Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:01:44 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: derman1970 един мултак!!!  (Прочетена 10204 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« -: Април 02, 2014, 20:57:12 »

Драги администратори,надявам се да прочетете написаното по долу от мен/един честен трудолюбив човек,любящ играта Империя Онлайн/ и да го приемете при сърце а не само да го прехвърлите на две на три и до там!!! В този прекрасян свят наречен БГ14 се подвизава един необикновен измамник,надарен със селска хитрост,човек ,който нямам думи да опиша дори и предпочитам да не го правя понеже аз съм един възпитан и образован човек и не искам да се принизявам на неговото ниво,но това просто няма как да го подмина,понеже вреди сериозно на играта и имам много познати който се отказа от тази чудесна игра заради него....та въпросния господин си служи умело с измама като има направени най малко поне 20 профила ..най малко..,та..нали се наказват такива господа...прав ли съм или не съм,ако не съм да знам да си направя и аз поне 20 ..мога да посоча в момента няколко... sony80 ,pikli4ka ,Joro-Joro ,em2000 ,derman1970   и без брой още знайни и незнайни,но не ми се пише повече,предполагам тези са достатъчни да го заличите от играта ..и да не забравя,не си купува диаманти!!!
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Април 02, 2014, 21:26:11 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=72263.msg549006;boardseen#new
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #2 -: Април 02, 2014, 21:31:53 »

ами не знаех,не знаех,че съм задължен да чета всички обявления,задължително ли е?Huh? И там ще го докладвам ,и не само там Wink
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #3 -: Април 02, 2014, 21:40:13 »

ей знаеш къв психар щи там , те хората ще видят кой ти е брат и кой  сват..,част от играта да играеш с 50 профила ли ?? и какво ще стане ако не съм този за който казваш??? И това за еврейте го има по вестниците..не е забранено...
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #4 -: Април 02, 2014, 21:41:23 »

За обиди ако има такива има санкций..да не може да пишеш,както има и за мулти профили..БАН!!!
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #5 -: Април 02, 2014, 21:42:47 »

И кажи ми как ,минута след като го публикувах разбра,че съм писал,след като сме в различни съюзи?Huh? Нали си много честен ...
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #6 -: Април 02, 2014, 21:44:13 »

Какво щи казвам пък на тебе бе ...Кой си ти ,че да питаш...Кой редник,от коя армия си ,я се прдстави бързо...
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #7 -: Април 02, 2014, 21:52:58 »

Мене ли хахаха ,ай стига са излага,аз ли ставам вечер през 20 мин хехехехе ..хехехе ,ако знаеш колко ми се иска само да напиша едно нещо,ама съм възпитан и няма ..ама няма ви оставя за тия 20 профила,аз ти казах,и да ми са правиш...братя който не съществуват..гледам пак си прописал на Кирилица,или пак въображаемия брат го е писал а Huh? хехех Ако тебе не та блокират и го изкатрат,че всичко е нормално аз са отричам в държавен вестник от играта!!!
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #8 -: Април 02, 2014, 22:05:28 »

Ми какво обидно прочете,тва дебелия имах предвид ..Дебел замък да кажем...  *rose* *rose* *rose*
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #9 -: Април 02, 2014, 22:08:08 »

 Grin Grin Grin Grin Grin и прес 5 да пускаш ,все тая ..ша ма изплашиш ли какво,пък и се надявам да си блокиран за мулти акаунтиг ...  *xxx* *xxx* *gamer* *gamer* *gamer*
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #10 -: Април 02, 2014, 22:19:42 »

И целия си род да избройш,БАБИ Wink дядовци,чичовци ..вуйчовци пак няма ти стигнат за профилите който си навъртял..
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #11 -: Април 02, 2014, 22:29:39 »

Аз брат ти ако го притеснявам ням аза какво да си крия номера бе ,пък и да е имало нещо,нямало е разговор,дебели са ми пръстите и без да искам явно нещо съм объркал,къв е проблема,чакай пак да се пробвам да потърся един човек,че все като му звънна и връзката прекъсва не мога са разберем ,явно ням аобхват ли какво е там  [:-} [:-} [:-}
Активен
mravkata
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #12 -: Април 02, 2014, 22:32:05 »

Ти кога си извадиш разпечатка,хехехе ми се обади ,то тъй става хехехе ,а и не виждам какъв е проблема,телефона е да се звъни нали така,ти ли ша ми кажеш аз кого да набирам от телефона си бе??? Ти ли,мога да набера ако искам и Бин Ладен,ама какво да ти обяснявам  Дерманчо  *hahaha* *hahaha*
Активен
anna_d
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #13 -: Април 02, 2014, 22:33:34 »

хаха внимавай с обажданията, че накрая "братята" ще те съдят  Huh?  Grin Grin Grin
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #14 -: Април 02, 2014, 22:48:01 »

А тва аз съм еди кой си пък оня е брат ми го знам-то и един наш ''приятел'' от бг 16 така играе с брат си ама се оказа че няма брат-айде моля ви се мултаци. Не е ли по-яко да биеш с чест а не с тъпи измами Grin. Нищо-ще си намерите майстора. Радвам се че на мравката му се занимава-аз като докладвам ми кажат-няма намерени доказателства и до там-браво-поне си докладвал
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!