Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:27:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма ли най-накрая да оправите простотията с излизане от съюза във война ?  (Прочетена 1137 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« -: Март 08, 2014, 02:18:32 »

Може ли да ни водят с 3к точки,да следя един 1 час със шпионаж през 5 секунди кога ще тръгне да атакува нанякъде,да му следя битките да пусна атака да го засеча за 3 секунди и да си излезе човека като пич от съюза и аз да стоя с пръст в остата.Мани това,че бе пуснал 2 атаки и засичах втората,той ми показва как се разминавам с първата,но не показва втората и ми стана ясно,че го засичам ... да го утрепя като куче,той да си избяга от съюза и да ми се смее и да ми вика нууб след това на всичкото отгоре.Е какви са тия подигравки ??/?Huh?
Друг случай (примерен) засичат наш човек (той не бяга като девствена ученичка видяла малко по-голямо нещо)  и после ние го засичаме и той си напуска и е шеф ...хем военни взема за съюза хем не дава за нас Huh?Huh??
Е айде най-накрая ги помислете тия работи подяволите .. и не ми казвайте заученото ми напускай съюза и ти като те засичат.....
Това е ама най-голямата простотия в цялата игра....просто няма по-голяма.Какво му дреме на него,че е напуснал 1 път съюза и че си е жертвал армията като целия му съюз и той включително ще намажат от военния доход ?    *scratch* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy* *crazy*
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #1 -: Март 16, 2014, 20:51:55 »

Може ли да получа някакъв отговор относно най-глупавото нещо в  играта ?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Март 17, 2014, 10:45:28 »

Темата е обсъждана много пъти. Засега не се предвиждат подобни промени.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #3 -: Март 17, 2014, 14:52:50 »

Темата е обсъждана много пъти. Засега не се предвиждат подобни промени.
Това ми е пределно ясно Ваня,искам като част от екипа да погледнеш 2те ситуации,които съм описал и да ми кажеш правилно ли е, и с каква логика е направено това да бъде възможно ?
Активен
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #4 -: Март 17, 2014, 19:10:21 »

Може би пък това е една от причините само 1 път да можеш да напускаш съюз и да се върнеш след това, за да може един път ако прецакаш някой така и да пробваш 2ри път, оставаш с пръст в уста. Много такива вратички има оставени за правена на подли номера, но все пак колкото и да е глупаво и гадно то важи за всички и не е нечестно. Доколко е правилно....хм и мен са ме прецаквали но това е играта, щом от екипа не смятат да променят това, дали го смятаме за правилно или не - все тая, ще трябва да го преживеем Smiley
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #5 -: Март 17, 2014, 23:14:12 »

Да но от моя страна мен не ми пука той дали ще остане без съюз или не,той прецаква войната на цял съюз .. ами ако е платена ? Не мисля,че тези вратички трябва да ги има ако цяло.Или да се сложат правила на това напускане във война .. примерно : 1 час след като си нападал човек от противниковия отбор да не можеш да напускаш или нещо от сорта.А и има хора,които много добре знаят как да се пазят във война,правят 1 грешка на ера и точно този 1 шанс им е нужен ...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!