Imperia Online България  
Април 26, 2024, 23:33:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с опцията оптимален добив  (Прочетена 1311 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
7aa
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Март 08, 2014, 12:18:23 »

Имам две провинции, когато натисна оптимален добив в провинция едно ми ги разпределя по равно, но в провинция две ми слага всички рабодници в дърводелницата. Как мога да направя, така че и във втората провинция да се разпределят по равно. Smiley


Преди да използвам оптимален добив:



и след като използвам оптимален добив:

Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #1 -: Март 08, 2014, 12:44:09 »

оптималния добив автоматично разпределя работниците в тези мини които имат най голям бонус така че е нормално при мина 66% и по ниски нива на другите да гледа да запълни първо тази която е с най-голям бонус
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
CrazYEagLe
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #2 -: Март 08, 2014, 18:06:58 »

Мен ме интересува как мога да си вдигна процентите на добив на ресурси в провинцията? Сега си анексирах провинция и мините са ми (-3%) на всеки ресурс и на щастлив данък получавам 0 злато.
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #3 -: Март 08, 2014, 18:11:22 »

БЮРОКРАЦИЯ приятел това трябва да пуснеш
Активен
CrazYEagLe
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #4 -: Март 08, 2014, 21:29:50 »

Благодаря ти много. Играя играта от 4 дена и тепърва навлизам, имам доста въпроси и неясноти и нужда от помощ, но все пак се разивам доста бързо.
Ако имаш свободно време и желание да ми помогнеш с разясняването на някой работи пиши ми в скайп - crazyeagle89
Благодаря отново!
Активен
poseidon0001
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #5 -: Март 08, 2014, 21:56:56 »

Благодаря ти много. Играя играта от 4 дена и тепърва навлизам, имам доста въпроси и неясноти и нужда от помощ, но все пак се разивам доста бързо.
Ако имаш свободно време и желание да ми помогнеш с разясняването на някой работи пиши ми в скайп - crazyeagle89
Благодаря отново!
crazyeagle89 ,вдигай ниво крепост, така увеличаващ добива, също така разгледай какви велики хора имаш в империята. Слагай за губернатори такива които дават желан от теб бонус - примерно добив на желязо. Другото което казаха  ипреди мен вдигане на бюрокрация Smiley Успех
Активен
CrazYEagLe
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #6 -: Март 08, 2014, 22:28:44 »

Направил съм всичко това. Вече имам две провинции и сега нз какво да правя, трупам ресурси и пари и правя мисии. Какво да правя сега? Да се съибрам за трета провинция или да развивам някой сгради или проучвания? Дайте някви съвети
Мерси
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #7 -: Март 08, 2014, 22:52:25 »

Централизирана власт, колкото можеш (поне д 6-то ниво) ще ти отключи да правиш тежки войници, както и да васализираш градове., бюрокрация, къщи, ферми, медицина, крепости. Прочети "Как да играе". Чети писанията на сгради, проучвания, единици....
Активен

Live Free - Die Well
CrazYEagLe
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 43


Профил
« Отговор #8 -: Март 08, 2014, 23:22:46 »

Как да събера толкова много ресурси... 560к злато ми иска едва за трето ниво... има да събирам 1 месец да стигна до 6-то...
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!