Imperia Online България  
Април 25, 2024, 11:01:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Айде админчета да си поговорим малко!  (Прочетена 3007 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tormentor10
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« -: Април 02, 2014, 22:18:15 »

така искам да ми обясните как с 575 тарана и 22к тежки мечоносци не успявам да бутна 7-ма крепост и се разбивам? http://prntscr.com/36fdil ? и второ до кога ще се занимавате със незначителни промени и поправки в играта като оправяне на икони и подобрявания на логото и да ми се смята двучасовия доход правилно сеедно не знам какво е калкулатор до кога ще се занимавате с дребни детайли а не със същински проблеми като бъговете с имперските мисии сигнализирах за проблем с мисията със товарните станции вие ме отсвирихте със някакъв умрял отговор и нищо повече чакам отговори на въпросите!!!!!!
акаунт:Tormentor10 свят v6 BG 17
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Април 02, 2014, 22:21:53 »

Тоест, излиза че крепостите вече са непобедими, дори празните!!! Сеир батка, сеир *hahaha* 70 % от играчите изведнъж започнаха да се разбиват, но проблема е оправен. Разбивайте се на воля. Бях запланувал да зануля няколко бройки от твоя съюз но ще се въздаржа от това богоугодно дело.
« Последна редакция: Април 02, 2014, 22:24:44 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Tormentor10
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #2 -: Април 02, 2014, 22:25:42 »

не нзнам кво им направиха обаче тва вече ми дойде в повече и досега си траех ама ми писна преди с 10к мечоносци и 200 тарана съм прегазвал 7-ци сега не става еми извинявай много ама да си вършат работата не да ми оправят някви икончици правописни грешчици точици и т.н....
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #3 -: Април 02, 2014, 22:37:44 »

Аз се чудя не е ли възможно да се спрат атаките за ден два докато се отстрани този проблем.  Undecided
Активен
Tormentor10
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #4 -: Април 02, 2014, 22:41:59 »

Аз се чудя не е ли възможно да се спрат атаките за ден два докато се отстрани този проблем.  Undecided

възможно е сигурно,въпроса е че или ги мързи или не им се занимава което пак клони към първото....направо съм бесен очаквам някаква компенсация или адекватен отговор по двата въпроса които попитах!
Активен
Tormentor10
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #5 -: Април 03, 2014, 09:59:50 »

айде бе шушумиги каде се покрихте и не ми отговарята вече и във форума ли ви мързи да пишете искам отговори...колко ниско може да паднете?
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #6 -: Април 03, 2014, 15:09:26 »

Няма проблем с битката. Армията е избягала поради нисък морал. Максималният брой обсадни машини, атакуващи крепост ниво 7 е 250, в крепостната обсада едновременно участват само 250 обсадни машини, а другите чакат в резерв. Необходимо е да изпратите поне 2 различни типа обсадни машини срещу крепост 7, тараните не са достатъчни, трябва да атакувате и с обсадни машини, които които стрелят по стената от последната линия, предимно требушети и катапулти.
Активен
Tormentor10
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #7 -: Април 03, 2014, 15:17:16 »

нямате грижи дървени философи неска пак се разбих в същия човек от вчера ето и катапулти съм пратил сега каква глупост ще ми кажете? http://prntscr.com/36lwjh
Активен
Tormentor10
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #8 -: Април 03, 2014, 15:28:05 »

в книжката ви какво пише при крепоста обсада а? " Те могат да бъдат от един тип или от различни типове. Ако изпратите по-голям брой обсадни машини от позволения за съответното ниво крепост, в крепостната обсада ще участват тези с най-голяма сила на атака. Ако те бъдат убити в битката, на тяхно място ще застанат следващите с най-силна сила на атака." Тва аз ли си го измислям а? аре философи чакам ви мъдрите съвети и отговори!!!!!
Активен
-tangra1-
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #9 -: Април 03, 2014, 17:01:11 »

 Grin  Не се хаби брат нема да получиш отговор :Smiley  така им е по лесно *gamer*
Активен
CrazYEagLe
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #10 -: Април 03, 2014, 23:53:36 »

Същата работа при мен!!! С лекота си бутам 7-ци а днес три пъти се разбих в един който ми е като касичка си го бруля всеки ден. Армията ми (45к тежки единици и 600 тарана) се е изплашила и побягнала, все едно е гонена от годзила, а всъщност е подгонена от 4 галактически, ужасявящи ЛЕКИ СТРЕЛЕЦА. И аз като теб получих същия отговор, да пробвам с катапулти, но така като гледам и това няма да свърши работа и вече нямам какво да кажа по въпроса. Чакам да ми отговорят ама не го правят.

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=72318.0
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #11 -: Април 04, 2014, 01:45:59 »

Няма проблем с битката. Армията е избягала поради нисък морал. Максималният брой обсадни машини, атакуващи крепост ниво 7 е 250, в крепостната обсада едновременно участват само 250 обсадни машини, а другите чакат в резерв. Необходимо е да изпратите поне 2 различни типа обсадни машини срещу крепост 7, тараните не са достатъчни, трябва да атакувате и с обсадни машини, които които стрелят по стената от последната линия, предимно требушети и катапулти.

 Grin  Grin  Grin  Дежурен и неадекватен отговор....
Анджи не си ли разбрала още ,че има проблем при обсадите?Не си ли говорите в ЕКИПа или поне прочети по-старите теми за същия уж "оправен" проблем...
И максималния брои ТАРАНИ които атакуват Крепост 7 е 274,а максималния брои КАТАПУЛТИ е 250 ,според новите правила които въведохте съвсем на скоро.Трябва ли НИЕ да ви учим какви са правилата и механиката на битките?
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
dorneo-kiril
Редник
*

Karma: +0/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #12 -: Април 04, 2014, 10:00:52 »

А какво ще кажете за тази битка колко катапулта не са ми стигнали [battleRep=566711]Dorneo-Kiril срещу javor72[/battleRep]
http://prntscr.com/36gmob   или отново морала то тва станаха дежурни отговори или катапулти няма или морал ако и морала не ми е стигнал то с колко трябва да тръгвам с 200 ще ми стигне ли? *crazy*
Активен
angy20
Лейтенант
***

Karma: +2/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 112



Профил
« Отговор #13 -: Април 04, 2014, 11:30:42 »

отговора май на всички въпроси е един и същ нисък морал  *hahaha*
Активен

По лошо от изкуственият интелект е естествената простотия! Wink
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #14 -: Април 04, 2014, 12:25:34 »

нямате грижи дървени философи неска пак се разбих в същия човек от вчера ето и катапулти съм пратил сега каква глупост ще ми кажете? http://prntscr.com/36lwjh

Моля, въздържайте се от определения като "шушумиги" и т.н.
Изпратили сте 80 катапулта, които не са достатъчни.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!