Imperia Online България  
Април 24, 2024, 01:09:14 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Открий разликите  (Прочетена 2042 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« -: Април 09, 2014, 01:30:39 »

 На кое да вярвам през минута ми ги мини
http://prntscr.com/3898ue
http://prntscr.com/38998b

може и така
http://prntscr.com/389c1e
http://prntscr.com/389cb0

Много е важно през коя минута ще удариш Lips Sealed Lips Sealed тука има тука нема
« Последна редакция: Април 09, 2014, 01:34:56 от mahimus » Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #1 -: Април 09, 2014, 11:24:32 »

няма кой да отговори много работа нали  Wink но на тъпите въпроси веднага отговаряте
« Последна редакция: Април 09, 2014, 11:26:25 от mahimus » Активен

gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #2 -: Април 09, 2014, 11:55:27 »

а вие име и свят написахте ли?
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #3 -: Април 09, 2014, 12:03:36 »

какво да пиша най много да ми развалите нещо  Grin Grin Grin Grin
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #4 -: Април 09, 2014, 12:05:59 »

ти ми кажи кой гарантира че това не се случва при реални атаки и някой губи битка без да подозира че се случва нещо такава
« Последна редакция: Април 09, 2014, 12:07:57 от mahimus » Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #5 -: Април 10, 2014, 01:23:25 »

shikoznia       Може ли и тук едно мнение Smiley
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #6 -: Април 10, 2014, 01:40:14 »

хахахах То да вземат да ми плащат от ИО май...аз си губя времето да обяснявам това, което екипа трябва да обяснява за да може да се разбере от всички...
Аз лично си го обяснявам, че системата закръгля крайната сума...тоест...имаш примерно 62 450 000 или нещо от сорта(ако ми кажете какви бонуси ползва крепостта, мога да го сметна с пълна точност) и системата си закръгля крайната сума...
Реално проблем не би трябвало да има...защото при изчисления при битка системата ще вземе абсолютната стойност...не това закръгляне...реално ако задържиш мишката върху тези 62,4-5 М там си изписва абсолютната стойност...ако вече там има разминаване...тогава има проблем...и трябва да се обърнеш към съпорт-а
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #7 -: Април 10, 2014, 01:46:23 »

http://clip2net.com/s/7bZ41O        ето ги бонусите който действат по столицата Smiley реално стойността се мени през минута дефакто ако срещам някой и въпроса е на кантар аз мога ли да знам на 100 % коя стойност ще имам ?
« Последна редакция: Април 10, 2014, 01:48:18 от kataluneca89 » Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #8 -: Април 10, 2014, 01:52:32 »

Не би трябвало да е на кантар...не би трябвало и стойността да се мени...говорим за абсолютната стойност...
Закръглянето на жизнените точки на крепостта са по същия начин както при ресурсите...имаш 324,3К дърво...като задържиш мишката ти показва 324 275(примерно)
Като задържиш мишката върху числата на крепостта там си показва точно колко са жизнените точки...ако тези стойности на крепостта се менят през минута - говорим за абсолютните...тогава има проблем...и някои от бонусите не функционират правилно...там може да ти помогне само някой, който има достъп до кода на играта и да види къде точно е проблема Wink
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #9 -: Април 10, 2014, 01:59:58 »

Не проблема си е в бонусите който работят избирателно Wink тази ера хванахме де има бъг.... нито логистиката работи ... нито увеличаване капацитета на военния пост ... да не изброявам всички работи ... като цяло версията е мн мн мн зле ... от към проблеми  Cry Cry Cry  а това че ти обесняваш за морала на единиците а админите за пореден ден мълчат и не казват нит от къде да гледаме морала на всяка единица рунд по рунд ( понеже явно те някак си го виждат ) е поредното разочарование и форума се пълни от 10 теми на една и съща тема ) как загубих битката , как армията ми бяга на 70 морал )  Smiley
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #10 -: Април 10, 2014, 02:11:07 »

Е админите имат достъп до оригиналните доклади и директните изчисления на системата при битка..аз няма как да влезна и да ги погледна тези неща, по простата причина, че не работа в ИО...те могат да кажат с абсолютна точност на колко морал дадена линия е избягала...въпроса е, че това си изисква супер много време...да се вглеждаш в хиляди...че може и милиони редове и цифри докато намериш точната...тва си изисква големи нерви и търпение...не е за всеки.А и всеки вижда колко недоволни играчи има, които искат обяснение...
Именно поради тази причина отговорите на админите са толкова многозначни...и не можеш разбереш защо "армията е избягала поради нисък морал"(както те кратко и ясно отговарят)
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #11 -: Април 10, 2014, 02:16:40 »

Ми според теб преди последната промяна такива теми ( как така се разбих ) имаше по 1 седмица Smiley сега са по 3,4 на ден минимум.... те хубо направиха промените ....ама да бяха обяснили малко по по-подробно а не както ся с 2,3 изречения ....  сега можеш да гледаш битка по рундове и на определен рунд армията бяга ами аре по лудите дет я играем с години знаем кое как защо ... ама се постави на мястото на мн за който им е 1 ва ера .... и аз да съм и аз ще се ядосам и ще я спра ..... както и да ние си чешем езиците  админите решават играчите губят ..... 
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #12 -: Април 10, 2014, 07:56:13 »

хахахах То да вземат да ми плащат от ИО май...аз си губя времето да обяснявам това, което екипа трябва да обяснява за да може да се разбере от всички...
Аз лично си го обяснявам, че системата закръгля крайната сума...тоест...имаш примерно 62 450 000 или нещо от сорта(ако ми кажете какви бонуси ползва крепостта, мога да го сметна с пълна точност) и системата си закръгля крайната сума...
Реално проблем не би трябвало да има...защото при изчисления при битка системата ще вземе абсолютната стойност...не това закръгляне...реално ако задържиш мишката върху тези 62,4-5 М там си изписва абсолютната стойност...ако вече там има разминаване...тогава има проблем...и трябва да се обърнеш към съпорт-а
Добре е че се опитваш да помагаш,но понякога пишеш глупсти без изобщо да си погледнал за какво иде реч.На едната сника точките са 62.5м,а на другата 69.4м.Няма такава математика която да загръгля от 62 на 69.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #13 -: Април 10, 2014, 10:10:39 »

хахаха верно...аз вчера като ги гледах ми се виждаха 62.4 и 62,5...може и да е било от часа *coffee*
При този случай определено някои от бонусите не работи правилно Smiley
Активен
KingRatt
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #14 -: Април 10, 2014, 13:49:20 »

 :Smiley Gerganar проблема е на всякъде и в блиц го има ив другите светове, аз вече не гледам жизнените точки щото всеки път са различни. Само на гарнизона си стоят еднакви!
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!