Imperia Online България  
Април 26, 2024, 12:33:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Влизане  (Прочетена 3626 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #15 -: Март 21, 2014, 23:18:24 »

Ако не желаете да играете, пуснете си ваканционен мод. Ако пък твърдо сте решили да не играете, пишете от регистрационната си поща на support_bg@imperialsupport.org. Вместо това обаче можете да пробвате да влезете, използвайки друга връзка.
Неадекватна, както винаги!
Ако си бяхте направили поне труда да вникнете в проблема , щяхте да разберете, че и модирането не е възможно.
Хейде още веднъж пускам изображението бавно, белким дори и и вие разберете.
http://prntscr.com/32v8ty

ПП. Поне спрете атаките и издръжката, вместо да давате обичайните си неуместни съвети
« Последна редакция: Март 21, 2014, 23:21:02 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Shadow_Flames
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #16 -: Март 21, 2014, 23:24:28 »

Значи и аз имам подобен проблем мога да влезна чрез фейсбук но не мога да влезна през играта странна работа
Активен
saint_paul
Сержант
**

Karma: +6/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #17 -: Март 21, 2014, 23:48:33 »

Моля всички да запазят спокойствие, работи се по проблема ! Разбира се че ще отнеме известно време, може би до понеделник около обяд. До тогава Ви желая лека вечер и много приятни почивни дни !
Активен
KingRatt
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #18 -: Март 22, 2014, 12:20:09 »

 Smiley Това вече е отговор! Благодаря за разбирането. Не се сърдете, че реагирах остро, не съм имал лоши чувства!
Активен
lagoles
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #19 -: Март 22, 2014, 18:24:37 »

Добре оправихте проблема но моя акаунт е попилян 3/4 от армията ми липсва.
Нито сте пуснали мод нито нищо за да бъде предпазена армията.
Искам да ми се възстанови армията на акаунт lagoles в сървър версия 6 свят 177 каквато си беше от 20 март към час 8 вечерта.
Да не говорим че имам с милиони на минус как може такова нещо, сега нападнат ли ме всичко което е останало заминава.
Поне на сина ми не е напипана армията и там ще се опита да си оправи нещата.

Разбира се, няма да чакам админите да си свършат работа.Започвам веднага да си оправям ресурса и да си пазя армията (това което е останало от нея).Това не означава, че не трябва да ми я възстановите до точка във времето преди да изникне проблема.
« Последна редакция: Март 22, 2014, 18:42:09 от lagoles » Активен
slavy78
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #20 -: Март 22, 2014, 22:10:49 »

И аз сега имам същия проблем...влизам и само картинка на провинцията, без опции без нищо! И ми излиза прозорче с текст: Error: the xajax Javascript component could not be included. Perhaps the URL is incorrect?
URL: http://ihcdn3.ioimg.org/iov6live/xajax_js/xajax_core.js?v=240  и да натисна "добре". Моля ако има атаки срещу мен да се възстановят...или както казаха по-горе заключете ми акаунта да не става каса докато си оправите проблема.
Аз съм със същия проблем, но даже и не мога да влезна, надписа е същия.
Направо ми писна, бива бива простотия ама това вече минава всякакви граници.
Искам си парите и не ме интересува, като продават развалена стока, ще връщат парите на потребителите.
Два дни тук преинсталирам всичко наред и троша нерви ,защото някой е неспособен да си свърши работата.
gadsgad
BG17
Активен
slavy78
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #21 -: Март 22, 2014, 22:14:35 »

Ето пак, и пак, и пак:
Error: the xajax Javascript component could not be included. Perhaps the URL is incorrect?
URL: http://ihcdn3.ioimg.org/iov6live/xajax_js/xajax_core.js?v=241

Сладури, искам си всичко както ми е било, ресурси армия всичко, не ме интересуват вашите проблеми господа админи.
Активен
lagoles
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #22 -: Март 23, 2014, 08:21:39 »

От 8 часа все ми показва това:
http://prntscr.com/33aq5c
име: lagoles
свят: v6 177
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #23 -: Март 23, 2014, 10:07:37 »

Smiley Това вече е отговор! Благодаря за разбирането. Не се сърдете, че реагирах остро, не съм имал лоши чувства!
Човека се бъзика само,не виждаш ли че не е от Екипа  Grin малко Ирония  *freak*
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
lagoles
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #24 -: Март 24, 2014, 08:45:20 »

Днеска вече мога да влезна без проблем във играта, това е добре!
Нека да си остане така ако може...
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #25 -: Март 24, 2014, 14:59:21 »

Многоооооооооо лесен отговор браво  *suicide*явно не само аз имам проблем с влизането цял ден то няма как и мод да пуснеш бре моме *WASSUP*какво ли не пробвах за да влезна ама Уви а ти вземи провери за проблем вместо да ни отрезваш като краставички с такива отговори *rose*

Скъпа госпожо/госпожице, не зная с какво основание ме наричате "моме", но по темата> извадили сте цитата ми извън контекста, а именно: казаното от мен беше в отговор на това, че човекът изявяваше желание да престане да играе като за целта искаше да му блокираме акаунта. Темата беше създадена, както е видно от часа, по време, по което нямаше глобален проблем с достъпа до играта. 
За глобалния такъв - беше разрешен същата вечер в много кратък срок.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #26 -: Март 24, 2014, 15:01:14 »

Изключително много мразя да чета глупости от администрация. Не казах никакви ваканции... Или оправяте проблема без да пишете глупости или го блокирате - толкова по темата! Заключвайте!

Казах Ви, че акаунтът може да бъде блокиран, само и единствено, ако пишете за това свое желание от регистрационната си поща на support_bg@imperialsupport.org.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!