Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:58:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: javascript not included  (Прочетена 8852 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rivanol4o
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #60 -: Март 22, 2014, 11:47:36 »

az ve4e se otkazah i sprqh igrata dano i drugite napravat su6toto nqma smisul da i vdigame reitinga pri polojenie 4e ne mogat da se spravat s podrujkata
Активен
BoNe
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #61 -: Март 22, 2014, 18:05:28 »

Здравейте, не знам дали от мен е проблема, дали вашият проблем е същият, но на мен играта вече 2-ри ден не иска да ми зареди напълно... постоянно дава грешки за липсващ джаваскрипт(AC_RunActiveContent.js) , http status 500 и тем подобни. Пробвах от телефона, по едно време зареждаше добре но вече и там спря да ми бачка като хората... До колкото знам http error 500 е сървърна грешка, но ако 2 дена да не може да го оправите проблема( и поне да спрете атаките понеже аз вече изгорях с една) е малко смешно.. Играя в старата версия на играта(свят 3 версия 4). Благодаря за вниманието Smiley
Активен
ais2
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #62 -: Март 23, 2014, 09:41:05 »

успях случайно да вляза за малко в свят 177, вече са ми унищожили армията и са ми взели ресурса, какво правим? акаунта ми е същия - ais2?
Активен
slavy78
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #63 -: Март 23, 2014, 11:24:49 »

Error: the xajax Javascript component could not be included. Perhaps the URL is incorrect?
URL: http://ihcdn3.ioimg.org/iov6live/xajax_js/xajax_core.js?v=241
Няма влизане,трябва да кажа че такова разочарование скоро не съм имал, следваща ера няма да правя.
Играта е оакана отвсякъде , а това е върха на купчината.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #64 -: Март 24, 2014, 12:55:28 »

Мойто момиче...от колко време работиш за ИО и така и не разбра, че няма как интернет връзката в различни краища на Бг, да се скапе в един и същи момент...това, че ти можеш да влезнеш от сървъра в офиса на ИО не значи, че в играта може да се влезне от външен адрес...
Освен това...този проблем не е от вчера...да не се беше случвало от няколко дена... а може би седмица...но имате проблем с Java scripta...или по точно с xajax-a...и ако аз трябва да обяснявам какви проблеми създава това...значи не е добре за теб или екипа, който работите там!
PS сегашният проблем няма да се реши до утре сутрин...освен ако от само себе си не се оправи...защото никак не ми се вярва да има online suport  в този час!

1во - не ми е приятно обръщение от сорта на "Мойто момиче..."
2ро - работя от доста време в ИО;
3то - доста често се случват проблеми, свързани с интернет връзката на потребителите, за което има доказателства във форума, когато става въпрос за индивидуални оплаквания;
4то - в момента на създаване на темата, нямаше глобален проблем с играта;
5то - можете да ми обясните спокойно (без да се притеснявате за реномето ми) за проблема ни с "Java scripta...или по точно с xajax-a.", от което не бих се почувствала зле, нито обидена, з-то аз не съм програмист и нямам претенциите да разбирам от тези неща;
6то - когато някой съобщи за проблем, аз се опитвам да му помогна да разреши проблема, споделяйки всички работещи решения, с които съм се сблъсквала лично, колкото и тривиални да ви се струват, чистене на кеш и бисквитки, смяна на браузър, актуализация на джава и флаш помагат в много случаи.
Доста по-лесно би било да се опитате да приемете казаното от мен или колега като опит да се помогне, а не като вид противопоставяне. За нас е важно проблемите да се решават, това е в наш интерес и се стремим да направим играта ви приятна. Важно е да се обсъди спокойно дадения казус, потърпевшият да опита да направи това, което се предлага като евентуално решение, ако не се получават нещата, търсят се нови причини и т.н.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #65 -: Март 24, 2014, 12:55:50 »

Благодаря на всички, проявили търпение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!