Imperia Online България  
Май 24, 2024, 01:43:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диаманти???  (Прочетена 3882 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
miroo
Капитан
****

Karma: +60/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Hamilkar-EVIL


Профил
« Отговор #15 -: Март 02, 2014, 20:01:15 »

Махнаха смс за 6 лв , сега ще махнат и тая от 20лв , вдруги ден -от 40...... и накрая ще останат тия от 400 лв.Целта е една -богатия винаги да бие бедния....
Активен

Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #16 -: Март 02, 2014, 21:09:59 »

Към отговарящите на въпроси: Вие за малоумни ли ни мислите?  Ще има ли адекватен отговор на въпроса ми? *crazy*
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #17 -: Март 02, 2014, 21:16:42 »

Е нали дадоха отговор ко повече искаш Smiley за всичко е виновен курса на еврото :Д :Д :Д  Grin Grin
Активен
Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #18 -: Март 02, 2014, 21:25:28 »

Писах за "АДЕКВАТЕН" отговор публикуван тук, а на лични съобщения. Или сме нещо гузни??? *xxx*
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #19 -: Март 02, 2014, 22:13:16 »

Писах за "АДЕКВАТЕН" отговор публикуван тук, а на лични съобщения. Или сме нещо гузни??? *xxx*
Незнайно защо, отговор е даден на лични. Аз съм в Германия и няма такива изказвания в Икономически аспект както те казват, така че е поредната измишльотина на Господин дупедат и неговите придворни. Алчността до това води, за "безплатна" игра толкоз, ко искате повече  *pardon*
Активен

Live Free - Die Well
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #20 -: Март 02, 2014, 22:15:11 »

Незнайно защо, отговор е даден на лични. Аз съм в Германия и няма такива изказвания в Икономически аспект както те казват, така че е поредната измишльотина на Господин дупедат и неговите придворни. Алчността до това води, за "безплатна" игра толкоз, ко искате повече  *pardon*

Аз ще ти подхвана банковите сметки и ще си ги изравня спрямо курса на джоба ми, та да те видим тогава къде ще ходиш.  *hihi*
Активен

Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #21 -: Март 04, 2014, 12:36:00 »

Писах за "АДЕКВАТЕН" отговор публикуван тук, а на лични съобщения. Или сме нещо гузни??? *xxx*


Ако ни сти забелязали, отговарящи на въпроси, аз продължавам да чакам, по-горе описания, ОТГОВОР???!!! *xxx*
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #22 -: Март 04, 2014, 14:31:05 »

Няма ли да ни дадете някакъв по-смислен отговор,а не тоя малоумен отговор колкото да отбиете номера ... ние да е ядем всичко де фърка ?
Активен
Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #23 -: Март 07, 2014, 12:26:36 »

ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ПИТАМ?Huh?Huh???   А НЕ ВИЖДАМ ОТГОВОР!!!!! ЗАЩО ЛИ???!!! *freak*
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #24 -: Март 11, 2014, 12:44:09 »

Това е политика на фирмата съобразена с пазара, не зависи от мен...Благодаря за вниманието...
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #25 -: Март 12, 2014, 09:50:57 »

А, аз знам.... че не зависи от Вас...  *rose*, явно политиката на фирмата  нещо е сбъркана....  Но Вие, като служител на тази фирма ги уведомете за НАШЕТО мнение.... ако не Ви повярват.... нека да прегледат участниците в световете... колко са били преди и колко са сега... говорим за активните. Приходите  явно намаляват/сигурно и балъците купуващи диаманти/ ... та затова е тази гавра с ИГРАЕЩИТЕ ... но няма кой да го каже...  Все пак благодаря за опитът да ми дадете някакъв отговор.
Бъдете щастливи... Kiss
Активен
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #26 -: Март 14, 2014, 19:12:02 »

Това е политика на фирмата съобразена с пазара, не зависи от мен...Благодаря за вниманието...
Няма ли един стойностен и достоен член на екипа,който да ни обясни :
1.Поради каква причина е се намалиха диамантите с 20% + някакво по-конкретно обяснение - било то "някви" числа,сметки или нещо от сорта.
Какво си мълчите като ...... ?
Активен
poseidon0001
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #27 -: Март 14, 2014, 22:36:58 »

Няма ли един стойностен и достоен член на екипа,който да ни обясни :
1.Поради каква причина е се намалиха диамантите с 20% + някакво по-конкретно обяснение - било то "някви" числа,сметки или нещо от сорта.
Какво си мълчите като ...... ?

Ама как бре колега , виж че в момента 20% бонус за закупуване дават  Grin .  ПРосто искат да дават бонусо хората , тея техните  отстъпки и бинуси са като на мобилните опратори. gerganar ясно че е политика на фирмата, и аз на работа спазвам политиката но когато има недоволни от крайния продукт шефа го разбира щот никой от нас няма интерес от недоволни клиенти Wink  Понеже не плащам диаманти надали е толкоз важно за вас моето мнение , но тези анд вас е  хубаво да поразмислят малко накъде отиват  *db*
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #28 -: Март 15, 2014, 13:15:11 »

Да предадено е където трябва за вашето недоволство, може би имате основание , но и ръководството си има свое становище и то е съобразено с пазара с потребление със съотношение на финансиране, не може 5 години ''сиренето'' да е на 1 цена,нали? Съответно всеки сектор има и разлики...преди/след и по време на....
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #29 -: Март 15, 2014, 13:31:10 »

Чувате ли се какво говорите....Добронамереността ми се изчерпа...  Обясненията които ни давате не могат да ни убедят. Ние не купуваме сирене от Вас, нали??? Някакви си виртуални неща наречени диаманти, а за промяната на цената им ни се оправдавате с някакво си изравняване на валутни курсове..... Кои валутни курсове, я погледнете еврото спрямо лева...как е а?
Ако търсите повишение на приходите потърсете повишение на качеството на продукта си.... и тогава "сиренето" може и да се купува повече.  Честно казано успяхте да ме нервирате.... *wall* *wall*  Какво ли правя още в тази игра??!!!  *WIZARD* *WIZARD*
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!