Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:27:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: derman1970 един мултак!!!  (Прочетена 10205 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #45 -: Април 03, 2014, 00:43:48 »

Иначе като цяло ,начина ти на игра си отговаря изцяло на самия теб,просто си един жалкар..и много лесно ща оправя ами ...както казах,нещо ми направи впечатление  и до някъде ти влизам в положение...
Активен
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #46 -: Април 03, 2014, 02:27:41 »

Изтривам всички мои постове защото стана голям спам, със заплахите ще решим как ще процедираме а по въпроса за скриптовете, има ги навсякъде в нета и всеки играе със тях (колкото и някои хора да са учидени,същите те със тези скриптове провалиха свят 13) а и това е работа на ИО да направи така играта си да не могат да се използват тези скриптове.На картинката е имало зелена ивица "Да бе аз пиша скриптове и съм си направил един като влизам в сайтове да ми се очертава зелено,друг път червено,синьо и т.н ,даже и музика ми свири- Това проблем ли е?".По въпроса ти за мултиакуантинк, админа ти е отговорил " Има правила следвай ги".
А на теб Тангу бих казал ,че това е игра за забавление не се впрягай толкова просто си я играй.

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=70516.0

3-400лв. пара батка хвърлих и 2 месеца почти нои стоп и само писането ми във форума остана.Моднах се в свят 13 от Властелините и не ме е срам да си го призная защото там бяха по силни,тука се събрахме  да и дадем отпор и като стана напечено почнахте да мрънкате.
« Последна редакция: Април 03, 2014, 02:37:39 от em2000 » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #47 -: Април 03, 2014, 07:37:10 »

Изтривам всички мои постове защото стана голям спам, със заплахите ще решим как ще процедираме а по въпроса за скриптовете, има ги навсякъде в нета и всеки играе със тях (колкото и някои хора да са учидени,същите те със тези скриптове провалиха свят 13) а и това е работа на ИО да направи така играта си да не могат да се използват тези скриптове.На картинката е имало зелена ивица "Да бе аз пиша скриптове и съм си направил един като влизам в сайтове да ми се очертава зелено,друг път червено,синьо и т.н ,даже и музика ми свири- Това проблем ли е?".По въпроса ти за мултиакуантинк, админа ти е отговорил " Има правила следвай ги".
А на теб Тангу бих казал ,че това е игра за забавление не се впрягай толкова просто си я играй.

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=70516.0

3-400лв. пара батка хвърлих и 2 месеца почти нои стоп и само писането ми във форума остана.Моднах се в свят 13 от Властелините и не ме е срам да си го призная защото там бяха по силни,тука се събрахме  да и дадем отпор и като стана напечено почнахте да мрънкате.
:DЗеления път Grin  Хубав филм Grin  Шъ триеш не ами..... Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #48 -: Април 03, 2014, 08:01:22 »

Ша трие не ами пушек са вдига,3-4 хил...виждал си ги ти някога на едно място тез пари хахаха ,и къде видя заплахи пък ....  *hahaha*  Shocked Shocked
Активен
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #49 -: Април 03, 2014, 09:29:35 »

Е вие още ли не разбрахте ли за какво става въпрос, derman1970 пуска минимални атаки по някои хора които си нощуват по крепостите със този скрипт и те не могат да спят .Е и някой и е виновен, какво се правите на светата вода не напита , че за първи път чувате и виждаш ли ние не използваме такива програми.Има и други теми по въпроса за скриптовете прочете ги.Пак казвам em2000 и derman1970 са двама различни хора (братя) и сме си наглеждачи ,защо не си направиш труда да попиташ лидера си да ти каже това играли сме с него.Нека админите проверят това.А заплахите са телефонен тормоз от твоя страна, казах с разпечатка може да се докаже това дори със снощното обаждане (а вярно бе той племенника ти без да иска е набирал номера).
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #50 -: Април 03, 2014, 19:10:54 »

Ако беше добре прочел,освен Дерман и Ем се споменават още безброй профили.....и ако найстина тези профили останат неблокирани...ще пиша ако трябва и до собствениците на играта и къде ми дойде на ум,тука има правила и те са едни за същи,няма кво да ми дрънкаш глупусти...въображаеми братя и незнам си какво..,чувствам се измамен и ощететен,не може всеки си развява байряка,гледам аз съм си поел наказанието хехех ,а мултакът?Huh?? Какво за него???
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #51 -: Април 03, 2014, 19:31:55 »

И какви малки атаки уеее мишко ..хехе малки атаки,кво е туй чекер мекер ..аз не знам не разбирам,на твоята снимка се показа не на моята...и ми е чудно още що не си наказан,спът ли тия хора,черно на бяло си го показа и пак..несправедливост има,аз наказан той си щрака с пръсти с тва  там чекър ли как му казва ....
Активен
em2000
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #52 -: Април 03, 2014, 20:12:27 »

Каква снимка бе, какви 5 лева, нали за теб става въпрос ,че не можеш да спиш със тази аларма за това вдигаш гири тук.Махни алармата и сейфай армията и всичко ще се оправи.
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #53 -: Април 03, 2014, 20:42:48 »

Що не са еб*ш там къде си бъркаш денем с пръсти преди да се нахраниш,щи дам едни 5 лева ,,няма са правиш на луд ей !!! Всички видяха кой публикува снимката ,а това дали спя или не си е моя работа ,ти спиш ли тогва а??? Опаааааа чек ,че малкия пак ми взе телефона -хахахахаха
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #54 -: Април 03, 2014, 20:53:05 »

Разкажете как вървят битките между двата съюза, за да знам дали да се регвам ?
Кой ден от ерата е -интересни неща случват ли се ?  Smiley
Активен

mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #55 -: Април 03, 2014, 21:05:50 »

Бе случват се ,само мръсотий хехех ,нали виждаш за какво пишем,нищо свястно ,събрани сме само мръсници на едно място,тва е ...,ама бива ,има тръпка малка няква ..хехе,ние с Дермаския тарикат ,бяхме съюзници и се разбирахме добре ,докато един ден не разбрах,че всичко което ми е казвал е лъжа...най ме е яд някой да ме гледа в очите и да ме лъже ..що тъй не знам,майната му ...да има интрига пък все тая кво ша става хехехе
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!