Imperia Online България  
Април 25, 2024, 02:15:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Още проблеми с битките или безсмъртни балисти в гарнизона.  (Прочетена 1364 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« -: Април 02, 2014, 01:40:00 »

Поредната глупости вече незнам как го нарека това.
За пореден път проблем с битките. Моите стрели седят и играят карти сигурно докато неговите балисти пуцат ли пуцат от тоя гарнизон.
Или го оправете или кажете от 12 на обяд до 20 вечерта стрелите в атака ще бият балистите в гарнизон след това излизат в почивка.

ДОКОГА ЩЕ КАЗВАТЕ НА ОБЯД ЧЕ НЕЩО Е ОПРАВЕНО А 8 ЧАСА ПО КЪСНО НЕ Е ОПРАВЕНО ЧЕ ДАЖЕ И ПО ЗЛЕ Е СТАНАЛО!!!!

http://prntscr.com/367j31

как нито една балиста не умря? в тоя гарнизон пак ние играчите да ви берем срама от неуредиците и от неоправените неща.

Мога да ви предоставя още една битка с безсмъртни балисти.

http://prntscr.com/367jl8

Какво правим кой пак ще плаща за вашите грешки?Huh?

AQUAWATER свят бг 18
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #1 -: Април 02, 2014, 01:53:25 »

И да добавя понеже ще се чудите предполагам как така се е случило и какво става ще Ви обясня, че иначе сигурно до другия месец няма да го оправите.
Ако са само балисти в гарнизона стрелите ги стрелят и битката е нормално, НО има ли и един друг войник в гарнизона след като стрелите го убият отиват да чоплят семки докато другите драпат по стената а отвътре балистата пуца ли пуца, защото някой от вашите програмисти е чоплил и той семки вместо да работи и стрелите не започват да стрелят по втората линия т.е. обсадните машини. Това е.
Как ще ни компенсирате за пореден път за ваша грешка от която ние страдаме. Първо съюзната след това двама играчи се разбиха казахте днес на обяд оправен е проблема ама с чоплене на семки явно нищо не сте оправили.

"Стрелците на нападателя обстрелват първата линия на защитника, като силата им на атака е пет пъти по-слаба. Започват от първа линия (единици) и след като я избият, минават на втора линия (обсадни машини)."

Ето да си припомните и вашите правила ако не ги знаете. Това е извадено от как да играем раздел крепостна обсада.
« Последна редакция: Април 02, 2014, 02:04:20 от night_ranger » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2 -: Април 02, 2014, 02:13:19 »

Taka e! Добре казано! Тук те подкрепям напълно. Балистите са безсмъртни вече!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dorneo-kiril
Редник
*

Karma: +0/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #3 -: Април 02, 2014, 11:28:29 »

Аз имам битка в която 9 катапулта разказват играта на 10 000 стрелци и при това доблест не съм получил . Може ли някой да ми как е сметната тази битка и защо се е получило това http://prntscr.com/36aoq2 или ако виждате битката [battleRep=562875]Dorneo-Kiril срещу mitko3130[/battleRep]
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Април 02, 2014, 11:36:02 »

Поредната глупости вече незнам как го нарека това.
За пореден път проблем с битките. Моите стрели седят и играят карти сигурно докато неговите балисти пуцат ли пуцат от тоя гарнизон.
Или го оправете или кажете от 12 на обяд до 20 вечерта стрелите в атака ще бият балистите в гарнизон след това излизат в почивка.

ДОКОГА ЩЕ КАЗВАТЕ НА ОБЯД ЧЕ НЕЩО Е ОПРАВЕНО А 8 ЧАСА ПО КЪСНО НЕ Е ОПРАВЕНО ЧЕ ДАЖЕ И ПО ЗЛЕ Е СТАНАЛО!!!!

http://prntscr.com/367j31

как нито една балиста не умря? в тоя гарнизон пак ние играчите да ви берем срама от неуредиците и от неоправените неща.

Мога да ви предоставя още една битка с безсмъртни балисти.

http://prntscr.com/367jl8

Какво правим кой пак ще плаща за вашите грешки?Huh?

AQUAWATER свят бг 18

Проблемът е разрешен. Благодаря за сигнала. Получихте компенсация за загубите си.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Април 02, 2014, 11:39:05 »

Аз имам битка в която 9 катапулта разказват играта на 10 000 стрелци и при това доблест не съм получил . Може ли някой да ми как е сметната тази битка и защо се е получило това http://prntscr.com/36aoq2 или ако виждате битката [battleRep=562875]Dorneo-Kiril срещу mitko3130[/battleRep]

Ще проверим.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Април 02, 2014, 11:59:15 »

Аз имам битка в която 9 катапулта разказват играта на 10 000 стрелци и при това доблест не съм получил . Може ли някой да ми как е сметната тази битка и защо се е получило това http://prntscr.com/36aoq2 или ако виждате битката [battleRep=562875]Dorneo-Kiril срещу mitko3130[/battleRep]

Стрелците са се разбягали поради нисък морал и заради това са претърпели загуби, не че са били избити от катапултите. Не сте получили доблест, защото не сте изпълнили изискванията.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
dorneo-kiril
Редник
*

Karma: +0/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #7 -: Април 02, 2014, 12:04:16 »

Стрелците са се разбягали поради нисък морал и заради това са претърпели загуби, не че са били избити от катапултите. Не сте получили доблест, защото не сте изпълнили изискванията.


Може ли малко по конкретно аз сам загубил около 15% от армията и не сам изпълнил изискванията а относно стрелците имам и катапулти и балисти как е възможно да не мога да се справят с 9 катапулта?И как е възможно докато не падне крепостта да не убия поне един катапулт?
« Последна редакция: Април 02, 2014, 12:11:40 от dorneo-kiril » Активен
Gosho ot pochivka
Редник
*

Karma: +4/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #8 -: Април 02, 2014, 22:42:10 »

Нищо не сте оправили, крайно време е да се вземете в ръце. Може ли 4 рунда да не взема и 1точка от живота на крепостната стена. Доста станаха оплакванията след като уж сте оправили проблема. Знам,че пак ще излезете с някое "умно" обяснение за случая. В крайна сметка или има бъг или калкулатора не смята! [battleRep=566511]Davids_kn срещу joni111[/battleRep]
Активен
Angie
Community Manager
*

Karma: +27/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 557


Профил
« Отговор #9 -: Април 03, 2014, 14:30:47 »

Нищо не сте оправили, крайно време е да се вземете в ръце. Може ли 4 рунда да не взема и 1точка от живота на крепостната стена. Доста станаха оплакванията след като уж сте оправили проблема. Знам,че пак ще излезете с някое "умно" обяснение за случая. В крайна сметка или има бъг или калкулатора не смята! [battleRep=566511]Davids_kn срещу joni111[/battleRep]

Няма проблем с битката. Крепостта е понасяла щети коректно до момента, в който не се разбягва 1ва линия. Армията е избягала поради нисък морал.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #10 -: Април 03, 2014, 17:34:07 »

В понеделник съборих 7-ца с 2 пъти по -малко армия, днес с 2 пъти повече се разбих.. Не искам да ми гледате битките, играчът е един и същ..

Въпросът ми е: Какво променихте, за да знам дали си заслужава да нападам вече ?
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Април 04, 2014, 13:01:56 »

Ето тук съм писала по темата> http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=72283.msg551981#msg551981
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!