Imperia Online България  
Март 19, 2024, 08:03:42 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 178 179 [180] 181   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Опиши настроението си с песен:  (Прочетена 365963 пъти)
0 Членове и 3 Гости преглежда(т) тази тема.
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #2685 -: Ноември 11, 2020, 12:25:23 »

https://www.youtube.com/watch?v=cSjgFWZBRAc&ab_channel=DeliaDewey
Активен
covfefe
Редник
*

Karma: +7/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Make IO great again!!!


Профил
« Отговор #2686 -: Ноември 16, 2020, 21:30:31 »

https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2687 -: Ноември 16, 2020, 21:36:03 »

https://www.youtube.com/watch?v=UzvLy5TLPDA
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2688 -: Ноември 17, 2020, 18:40:18 »

https://www.youtube.com/watch?v=5oV-vhsk7Ns    Tongue
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MiraWasilewa
Лейтенант
***

Karma: +90/-188
Неактивен Неактивен

Публикации: 247



Профил WWW
« Отговор #2689 -: Ноември 17, 2020, 20:22:56 »

https://www.youtube.com/watch?v=_wA5NmQESx8 [:-} *m/*
Активен

- Как искате да Ви запомнят?
- А, много ми е зор! Както искат, така да ме запомнят!
~ Стоянка Мутафова ~

Давай, пълен минус ми пиши,
щом характерът ми е проблем.
Да те светна само за едно - гледай колко лесно става плюс,
като минуса погледнеш го през ср3дния ми пръс1.

" Ако свободата изобщо означава нещо, то това е правото да можеш да кажеш на хората онова, което не искат да чуят. "
- Джордж Оруел,
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2690 -: Ноември 19, 2020, 16:01:43 »

Бог ли ме наказаааа....  *crazy* Grin

Добро утро!  Shocked
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #2691 -: Ноември 22, 2020, 01:41:25 »


https://www.youtube.com/watch?v=Vao7NCjEftY&t=93s
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2692 -: Ноември 27, 2020, 11:59:02 »

https://bg-radio.org/energy/

Добро утро Smiley
Активен

seyhun
Turkish and International Forums Global Moderator
Редник
*

Karma: +1/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2693 -: Декември 14, 2020, 16:50:10 »

Искам да го кажа на Империя Онлайн... Cry
https://www.vbox7.com/play:9cb6a6d4
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2694 -: Декември 14, 2020, 22:50:54 »

Искам да го кажа на Империя Онлайн... Cry
https://www.vbox7.com/play:9cb6a6d4

Здравей,

Предал съм поздравите!

Жив и здрав да си и ти!   Tongue
Активен

seyhun
Turkish and International Forums Global Moderator
Редник
*

Karma: +1/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2695 -: Декември 16, 2020, 20:14:38 »

Здравей,

Предал съм поздравите!

Жив и здрав да си и ти!   Tongue

Мерси мерси, и ти да си жив и здрав, Мартине! Забелязах, че старите времена ми липсват. Преди 14 години започнах да играя тая игра и тогава беше трудно за мен дори да живея без нея. Познавах се с много хора, сприятелих се с тях и с няколко от тях дори се срещнахме в реалния живот. А от 5 години изобщо не играя играта и станах доста далеч от нея, въпреки, че от три години живея пет минути пеша от сградата на ИО. Grin
Старите играчи на БГ най-вероятно не ме познават, но аз познавам много хора от вас по име. Мисля дали пак да почна да играя, но знам, че няма да е както преди, тъй като старите версии в момента не съществуват.
Между другото, забелязах, и че повече от 10 години не влезнах на българския форум. Shocked
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2696 -: Декември 17, 2020, 01:08:34 »

Мерси мерси, и ти да си жив и здрав, Мартине! Забелязах, че старите времена ми липсват. Преди 14 години започнах да играя тая игра и тогава беше трудно за мен дори да живея без нея. Познавах се с много хора, сприятелих се с тях и с няколко от тях дори се срещнахме в реалния живот. А от 5 години изобщо не играя играта и станах доста далеч от нея, въпреки, че от три години живея пет минути пеша от сградата на ИО. Grin
Старите играчи на БГ най-вероятно не ме познават, но аз познавам много хора от вас по име. Мисля дали пак да почна да играя, но знам, че няма да е както преди, тъй като старите версии в момента не съществуват.
Между другото, забелязах, и че повече от 10 години не влезнах на българския форум. Shocked

Да, играта в началото, когато я започнах беше забавление и създаване на контакти, имаше и спортната злоба да издебнеш някой, да си го набиеш както си трябва и в реда на нещата хахаха. С доста хора и днес се чувам/срещам, доста си заминаха по своя път на живота. Старите времена бяха интересни и до повече част от нашия живот, в момента не е точно същото, въпреки максимата - кой как си го направи. Smiley За версия 5 - не знам, но аз играя версия 6 в момента. Избрах този път бърз свят и се боря с мултипликатора в него. Доста чуждо ще ти звучи, ако не си засякал версията. В крайна сметка, ако имаш желание и време, може да заповядаш да поиграем и да се забавляваме. Все пак това е основното в играта за мен след толкова години...много може да се пише, много.

До 26-ти Декември ще играя аз, след което ще е есента предполагам. Ваканцията ми свърши в България и отново трябва да се върна в реалния живот. Та, ще се радвам ако имаш време и желание да влезеш..
''Хоум офис'' са ИО, аз бях решил да им отида на гости до офиса, но уви и този път няма да е...  Sad Sad Sad

Активен

seyhun
Turkish and International Forums Global Moderator
Редник
*

Karma: +1/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2697 -: Декември 17, 2020, 16:40:03 »

Да, играта в началото, когато я започнах беше забавление и създаване на контакти, имаше и спортната злоба да издебнеш някой, да си го набиеш както си трябва и в реда на нещата хахаха. С доста хора и днес се чувам/срещам, доста си заминаха по своя път на живота. Старите времена бяха интересни и до повече част от нашия живот, в момента не е точно същото, въпреки максимата - кой как си го направи. Smiley За версия 5 - не знам, но аз играя версия 6 в момента. Избрах този път бърз свят и се боря с мултипликатора в него. Доста чуждо ще ти звучи, ако не си засякал версията. В крайна сметка, ако имаш желание и време, може да заповядаш да поиграем и да се забавляваме. Все пак това е основното в играта за мен след толкова години...много може да се пише, много.

До 26-ти Декември ще играя аз, след което ще е есента предполагам. Ваканцията ми свърши в България и отново трябва да се върна в реалния живот. Та, ще се радвам ако имаш време и желание да влезеш..
''Хоум офис'' са ИО, аз бях решил да им отида на гости до офиса, но уви и този път няма да е...  Sad Sad Sad



Всъщност, мога поне да виждам как е ИО сега, дори ако не играя. Да, идеята е хубава, ще помисля за това. Smiley
А относно отиването на гости до офиса, и това би било чудесно. Аз горе-долу три години работех в една сграда (Инфинити Тауър) с тях за друга игра, често видех персонали от ИО, но дори веднъж не отидох към тях на гости. Признавам, че трябваше да отида веднага, когато се переместих в БГ...
Ако след пандемията нявга решиш да отидеш към тях на гости, с удоволствие мога да отида заедно с теб, тъй като в момента живея в същия квартал с ИО. Grin
Отколкото разбрах, ти не винаги в БГ живееш. Къде живееш по-принцип?
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2698 -: Декември 18, 2020, 13:18:55 »

Всъщност, мога поне да виждам как е ИО сега, дори ако не играя. Да, идеята е хубава, ще помисля за това. Smiley
А относно отиването на гости до офиса, и това би било чудесно. Аз горе-долу три години работех в една сграда (Инфинити Тауър) с тях за друга игра, често видех персонали от ИО, но дори веднъж не отидох към тях на гости. Признавам, че трябваше да отида веднага, когато се переместих в БГ...
Ако след пандемията нявга решиш да отидеш към тях на гости, с удоволствие мога да отида заедно с теб, тъй като в момента живея в същия квартал с ИО. Grin
Отколкото разбрах, ти не винаги в БГ живееш. Къде живееш по-принцип?
Живея в САЩ от 3 години някъде и се прибирам да си отпочивам в България и да играя ИО, хахахах  Smiley Grin
Пролетта ще се прибера, че ще съм кум на сватба, така че ще отидем. Дано това чудо отмине и не са хоум офис и тогава.  Wink
Активен

seyhun
Turkish and International Forums Global Moderator
Редник
*

Karma: +1/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2699 -: Декември 19, 2020, 01:11:25 »

Живея в САЩ от 3 години някъде и се прибирам да си отпочивам в България и да играя ИО, хахахах  Smiley Grin
Пролетта ще се прибера, че ще съм кум на сватба, така че ще отидем. Дано това чудо отмине и не са хоум офис и тогава.  Wink

Супер, значи се разбрахме. Мисля, че аз ще продължавам да прекарам време във форумите дотогава, тъй като искам често да се спомням старите дни. Можеш да ме намериш и в трите форуми - българския, английския и турския. И във Фейсбук веднага можеш търсейки Seyhun Aklar, тъй като това име и презиме ги само аз имам в целия свят. Grin
Щом днеска толкоз много мисля за старите дни, които са свързани с ИО, бих искал да опиша своето настроение с една стара и легендарна за мен песен. *YAHOO*
https://www.vbox7.com/play:7a7c541d
« Последна редакция: Декември 19, 2020, 01:12:57 от seyhun » Активен
Страници: 1 ... 178 179 [180] 181   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!