Imperia Online България  
Април 19, 2024, 03:37:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: крепостна обсада  (Прочетена 3945 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_devil_at
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« -: Април 08, 2014, 02:43:05 »

Моля администраторите да погледнат следната битка:
[battleRep=235342]The_devil_at срещу djole121[/battleRep]
Свят - v6 193
Вие атакувахте djole121 (Unbeatable) в Провинция 1 08.04.2014 02:26
Моля да видите какво става в 13 рунд на крепостната обсада. Това е несериозно Sad
Моля за компенсации
http://prntscr.com/37zcsd

Също и тази битка:
[battleRep=234661]The_devil_at срещу djole121[/battleRep]
Свят - v6 193
Вие атакувахте djole121 (Unbeatable) в Провинция 1 08.04.2014 00:33
Моля да видите какво става в 8 рунд на крепостната обсада. И тук става нещо непонятно!?!
http://prntscr.com/37zey6

Това са 2 нереално загубени битки. Моля да ги прегледате!!!
« Последна редакция: Април 08, 2014, 02:52:25 от The_devil_at » Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #1 -: Април 08, 2014, 08:53:50 »

Битките са наред и двете бяга поради нисък морал.
« Последна редакция: Април 08, 2014, 12:17:29 от gerganar » Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
The_devil_at
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #2 -: Април 08, 2014, 12:42:27 »

Вие се базикате с мен???
Айде да ми обясните как става това тогава?
http://prntscr.com/382iov
Същата крепост, същия играч 30 мин по-рано, малко повече балисти в крепостта, но там влизам на 31 морал?!?!

А сега да видим и собственото Ви описание за морала в битката:
http://prntscr.com/382jfx

Правите ли разлика??? При битка под 50 морал - армията може да се разбяга (евентуално). В случая говорим за армия, която със силата на атаката си бута крепостта точно в този рунд, с 66 морал, но въпреки това се разбягва!!!

Оправете си играта, иначе подавам жалба в КЗП и ще заведа граждански иск за неспазване на собствените Ви правила!!!
« Последна редакция: Април 08, 2014, 13:19:11 от The_devil_at » Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #3 -: Април 08, 2014, 14:54:08 »

Вие се базикате с мен???
Айде да ми обясните как става това тогава?
http://prntscr.com/382iov
Същата крепост, същия играч 30 мин по-рано, малко повече балисти в крепостта, но там влизам на 31 морал?!?!

А сега да видим и собственото Ви описание за морала в битката:
http://prntscr.com/382jfx

Правите ли разлика??? При битка под 50 морал - армията може да се разбяга (евентуално). В случая говорим за армия, която със силата на атаката си бута крепостта точно в този рунд, с 66 морал, но въпреки това се разбягва!!!

Оправете си играта, иначе подавам жалба в КЗП и ще заведа граждански иск за неспазване на собствените Ви правила!!!

Не сте избягали на 66. В първата битка бяга на 49, а във втората на 38. Не бързайте със заплахи и упреци към екипа...Следете внимателно детайлите относно морал...Благодаря
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
CrazYEagLe
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4 -: Април 08, 2014, 15:43:28 »

Абе хора, на мен ли ми се струва или вие се гаврите с нас???
Армията на човекът е с 66 морал първата битка и 76 морал втората битка. Вие ясно сте посочили в правилата на играта, че стигнем ли 50 морал има шанс армията да се разбяга. Ако правилно са ме учили да смятам в първи клас 66-50=16 морал повече от минимума. Следователно имате проблеми в кодовете на играта, които не искате да си признаете и явно не можете да оправите и просто решавате да ни замазвате очите с думички за нисък морал.
Втората битка 76-50=26 морал, което със цели 26 морал повече от минимума за разбягване на армията!!!!!

Как със 26 морал ПОВЕЧЕ от минимума за разбягване на армията, играчът губи 250 000 армия??? КАК КАК КАК??? Аз ще ви отговоря - ПРОБЛЕМИ С ИГРАТА!!!
Същата работа и с моята битка. При 70 морал което е 20 над минимума, 500 обсадни машини решават да се изпарят от полето!!!
WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF
Активен
The_devil_at
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #5 -: Април 08, 2014, 15:57:10 »

Абе хора, на мен ли ми се струва или вие се гаврите с нас???
Армията на човекът е с 66 морал първата битка и 76 морал втората битка. Вие ясно сте посочили в правилата на играта, че стигнем ли 50 морал има шанс армията да се разбяга. Ако правилно са ме учили да смятам в първи клас 66-50=16 морал повече от минимума. Следователно имате проблеми в кодовете на играта, които не искате да си признаете и явно не можете да оправите и просто решавате да ни замазвате очите с думички за нисък морал.
Втората битка 76-50=26 морал, което със цели 26 морал повече от минимума за разбягване на армията!!!!!

Как със 26 морал ПОВЕЧЕ от минимума за разбягване на армията, играчът губи 250 000 армия??? КАК КАК КАК??? Аз ще ви отговоря - ПРОБЛЕМИ С ИГРАТА!!!
Същата работа и с моята битка. При 70 морал което е 20 над минимума, 500 обсадни машини решават да се изпарят от полето!!!
WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF WTF

Споко,
От тук нататък следва КЗП + граждански иск. Ще се видим в съда. Дал съм пари за диаманти, за да го строша този и е ненормално отговора да е "нисък морал" Smiley
Активен
voin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #6 -: Април 08, 2014, 16:03:53 »

Единствения с нисък морал тука е админа, който въобще не е в час май.
Активен
The_devil_at
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #7 -: Април 08, 2014, 16:23:30 »

След такъв "съпорт" от страна на администраторите е нормално хората да се отказват.
Свършва ми реалма и край с тази бъгава игра. А за моралните и други загуби знам как да се боря...
Каквото повикало - такова се обадило. Да печелиш от некачествен продукт с измамни правила и меко казано незаконно Wink
Активен
voin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #8 -: Април 08, 2014, 16:29:05 »

Човека с морала може ли на прост български език да интерпретира визуалните доказателства и да обясни как на 66 морал всичко се разбягва.
http://prntscr.com/383u3f

Това, 66 - 6 = 72 е друг въпрос и предполагам въпрос на някаква друга математика
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #9 -: Април 08, 2014, 16:32:16 »

Споко,
От тук нататък следва КЗП + граждански иск. Ще се видим в съда. Дал съм пари за диаманти, за да го строша този и е ненормално отговора да е "нисък морал" Smiley
Няма проблем, просто виждате грешни стойности. Вече съм цитирала при какви реални стойности ви бяга армията.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Jagger
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #10 -: Април 08, 2014, 16:33:03 »

другия път ходи с машини това не ти е версия 5 още повече след промените Grin

П.С. много ме радват такива къде се канят да завеждат искове и глупости а един път не са си направили труда да прочетат условията с които са се съгласили при регистрация  *freak*
Активен
voin
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #11 -: Април 08, 2014, 16:33:18 »

Е ти от къде ги вземаш тези реални стойности като реалните стойности са тези изписани на доклада.....
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #12 -: Април 08, 2014, 16:36:41 »

Няма проблем, просто виждате грешни стойности. Вече съм цитирала при какви реални стойности ви бяга армията.
баааааааааа кат чуете КЗК или дела веднага отговаряте .....  а по бъгове или др теми мълчите като да не казвам какво ..... аре със здраве Smiley
Активен
The_devil_at
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #13 -: Април 08, 2014, 16:37:04 »

Няма проблем, просто виждате грешни стойности. Вече съм цитирала при какви реални стойности ви бяга армията.

Отговорете ми какво се случва в 13-ти рунд на битката!!!
Активен
The_devil_at
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #14 -: Април 08, 2014, 16:38:24 »

другия път ходи с машини това не ти е версия 5 още повече след промените Grin

П.С. много ме радват такива къде се канят да завеждат искове и глупости а един път не са си направили труда да прочетат условията с които са се съгласили при регистрация  *freak*

Ти като си толкова "умен" симулирай крепост 7 с тази армия да видим на колко морал влизаш? Сигурно и требушети искаш да изкарам?
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!