Imperia Online България  
Март 29, 2024, 13:13:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: изтрито  (Прочетена 3824 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« -: Март 27, 2014, 14:33:03 »

Понеже ми изтриха поста,аз пък ще го напиша тук,добре че го копирах,за да си го имам и да не забравям как се отнасят админите с хората,а и още извинявам  се,забравих че пиша само общи приказки :
*

Karma: +2/-0
Активен Активен

Публикации: 42


Профил Ел. поща Лично съобщение (Активен)


Re:Молба ...
« Отговор #21 -: Днес в 22:03:23 »
Отговори с цитатЦитат Редактирай съобщениетоПромени Изтрий съобщениетоПремахни
Цитат на: Vania в Вчера в 15:41:08
Не можем да го направим в случай като този, ако обичате спрете да се месите там където не Ви е работа и да ми давате наклон в живота и в работата. Благодаря.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Я бе,колко сме корави и важни.Да ви имам самочувствието и маниерите на разговор.Аз от тази игра се преместих в един американски сървър.Няма да казвам какво отношение има към потребителите,а те са много повече отколкото останаха в империята.При всеки мой проблем,ако се появи такъв контактуват лично с мен през пощата.
Евала им правя и сървърите им се пълнят в несвяст,освен това за тях явно не важи курсът на долара спрямо другите валути и всичко е безумно евтино.Лошото е,че не виждате и не чувате какво ви говорят хората,което е много жалко.От това само вие губите,явно тук скоро нищо няма да се промени  *xxx* Ако ви бях работодател всички щяхте да сте аут.....

Към всичко това съм забравила да добавя,че ако имате проблем с някой от сървърите на тези хора и след като бъде  оправен проблемът получавате огромни компенсации за това,че по някакъв начин е осуетено вашето развитие,а тук ви ритат като кучета ....
« Последна редакция: Март 27, 2014, 14:36:22 от esi » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Март 27, 2014, 14:38:38 »

Ами да, в темата, в която бяхте публикували въпросното си мнение, то не бе допринесло с нищо> ни спомен от дискутирания проблем, а просто едно обсъждане на мой цитат. Ако желаете да обсъждате мен, обсъждайте ме в общи приказки, като разбира се спазвате добрия тон и по възможност не ме обиждате.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
WOT
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Март 27, 2014, 15:43:52 »

това е цитат до мен ... коойто до някъде си заслужих вчера след нещата които бях написал  Grin в случая трябва аз да съм се бил засегнал или ддз как му се вика но няма такова нещо - даже след това съм се извинил на лично понеже не беше това начина - и не мисля че отношението към един потребител трябва да се спряга като отношение към всички *freak*
Активен
mega_alien
Гост
« Отговор #3 -: Март 27, 2014, 17:48:25 »

Ами да, в темата, в която бяхте публикували въпросното си мнение, то не бе допринесло с нищо> ни спомен от дискутирания проблем, а просто едно обсъждане на мой цитат. Ако желаете да обсъждате мен, обсъждайте ме в общи приказки, като разбира се спазвате добрия тон и по възможност не ме обиждате.

Аз изобщо не съм съгласен с това изказване ... Вие сте единствената която не допринесе с нищо към дискусията ...
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #4 -: Март 27, 2014, 23:01:41 »

Аз не обиждам никой,ако забелязвате и говоря съвсем възпитано,кой с какво е допринесъл всички виждат и крайно време е да коригирате отношението си към хората,защото като работите в империята не сте хванали марко за някъде и не сте богопомазани и ако казвам нещо го казвам,за да се видите на какво приличате и да видите,че ако работехте някъде другаде с този тон и това отношение нямаше да изкарате и пет минути,което ме навежда още веднъж на мисълта колко глупаво е всичко тук и както спрях да играя империя така ще спра и тук да влизам да ви чета смешните изказвания,имам в предвид админите,а не нещастниците,които останаха да се ядосват с вас и въобще не ми пука,че някоя ваня се обидила от моето изказване,вместо това ваня да се замисли и да вземе да се промени,защото не така се контактува с недоволни клиенти даващи парите си за нейния джоб.Беше ми приятно,сбогом от мен
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #5 -: Март 27, 2014, 23:06:50 »

пък и ваня не ми е интересна,за да я обсъждам,обсъждам само смешно поведение на админ,иначе нищо лично  Cool
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Март 28, 2014, 12:17:49 »

Аз не обиждам никой,ако забелязвате и говоря съвсем възпитано,кой с какво е допринесъл всички виждат и крайно време е да коригирате отношението си към хората,защото като работите в империята не сте хванали марко за някъде и не сте богопомазани и ако казвам нещо го казвам,за да се видите на какво приличате и да видите,че ако работехте някъде другаде с този тон и това отношение нямаше да изкарате и пет минути,което ме навежда още веднъж на мисълта колко глупаво е всичко тук и както спрях да играя империя така ще спра и тук да влизам да ви чета смешните изказвания,имам в предвид админите,а не нещастниците,които останаха да се ядосват с вас и въобще не ми пука,че някоя ваня се обидила от моето изказване,вместо това ваня да се замисли и да вземе да се промени,защото не така се контактува с недоволни клиенти даващи парите си за нейния джоб.Беше ми приятно,сбогом от мен

Аз не съм казала, че съм обидена. Категорично отричам да приема твърдението Ви, че в отношението ми към потребителите има нещо за коригиране. Държа се учтиво с всички и се отнасям към всички с уважение. Опитвам се да помагам на хората и в доста случаи успявам, колкото и да Ви се струва невероятно.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
mega_alien
Гост
« Отговор #7 -: Март 28, 2014, 14:54:23 »

Ти си помогнала на някого ? Моля те не бъди смешна ... От теб освен лошо отношение и обиди хората в тази игра друго не са получавали ... Помагала си само на определени хора ... Тези с привилегии ... Трвоите "приятели" ... Нека бъдем честни...
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Март 28, 2014, 15:37:47 »

Как може да твърдите за един човек какъв е,какво прави и за кого го прави, като не го познавате ?  Grin

Тук сте от Философ нагоре ....  Grin Wink
Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #9 -: Март 28, 2014, 17:25:23 »

Защото се вижда ... Колкото хора познавам на толкова хора им е отказана помощ ... А винаги има някой облагодетелстван ... Някой издигнал се заради администраторки тласък ... Отказа на Ваня да спази правилата на играта в този случай е поредното доказателство за избирателното "помагане" на администрацията в тази игра ... Всички са ощетени за да може някой да напредват ... Отвратен съм ...
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #10 -: Март 28, 2014, 19:38:22 »

Преди няколко поста още каза довиждане и сбогом. Хайде изрини се вече че ми писна да ти чета лигавщините. Кой ще те търпи в друг форум да спориш с админ бре професоре. На къв се правиш. Аре бегай у лево че офърга всичко със сълзи и цифки. Трън ти у пета.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #11 -: Март 28, 2014, 19:44:17 »

На кой в тази тема, по -долу, е отказано да бъде отключена въпросната мисия ?

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=71871.0  
Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #12 -: Март 28, 2014, 20:20:14 »

На pavliknz и LadyDD  ... Буквално бяха игнорирани като боклук на пътя ...
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #13 -: Март 28, 2014, 20:41:21 »

А, защо хората зад акаунтите не писаха сами в темата, за да им бъде отключена мисията ? -не могат ли ?
Активен

mega_alien
Гост
« Отговор #14 -: Март 28, 2014, 21:13:49 »

Очевидно не могат ... Писали са на съпорта където са били игнорирани ... Същата ситуация с Kambges ...
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!