Imperia Online България  
Април 20, 2024, 05:34:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Айде админчета да си поговорим малко!  (Прочетена 3006 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #15 -: Април 04, 2014, 12:26:52 »

Същата работа при мен!!! С лекота си бутам 7-ци а днес три пъти се разбих в един който ми е като касичка си го бруля всеки ден. Армията ми (45к тежки единици и 600 тарана) се е изплашила и побягнала, все едно е гонена от годзила, а всъщност е подгонена от 4 галактически, ужасявящи ЛЕКИ СТРЕЛЕЦА. И аз като теб получих същия отговор, да пробвам с катапулти, но така като гледам и това няма да свърши работа и вече нямам какво да кажа по въпроса. Чакам да ми отговорят ама не го правят.

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=72318.0

Отговорила съм Ви на личното съобщение, отговорено Ви е и в темата, която сте публикували.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
dorneo-kiril
Редник
*

Karma: +0/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #16 -: Април 04, 2014, 14:06:57 »

Ко прайм сега за другите разбрах че са нямали катапулти , а аз които имах 333 и още 70 балиста и пак се разбих мен кво ся байпасирате ли ме трябва ли и аз да почна да псувам и да ви нареждам за да се направи нещо по вапроса или да ми се отговори нещо смислено?
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #17 -: Април 05, 2014, 02:36:01 »

Няма проблем с битката. Армията е избягала поради нисък морал. Максималният брой обсадни машини, атакуващи крепост ниво 7 е 250, в крепостната обсада едновременно участват само 250 обсадни машини, а другите чакат в резерв. Необходимо е да изпратите поне 2 различни типа обсадни машини срещу крепост 7, тараните не са достатъчни, трябва да атакувате и с обсадни машини, които които стрелят по стената от последната линия, предимно требушети и катапулти.

Май е време всичките със сини табелки да отидете на поправителен курс и да се научите какво и как се прави, ТОВА МОЖЕ ДА ГО ПРЕДАДЕТЕ И НА ПРОГРАМИСТИ, МОДЕРАТОРИ И КАКВИТО ОЩЕ ИМА ТАМ В ИЗМИСЛЕНИЯ ВИ ЕКИП.   Вие въобще наясно ли сте как и какво трябва за да се играе тази игра, или си имате един DOT документ от който само копирате тъпизмите, с които отговаряте!?
« Последна редакция: Април 05, 2014, 02:37:52 от jijo74 » Активен

Live Free - Die Well
nofate
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #18 -: Април 05, 2014, 19:39:01 »

че вие ги направихте непобедими тея крепости!!!!отказвате играчите половината съюз се отказва да играе,заради тези нови правила неможахте ли да ги направите тея промени в новата ера  *stop*
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #19 -: Април 05, 2014, 19:46:01 »

Значи, по всичко личи, че тараните не са толкова ефективни, колкото бяха до скоро. Дано всички се информират и адаптират бързо към това, та да не се блъскате в 7ми крепости. Трябват далекобойни машини, енд ъф стори. На мен осмите крепости не са ми проблем в момента, но ще видим как ще е с 9тите. Честно да си кажа ме е малко страх да пробвам, но ще го направя =)
« Последна редакция: Април 05, 2014, 19:48:02 от pwnflakes » Активен

-Naughtyred
Retired.
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #20 -: Април 06, 2014, 01:21:19 »

Максималният брой обсадни машини, атакуващи крепост ниво 7 е 250, в крепостната обсада едновременно участват само 250 обсадни машини, а другите чакат в резерв. Необходимо е да изпратите поне 2 различни типа обсадни машини срещу крепост 7, тараните не са достатъчни, трябва да атакувате и с обсадни машини, които които стрелят по стената от последната линия, предимно требушети и катапулти.
Не е ли по правилно да кажем, че 250 е максималният брой далекобойни обсадни машини щото в наръчника пише точно така...3-та линия броят е ограничен на 250 бройки за 6-ца...иии за първа линия тарани и 1600х3/35 = 137,1428571428571 или да го закръглим на 138 тарана(примерно) + 4800 пехотна войска...поне така пише в наръчника за правилата на играта Wink
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #21 -: Април 06, 2014, 01:23:57 »

Значи, по всичко личи, че тараните не са толкова ефективни, колкото бяха до скоро. Дано всички се информират и адаптират бързо към това, та да не се блъскате в 7ми крепости. Трябват далекобойни машини, енд ъф стори. На мен осмите крепости не са ми проблем в момента, но ще видим как ще е с 9тите. Честно да си кажа ме е малко страх да пробвам, но ще го направя =)
Проблема не е в ефективността на тараните...ами в това, че морала пада по повече на всеки рунд...и с ограничението на позволената бройка на ударна сила...нещата стават такива каквито са
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!