Imperia Online България  
Април 23, 2024, 22:14:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съюзна армия  (Прочетена 2692 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Април 10, 2014, 09:13:43 »

Как се начислява стартовия морал на съюзната армия? Ако може подробен отговор!!!
Бладодаря предварително!!!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Април 10, 2014, 17:00:39 »

Да излезе нагоре
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Април 10, 2014, 17:07:07 »

Съюзната армия трябва да тръгва с началния морал на лидера. В момента това не се случва, т.е. има бъг и тя тръгва с морала на този, който я праща в атака.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Април 10, 2014, 17:17:03 »

Ами аз съм лидера, снощи тръгвах със съюзната армия със 123, въпреки че това не ми е стартовия морал. Аз съм старши лидер и само от това морала ми е 115, а от доблест 9 морал, а от военна подготовка 9 морал?Huh? Къде са тези показатели.
Така! Да оставим това, снощи както казах тръгвах с нереалните 123 морал. Днес ми стана готов търговски пост - с ресурс Свещен древен храм, даващ 10 процента морал. Дава таратанци дава. Морала си ми е отново 123. Аз искам да играя за замък. Бихте ли ми обяснили как по дяволите да го направя, когато нищо в този модул не ви работи. За какво будувах, за какво карах 30 човека да бодуват, да си дават парите за диаманти като нищо не ви работи?Huh???
« Последна редакция: Април 10, 2014, 17:29:07 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Април 10, 2014, 17:54:27 »

Ето ви и снимка да не кажете че ви лъжа.



Моля да  ми обясните какъв е този морал - 124, като само от старши лидер е 115, моля попитайте екипа. Също бих искал да знам ще го оправите ли това за да можем да имаме шанс да се борим за реалм. Дължите ни този отговор.Искам също така да знам влиаят ли специалните ресурси на съюзната армия на замъка и на храма? Моля да ми бъде отговорено за да знам какво да правя.

ЗАЩОТО това по надолу не съм го писал аз, а БГ 17 не е бета версия!!!!!!!!!!!!

« Последна редакция: Април 10, 2014, 21:40:46 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #5 -: Април 10, 2014, 18:19:02 »

Съюзната армия трябва да тръгва с началния морал на лидера. В момента това не се случва, т.е. има бъг и тя тръгва с морала на този, който я праща в атака.
Ваня,проблем ли има или бъг,щото май не са едно и също.Да не стане така,че като е бъг и само отбрани да тръгват с колкото ''трябва''.
Да ме прощаваш Ваня,но тук даже не написа:работим по проблема,а само ни сведе инфо,което е видно,че и сами видяхме. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Април 10, 2014, 19:57:08 »

Къде ми е поне морала от свещенния древен храм. И това ли не работи???
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Insaf
Редник
*

Karma: +23/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


...силните владеят хаоса...


Профил WWW
« Отговор #7 -: Април 10, 2014, 20:03:03 »

Редно е докато се стигне до старта на Властелини на реалма да се коригират тези проблеми. В крайна сметка всеки един от нас- да , по желание, но си губи времето тук с някаква цел, че и голяма част и пари вкарват. Не е първа ера това  - все си мисля че е редно отдавна да няма подобни проблеми.
Един търговски пост изисква и ресурси и време които никак не са малко. И... след като го направиш, се оказва че залудо е било всичко.
Обяснете как работи бонуса от Свещения древен храм ... или не работи!?


ПП
Стигам до интересния извод че вместо да се поправят належащите проблеми в играта , се "чупят" нормално работещите неща .     *hmm*
Активен

Една жена може да бъде най-добрия ти приятел и най-лошия ти враг, безценно съкровище или истинска кучка....
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #8 -: Април 10, 2014, 20:30:44 »

Ся Галахад Smiley специалните ресурси в тази версия не дават ефект Smiley следователно древен храм не дава ефект на морала на армията Smiley минахме по този път лично ваня ми каза че спец рес в тази версия не дават бонуси върху съюзните армии Smiley
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #9 -: Април 10, 2014, 20:32:33 »

Ок де, ето, дори и да не дават, къде ми е останалия морал по дяволите? Къде?Huh? Кое в тази версия е наред и защо не я спрат за не не мамят хората, престъпвайки собствените си правила?
« Последна редакция: Април 10, 2014, 20:36:43 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Април 10, 2014, 21:28:59 »

Ся Галахад Smiley специалните ресурси в тази версия не дават ефект Smiley следователно древен храм не дава ефект на морала на армията Smiley минахме по този път лично ваня ми каза че спец рес в тази версия не дават бонуси върху съюзните армии Smiley

Ся Каталунец, виж 5 поста по нагоре!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #11 -: Април 10, 2014, 22:23:17 »

Съюзната армия трябва да тръгва с началния морал на лидера. В момента това не се случва, т.е. има бъг и тя тръгва с морала на този, който я праща в атака.

И това Ваня не е вярно. Съжалявам!!! Накарах всичките си генерали да пуснат атаки със съюзна армия по вражи съюзен замък и на всички атаките им тръгнаха с моя морал, а именно - 124. Сега да попитам. Как още ще ни излъжете. Извинявам се за израза но точно това правите. Не визирам теб а тези дето ти говорят тези глупости. Дори ще накарам да снимат за да не кажете 4е ние лъжеме а лъжците да си останете вие
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #12 -: Април 10, 2014, 22:32:52 »

Ся Каталунец, виж 5 поста по нагоре!
Сега Ние имахме този проблем и лично съм говорил с Ваня по този въпрос .... не искам да го поствам тук понеже  колкото мн и бъркам във здравето... Ще намери начин да ме блокира ...а не искам понеже тези дни ще пиша една доста доста дълга тема посветена на тяхното отношение към играчите ... ако искаш нека си свърша ерата  и ще ти покажа как Ваня лично ми обеща преди 3,4 седмици че тези работи който си снимал в как да играем са от версия 5 и ще ги коригират във описанието ... да ама не това е поредната и лъжа Smiley   Cry
Активен
Segami
Гост
« Отговор #13 -: Април 10, 2014, 22:49:01 »

И аз да се намеся.
Показвам как като генерал пускам с 124 морал което нито е моя нито на Лидера ми.

http://prntscr.com/38sjkw

Моя морал трябва да е:
100 базов
10 % древен храм - 10
от статус - 15
от ВП - 10
от доблест - 2
= 137

показвам и като нападам сам съюзен сборен пункт колко ми е морала:
http://prntscr.com/38sown
« Последна редакция: Април 10, 2014, 22:53:06 от Segami » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #14 -: Април 10, 2014, 22:57:00 »

[10:09:25 PM] Radost: http://prntscr.com/38s76n

Това е стартовия морал на зам лидера ми

А това не е и неговия морал!!!!

Друг генерал, който също атакува със съюзна армия

« Последна редакция: Април 10, 2014, 23:18:06 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!