Imperia Online България  
Април 24, 2024, 08:58:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Властелина  (Прочетена 3260 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jorjy
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #15 -: Април 01, 2014, 02:18:19 »

вземете се научете да ираете и тогава говорете колкото до йозови гарантирам ви че човека е много по кадърен от всички нас може само да се учим от него както в играта сигурен съм и в нормалния живот за съжаление не го познавам лично още но скоро надяам се да се запозная лично
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #16 -: Април 01, 2014, 02:39:11 »

И аз искам златен медал, може ли да предадете основателното ми искане на екипа.  Tongue Grin
А бре, що и аз нямам кат твойта табела?  Wink
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #17 -: Април 01, 2014, 02:39:56 »

вземете се научете да ираете и тогава говорете колкото до йозови гарантирам ви че човека е много по кадърен от всички нас може само да се учим от него както в играта сигурен съм и в нормалния живот за съжаление не го познавам лично още но скоро надяам се да се запозная лично
Жоржи, мола ти се, спри се... в потрес съм.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #18 -: Април 01, 2014, 02:44:10 »

А бре, що и аз нямам кат твойта табела?  Wink

На теб съм ти приготвил друга табелка, ела до къщата ми да ти я дам.  Grin
Активен

gogata2013
Гост
« Отговор #19 -: Април 01, 2014, 02:52:45 »

На теб съм ти приготвил друга табелка, ела до къщата ми да ти я дам.  Grin
Дано да не е "Гороцвет №5" щот съм бил там и вече не ща!  Grin
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #20 -: Април 01, 2014, 02:55:23 »

писна ми вече от тая игра всички като губят се оплакват където и да съм играл все едно и също губещите мрънкат и се оплакват от можещите и по кадърните от тях затова не бях играл няколко години сега пак е така никаква разлика
Кога съм мрънкал бре, чадо? Виж к'ва весела тема с картинки подхванах!  Grin
ПП. За анимационни филмчета не ми стига скила.  Grin Grin Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #21 -: Април 01, 2014, 23:34:16 »

За какви снимки става дума? Защо не ги пуснеш тук?
А ако не си навързал кога и защо взехме замъка, значи наистина си глупав.
Любимецо мой,въпросния замък изобщо не ме вълнува,но не трябваше да карате лидерчето да подлага Grin
Искаш ли снимки как Йозови предупреждават за докладването,м? Аре не се прави на по-глупав от мен Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #22 -: Април 02, 2014, 20:41:40 »

вземете се научете да ираете и тогава говорете колкото до йозови гарантирам ви че човека е много по кадърен от всички нас може само да се учим от него както в играта сигурен съм и в нормалния живот за съжаление не го познавам лично още но скоро надяам се да се запозная лично

Такива къдърници за 7 години съм виждал със стотици, на гроздове. Накрая до един завършваха с бан или се разбираше в какво се състои "къдърноста" им. Говоря хипотетично и не визирам никой.
Сега специално към теб.
Виж, сигурен съм че е по - добър от теб в играта. По това спор няма естествено. По - добър е и от много други. Дори може да е по - добър и от Бате Гойко. Но...
...но аре братле да не ни занимаваш с кумирите си и с личните си запознанства, щото нас ни е през Уке Цветковия за мнението ти.

С уважение.   ...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #23 -: Април 03, 2014, 02:44:22 »

Любимецо мой,въпросния замък изобщо не ме вълнува,но не трябваше да карате лидерчето да подлага Grin
Искаш ли снимки как Йозови предупреждават за докладването,м? Аре не се прави на по-глупав от мен Grin

Ти ще обясниш ли за какво иде реч или ще преливаш от пусто в празно?
Аз все още не мога да разбера в какво точно ни обвинявате съюза и лидера. Ти спомена за някакви снимки - какви са те и какво точно доказват според теб. И ще ги пуснеш ли да се запознаем и ние с тях или ще продължиш с неподкрепени от нищо обвинения?!
За какво докладване е предупредил Йозов , според теб?

« Последна редакция: Април 03, 2014, 14:39:08 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #24 -: Април 03, 2014, 08:39:12 »

Хайде, давайте доказателствата.... Ако сте прави.... Сър Йозов вече няма да играе... bgflag
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!