Imperia Online България  
Април 24, 2024, 09:07:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Съюз-пароли  (Прочетена 4729 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« -: Март 11, 2014, 11:19:11 »

Здрасти регнах се в международен свят играя в съюз българи и сърби лудера ни е сърбин и иска да му дадем паролите си да влиза когато ни няма или са ни ударили ? Tова позволено ли е и може ли да се злоупотреби и да има някакви наказания за мен или за Лидера ни и ако има какви може да са ?? Моля са Админи да ми отговорят благодаря
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #1 -: Март 11, 2014, 12:46:03 »

Паролите са само и единствено за вашия достъп ,ако му имате прекаленно доверие бихте могли да му ги предоставите ,но после да няма рев,сълзи и сополи... Smiley
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #2 -: Март 11, 2014, 15:11:56 »

Паролите са само и единствено за вашия достъп ,ако му имате прекаленно доверие бихте могли да му ги предоставите ,но после да няма рев,сълзи и сополи... Smiley

Това какво значи че е позволено играчи да си разменят паролите и да си влизат с тях вместо наглеждачи? Защото от написаното това излиза и че не е забранено?
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #3 -: Март 11, 2014, 17:04:40 »

Написала съм, че не е редно...но ако вие решите и ключа от вкъщи дайте на когото искате...
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
tiesto666
Лейтенант
***

Karma: +7/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 130


Профил
« Отговор #4 -: Март 11, 2014, 17:12:06 »

Grin Grin Grin Герганар не знам дали е редно но съм лидер на съюз и в половината съюзници от съюза ми ги наглеждам като влизам с паролите им ... защото 2 наглеждача са малко ако може да направите да няма лимит на наглеждачите ще е супер тей като ако си някой луд лидер като мен да следи постоянно съюза си смисъл да ги държи из късо 2 наглеждача са много малко...
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #5 -: Март 15, 2014, 04:30:54 »

здравейте аз имам следния въпрос към админите .позволено ли е въобще да не играеш от месец -два и наглеждачите ти да те ползват за шпионаж и контра защото ако е позволено все едно някои играят с 2 ак
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #6 -: Март 15, 2014, 05:27:04 »

за да го обесня по добре аз съм с 14000 нетни точици а той с 4000 и е цели 6 нива шпионаж (без никакви бонуси) над моята контра която никак не е малка- ако това е нормално за вас аз се отказвам от играта ви
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #7 -: Март 15, 2014, 12:59:46 »

за да го обесня по добре аз съм с 14000 нетни точици а той с 4000 и е цели 6 нива шпионаж (без никакви бонуси) над моята контра която никак не е малка- ако това е нормално за вас аз се отказвам от играта ви
Би ли обяснил по-подробно ситуацията и кого точно визираш?
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #8 -: Март 15, 2014, 20:57:54 »

Би ли обяснил по-подробно ситуацията и кого точно визираш?
да от повече от месец на този акаунт се развива само шпионаж акаунта е   paynof
 TURKIYEM v6 191
 
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #9 -: Март 15, 2014, 21:27:28 »

Често ползвана практика от години да има шпионски акаунт в съюза  Wink Wink Какъв ти е проблема човека шпионира за всички или наглеждачите му ползват високото ниво шпионаж.До тук нищо нередно и извън правилата.Ако имаш съмнения или доказателства,че повече хора влизат в акаунта докладвай го на съпорта с име свят и т.н подробности там ще решат дали има основание за наказание.Но обвинението че развива само шпионаж е нелепо може да развива каквото си иска негово право
« Последна редакция: Март 15, 2014, 21:30:59 от legacy » Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #10 -: Март 15, 2014, 21:41:57 »

Често ползвана практика от години да има шпионски акаунт в съюза  Wink Wink Какъв ти е проблема човека шпионира за всички или наглеждачите му ползват високото ниво шпионаж.До тук нищо нередно и извън правилата.Ако имаш съмнения или доказателства,че повече хора влизат в акаунта докладвай го на съпорта с име свят и т.н подробности там ще решат дали има основание за наказание.Но обвинението че развива само шпионаж е нелепо може да развива каквото си иска негово право
ти админ ли си ?
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #11 -: Март 15, 2014, 22:00:57 »

какво ще отговориш на това че за моя саюз аз играя това което казваш ти ,и не питам теб а админите
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #12 -: Март 16, 2014, 15:43:08 »

Често ползвана практика от години да има шпионски акаунт в съюза  Wink Wink Какъв ти е проблема човека шпионира за всички или наглеждачите му ползват високото ниво шпионаж.До тук нищо нередно и извън правилата.Ако имаш съмнения или доказателства,че повече хора влизат в акаунта докладвай го на съпорта с име свят и т.н подробности там ще решат дали има основание за наказание.Но обвинението че развива само шпионаж е нелепо може да развива каквото си иска негово право
Това,че е практика,не значи,че е позволено ...  всички знаем,че не само надглеждачите влизат във въпросния акаунт,а целият съюз през тия 2ма надглеждачи или с парола .. дотук нищо редно  Wink
Активен
tiesto666
Лейтенант
***

Karma: +7/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 130


Профил
« Отговор #13 -: Март 16, 2014, 16:20:10 »

Това,че е практика,не значи,че е позволено ...  всички знаем,че не само надглеждачите влизат във въпросния акаунт,а целият съюз през тия 2ма надглеждачи или с парола .. дотук нищо редно  Wink


ми да направят неограничени Наглеждачи тогава Grin Grin то няма ера няма свят няма съюз където да не се правят такива работи ...
« Последна редакция: Март 16, 2014, 18:51:21 от tiesto666 » Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #14 -: Март 16, 2014, 18:28:28 »

ми да направят неограничени Наглеждачи тогава Grin Grin то няма ера няква свят няма съюз където да не се правят такива работи ...
Това имам впредвид Grin 
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!