Imperia Online България  
Април 17, 2024, 02:46:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: завърши поредната ера  (Прочетена 3221 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« -: Март 13, 2014, 09:48:50 »

Този път имаше възможност за интрига кой да вземе реалма,но съюза водил до последно в класацията се оказа мекушав и се предаде без бий и съпротива.Дори среброто не можаха да вземат Щит.Толкова слаб като характер съюз отдавна не съм срещал.Поздрави за Камите.Играха си играта и заномерно спечелиха.Идва ред да похваля и нашия съюз-Юнион.В началото може и никой да не ни е слагал в сметките,но с развитието на ерата се утвърдихме като стабилен съюз/макар и съставен предимно от пияндета Wink Tongue и една единствена дама *rose*,която да ги отрезвява/.Поздрави на всички играли в този макар и слаб от към активност свят.                                                      
« Последна редакция: Март 13, 2014, 15:45:24 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
DarkLady13
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #1 -: Март 13, 2014, 18:21:47 »

Чета и не вярвам на очите си  Shocked Виждам , че плюеш по съюза ми, но защо не кажеш как спечелихте среброто ? Ако не искаш аз ще ти кажа Smiley С договорки с Камикадзетата и с мнооого федерации , да не кажа почти с всички съюзи , защото само my_way и Loko_Plovdiv ви бяха враждебни . Поздравления откакто играя в този свят се опитвате да се докопате до някакъв медал и най накрая на 3-тия опит успяхте. Явно 3 ви е щастливо число Smiley А моя съюз за първи път реши да се включи в състезанието и се окичи с бронз , постижение, което на вас ви отне 3 ери! Ако бяхме спечелили медалите си по начина по който вие го направихте , направо бих писала на админите да ни ги вземат . Наистина не знам с какви очи си написал коментара си , като единственото нещо което ви спаси от провал и тази ера беше това, че си спазих обещанието дадено на лидера ви, а именно да не си нападаме замъците ! Но както и да е Smiley безочието е човешка черта и като гледам ти я притежаваш в изобилие!
Да ти кажа съжалявам , че паднах на твоето ниво, но нямаше как да подмина коментара ти .
Айде със здраве и следващата ера дано убедите камикадзетата да ви пуснат да спечелите златото  Wink Wink Wink Wink Wink
« Последна редакция: Март 13, 2014, 19:12:11 от DarkLady13 » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #2 -: Март 13, 2014, 21:44:17 »

Среброто е спечелено с дипломация.Във всичките и форми.Ако намерш съюз на който съм предложил федерация ще ти се извиня.Така както и тази с вас,така и другите ни бяха предложени и съм ги приел.Никога не съм бягал от битки и мисля че всеки в ерата го разбра.Имал съм договорка с Камите.Щом съм дал договор на вас,защо да не се разбирам и с тях.Или смяташ че вие заслужавахте специално отношение и само и единствено с вас е трябвало да сключа мир. Че заради вас сме запазили замъка си жестоко се лъжеш.По стойностите на съюзите се вижда,че нямаше вариант някой да го вземе.В замъка ни и пунктовете около него имаше повече армия отколкото във всеки друг замък.Във всеки случай бе много по-добре защитен от вашите замъци.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
DarkLady13
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #3 -: Март 13, 2014, 22:19:11 »

Айде моля те не си измисляй . Точно ти ми предложи федерация след като те предупредих да си държиш изкъсо играчите ! Даже точните ти думи бяха цитирам : За да няма повече грешки . Федерация са ни искали на нас, а не ние да предлагаме . Може да поспорим за стойностите на съюза, защото нашата беше в пъти по голяма от вашата. Жалко , че не направих снимка да ти покажа, но ако ти имаш , моля покажи я ! Вярвай си , че е бил добре защитен, защото ако не знаеш да ти кажа , че няма непревземаема крепост било то и 10 .Как си видял какво има в замъците ни , ми е много чудно, след като дори и Вандала не можа да пробие. А относно твоята дипломация под всичките и форми си е чисто и просто подмазвачество, но щом не ви пречи да си носите спечелените по този начин медали , ок ! Да са ви честите ! И изобщо не си мисля, че е трябвало да бъдете само с нас федерация, тъй като тая федерация беше изгодна само и единствено на вас , какъвто ти е бил замисъла ти.
« Последна редакция: Март 13, 2014, 22:30:54 от DarkLady13 » Активен
hlebarkataa
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #4 -: Март 15, 2014, 21:03:57 »

Ne se karaite az daje ne si darih lichnata armiq tova stiga a centalniq ni zamuk nqmashe i 200k armiq Grin
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #5 -: Март 16, 2014, 01:55:18 »

Май трябваше и аз така да направя.То без чужд пункт до замъка и без армия можеше да го оставим Grin.И да угодя на Пената и да се сборим.Че имаше мерак момчето.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
0008
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #6 -: Септември 13, 2014, 14:01:38 »

пратете линк за Свят БГ 16, колко активни играчи има 
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!