Imperia Online България  
Април 26, 2024, 19:09:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Властелина  (Прочетена 3269 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
uNhign3d
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« -: Март 28, 2014, 22:40:39 »

Става въпрос за свят в6 бг 17 защо не вземете да пуснете властелина най-после от 2седмици се знае кой е победителят и процентите си стоят , и нищо не се слу4ва и си 4акаме като най-големи кретени вси4ките да вземете да решите да прекратите тази дилема.....но не вие искате още покупка на диаманти и 4акате да дойде време за подаръците и да се набутат хората с още и още пари и пак няма да има смисъл Smiley  - както и да е ... ВЗЕМЕТЕ ПУСНЕТЕ ВЛАСТЕЛИНА в свят БГ 17 НАЙ-ПОСЛЕ (некадърни админи) или ще кажете сега 4е никой не е забелязал 4е от 3седмици нищо не се слу4ва................ писна ни да 4акаме да приклю4и тази Ера
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #1 -: Март 29, 2014, 01:38:13 »

Ти нали беше еничар какво правиш в Български свят ?
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #2 -: Март 29, 2014, 10:12:00 »

Става въпрос за свят в6 бг 17 защо не вземете да пуснете властелина най-после от 2седмици се знае кой е победителят и процентите си стоят , и нищо не се слу4ва и си 4акаме като най-големи кретени вси4ките да вземете да решите да прекратите тази дилема.....но не вие искате още покупка на диаманти и 4акате да дойде време за подаръците и да се набутат хората с още и още пари и пак няма да има смисъл Smiley  - както и да е ... ВЗЕМЕТЕ ПУСНЕТЕ ВЛАСТЕЛИНА в свят БГ 17 НАЙ-ПОСЛЕ (некадърни админи) или ще кажете сега 4е никой не е забелязал 4е от 3седмици нищо не се слу4ва................ писна ни да 4акаме да приклю4и тази Ера
Предадено е вашето  мрънкане,но бъдете по-малко агресивни и имайте търпение, ще бъде преценено дали това което искате е необходимо или недопустимо...Понякога е нужно да появявате разбиране...Благодаря
« Последна редакция: Март 29, 2014, 11:45:08 от gerganar » Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Март 29, 2014, 10:53:30 »

Защо да е основателно искането им и от къде на къде. Тука си има правила тази игра. Та предната ера така направихте без да предупредите, потъпквайки собствените си разпоредби и писания. Искате да съкратите времето за да не могат други съюзи да изкарат елит и да застрашат евентуалните златни медали на така наречените предизвестени фаворити.
Това направите ли го ще спрат игра много много хора, защото директно ще елиминирате цялата интрига в ерата. Дали слуховете че акаунта sem.iozovi е админски такъв или че поне ползва такава протекция и сведения, няма да се окажат верни. Все още се съмнявам в това. Но прецакате ли и тази ера като предната вие лично на мен ми обезценявате труда, парите и безсънието. Аз съм против предсрочното закриване  на ерата защото ми отнемате шанса да се боря за първо място в тази ера и директно подарявате златото на най некадърния но и най богат съюз.

С уважение: ГалахаД
« Последна редакция: Март 29, 2014, 10:59:51 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #4 -: Март 29, 2014, 11:14:42 »

Защо да е основателно искането им и от къде на къде. Тука си има правила тази игра. Та предната ера така направихте без да предупредите, потъпквайки собствените си разпоредби и писания. Искате да съкратите времето за да не могат други съюзи да изкарат елит и да застрашат евентуалните златни медали на така наречените предизвестени фаворити.
Това направите ли го ще спрат игра много много хора, защото директно ще елиминирате цялата интрига в ерата. Дали слуховете че акаунта sem.iozovi е админски такъв или че поне ползва такава протекция и сведения, няма да се окажат верни. Все още се съмнявам в това. Но прецакате ли и тази ера като предната вие лично на мен ми обезценявате труда, парите и безсънието. Аз съм против предсрочното закриване  на ерата защото ми отнемате шанса да се боря за първо място в тази ера и директно подарявате златото на най некадърния но и най богат съюз.

С уважение: ГалахаД
Не съм казала ,че това ще стане ... Просто винаги предавам на съответното експертно ниво ,мрънкането и желанието на играчите , а те ще решат какво и кога ще се случи ...от мен не зависи нищо..А относно сем.Йозови имате думата ми ,че нямат нищо общо с никой от персонала на ИО.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #5 -: Март 29, 2014, 11:24:19 »

Ами предай тогава и моето мнение на компетентните, приемайки ме като изразител на същото за 30 човека. Или по добре те да пишат и изкажат своето???
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #6 -: Март 29, 2014, 11:27:04 »

Не съм казала ,че това ще стане ... Просто винаги предавам на съответното експертно ниво ,мрънкането и желанието на играчите , а те ще решат какво и кога ще се случи ...от мен не зависи нищо..А относно сем.Йозови имате думата ми ,че нямат нищо общо с никой от персонала на ИО.

Поредно грозно изказване! Това не е държание на човек, който трябва да се съобразява с мнението на играчите. А относно Йозови, имаме достатъчните доказателства, че е покровителстван! Ако пуснете властелина когато не трябва, става още по явно покровителството, а и това, че играта и всичко което правите е манипулации за допълнителното закупуване на диаманти!
Активен

Live Free - Die Well
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #7 -: Март 29, 2014, 11:37:43 »

Ами предай тогава и моето мнение на компетентните, приемайки ме като изразител на същото за 30 човека. Или по добре те да пишат и изкажат своето???
ще предам ,разбира се...
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #8 -: Март 29, 2014, 11:42:58 »

Поредно грозно изказване! Това не е държание на човек, който трябва да се съобразява с мнението на играчите. А относно Йозови, имаме достатъчните доказателства, че е покровителстван! Ако пуснете властелина когато не трябва, става още по явно покровителството, а и това, че играта и всичко което правите е манипулации за допълнителното закупуване на диаманти!
Нищо не съм написала,че ще бъде пуснато или не...Има си екип ,който решава това...За другите неща си има ред по които се докладват този и този са такива и такива и доказателствата се изпращат и се предприемат мерки ако има място за злоупотреба и прочее...Благодаря
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #9 -: Март 29, 2014, 11:54:05 »

Нищо не съм написала,че ще бъде пуснато или не...Има си екип ,който решава това...За другите неща си има ред по които се докладват този и този са такива и такива и доказателствата се изпращат и се предприемат мерки ако има място за злоупотреба и прочее...Благодаря

Трябва ли да показваме какъв отговор беше даден? Но ще изчакаме още малко, но после всичко това ще бъде изтипосано на места където вие нямате достъп и нямате права да триете и банвате. Ще стане ясно на всички що за екип става дума!
Активен

Live Free - Die Well
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Март 29, 2014, 12:42:52 »

Предадено е вашето  мрънкане,но бъдете по-малко агресивни и имайте търпение, ще бъде преценено дали това което искате е необходимо или недопустимо...Понякога е нужно да появявате разбиране...Благодаря

Поста ми визираше словосъчетанието основателно мрънкане, което вие изтрихте!!!! Shocked Зачудих се как така ще им е основателно мрънкането и съжалявам че не ви цитирах навреме и да бях снимал.
« Последна редакция: Март 29, 2014, 12:47:00 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #11 -: Март 29, 2014, 12:54:05 »

Нищо не съм написала,че ще бъде пуснато или не...Има си екип ,който решава това...За другите неща си има ред по които се докладват този и този са такива и такива и доказателствата се изпращат и се предприемат мерки ако има място за злоупотреба и прочее...Благодаря
На простичкия ми въпрос:Как снимките от докладването ни стигнаха до акаунт сем Йозови,който на всичкото отгоре предупреждаваше докладваните ,че им взе и замъка за да не стане грешка,бях заплашен с наказание.Аз трябва да се кълна във вас,да ви вярвам безпрекословно,да не се съмнявам във думите ви и да се чувствам глупав,как е станало това.Нали?
Имаме снимчици,имаме доказателства,а после.....мен щели наказват *crazy*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #12 -: Март 30, 2014, 02:45:52 »

И аз искам златен медал, може ли да предадете основателното ми искане на екипа.  Tongue Grin
Активен

kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #13 -: Април 01, 2014, 01:38:10 »

На простичкия ми въпрос:Как снимките от докладването ни стигнаха до акаунт сем Йозови,който на всичкото отгоре предупреждаваше докладваните ,че им взе и замъка за да не стане грешка,бях заплашен с наказание.Аз трябва да се кълна във вас,да ви вярвам безпрекословно,да не се съмнявам във думите ви и да се чувствам глупав,как е станало това.Нали?
Имаме снимчици,имаме доказателства,а после.....мен щели наказват *crazy*

За какви снимки става дума? Защо не ги пуснеш тук?
А ако не си навързал кога и защо взехме замъка, значи наистина си глупав.
« Последна редакция: Април 01, 2014, 01:55:29 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
jorjy
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #14 -: Април 01, 2014, 02:15:11 »

писна ми вече от тая игра всички като губят се оплакват където и да съм играл все едно и също губещите мрънкат и се оплакват от можещите и по кадърните от тях затова не бях играл няколко години сега пак е така никаква разлика
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!