 11, 2014, 16:32:57 »

не се вижда колко ти е морала, генерала и с колко живот е крепостта
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #10 -: Април 11, 2014, 16:37:00 »

ако морала ти е 123 е много малък и генерала ти няма умения за % обсадна няма как да стане
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #11 -: Април 11, 2014, 16:39:15 »

и мечовете ти са малко и един съвет не ходи с копия да събаряш крепости свалят много морала
Активен

lubarest
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #12 -: Април 11, 2014, 16:44:33 »

Нама полева битка , армията започва с 126 морал и на всеки рунд взема морал 5. ОК Никви копия 15к са само ударната ми сила покрива точките на крепоста за да я събори но тя бяга на 70 морал
Как да резбера друг път дали тези страхливзи пак ще избягат ако симулатора ме лъже.
Няма от къде да видя ясен доклад за да взема мерки .НЕЗНАМ КАК ДА ИГРАЯ ТАКА!!!!
И моля отговор от админ , не само да прочитат и да не отговарят.
Помня , в началото админите обръщаха внимание на всички , дори казваха ИЗВИНЯВА МВ СЕ ЗА НЕУДОБСТВОТО< СЕГА ЩЕ ПРОВЕРИМ, а не те игнорират с лека ръка!!!
« Последна редакция: Април 11, 2014, 16:46:41 от lubarest » Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #13 -: Април 11, 2014, 16:52:51 »

проба грешка за сега е така надявам се това да ти помогне да разбереш механиката на битката:


Първо...за вече не знам кой си път мога да кажа следното...Армията при крепостна обсада се разделя на няколко различни линии...Първа линия(пехота и тарани) атакува крепостта по правилата и бройките позволени единици за дадено ниво крепост...и поради промените от 1-ви април...вече кулите обстрелват първо 1-ва линия на вражеската армия...не както преди...първо третата линия...тоест с тази промяна кулите на крепостта нанасят директни щети по морала на армията, която атакува стените...и тъй като армията от първа линия не нанася щети по противникова армия губи(според някой от админите) по 7 морал на рунд.Тук става дума само и единствено за първата линия...тоест след определено време и определени загуби на морал..първа линия влиза в червената зона под 50...и шанса за да избяга започва да се върти( и както обикновено на 42-43 морал се разбягва) това е само за първа линия.. Докато първа линия търпи по 7 морал загуба на рунд...3-та линия не губи по толкова морал(защото нанася директни щети на армията зад крепостта (става дума за стрелците)) и в един момент се получава така...първа линия има 40 морал...а трета линия има 92 морал и реално...в доклада системата показва 66 морал...92+40 = 132/2==66 морал(глобален ли както си искате го наричайте) Първа линия бяга....остава трета линия...катапултите умират на следващият рунд(щото са останали 2) и стрелците си стрелят...докато и техния морал не падне за да избягат...
За второто питане и морал под 50...всички знаете, че УЖ е на късмет...дали е така дали не е...всеки рунд след като границата падне под 50...за която и да е било линия от нападението...се хвърлят зарове...дали да го бъде или да не го бъде...виждал съм битки на 0 морал побеждава...виждал съм на 49 да избяга....обаче моето ЛИЧНО наблюдение е следното...когато играеш с диаманти...имам чувството, че системата ти пуска аванта от 10-20 морал. Тоест побеждаваш на 40-30 морал...досега когато играя с диаманти...не съм губил битка в атака поради нисък морал...а съм побеждавал на 23 ми е рекорда...(с премиум и 1000-2000 закупени диаманти). Разбира се от както влезе версия 6 спрях да си купувам диаманти...и загубих битки на 48, на 46 и на 44 морал като битката на 44 морал я загубих при свалена крепост с 10 леки конници оставащи да победя в следващият рунд...така, че сами си направете изводите...
Активен

lubarest
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #14 -: Април 11, 2014, 17:17:48 »

Ок може да има нещо с диамантите, Но и симулатора ме лъже.Как да тествам , как да се бия като знам , че трябва да рзчитам на късмет. В докалада пише ,че ми взема по 5 морал не по 7 дори и да атакувам с повече меча и машини има ограничение на бройката за атака Sad което още повече обърква така нещата.
и тази трета линия тогава защто бяга за 1 рунд сякаш въобще не играе ?
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!