Imperia Online България  
Април 26, 2024, 02:22:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Диаманти???  (Прочетена 3855 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« -: Февруари 28, 2014, 20:44:10 »

Може ли някой да даде информация за това http://prntscr.com/2wmqbw...
И не е ли редно преди да промените нещо да информирате???
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2014, 20:58:16 »

ти не знаеш ли че тук първо се правят промени после се казват че някой път и не се споделят Smiley очаквай утре отговор от рода на (какъв е проблема ? )Д :Д :Д
Активен
Ted7
Редник
*

Karma: +2/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2014, 21:13:05 »

Проблема не е мой...  А ТЕХЕН!!!
От  мен покупка...НАНАЙ!!! /dако някой не знае значението.... да гледа "Всичко е любов"/
И апелирам за същото и към другите играчи. До момента в който  наистина им станем важни като клиенти!!!
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2014, 22:15:49 »

Чудесна новина. Аз бях до тук. Спрете и безплатните, че да не мога мод да си пусна, моля.  *rose*



Активен

zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2014, 22:26:38 »

ти не знаеш ли че тук първо се правят промени после се казват че някой път и не се споделят Smiley очаквай утре отговор от рода на (какъв е проблема ? )Д :Д :Д

УТРЕ? Утре е събота  Grin ,пък в понеделник е официален празник,отговор във вторник най-рано  *hahaha*
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
Bigmeech
Капитан
****

Karma: +16/-45
Неактивен Неактивен

Публикации: 328


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2014, 23:06:19 »

Добре вие нямате ли малко срама ? С цените за смс-ите се оправдавахте,че мобилните оператори искали повече пари.Сега какво ще е оправданието ? ? ? Банката към която Ви е сметката е видяла,че правите много пари и за са решили да ви поокастрят малко ли ? Huh?Huh?Huh?
Е буквално се окъквате бега брутално ..... 
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #6 -: Март 01, 2014, 00:34:59 »

Но пък хитро измислено / трябва да им го признаем / промяна в петък срещу 3 почивни дни до вторник темата ще отшуми и ще потъне някъде между другите проблеми.ПРОМОЦИЯ по Български за същите пари получаваш по-малко *hahaha*Още веднъж се убедих,че това да спра да играя след 6-7 години беше най-правилното решение.Това да даваш по500-600,че и повече лева за да си конкурентно способен в една игра която на всичко отгоре отнема и много време и е ангажираща не е нормално.Още повече,че проблемите в нея стоят и се множат Wink
« Последна редакция: Март 01, 2014, 01:06:12 от legacy » Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #7 -: Март 01, 2014, 00:42:41 »

Но пък хитро измислено / трябва да им го признаем / промяна в петък срещу 3 почивни дни до вторник темата ще отшуми и ще потъне някъде между другите проблеми.ПРОМОЦИЯ по Български за същите пари получаваш по-малко *hahaha*Още веднъж се убедих,че това да спра да играя след 6-7 години беше най-правилото решение.Това да даваш по 00-600че и повече лева за да си конкурентно способен в една игра която на всичко отгоре отнема и много време и е ангажираща не е нормално.Още повече,че проблемите в нея стоят и се множат Wink
С 2 ръце те подкрепям Smiley
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #8 -: Март 01, 2014, 02:41:06 »

legacy,как си приятелю,аз от тази ера също спрях да играя,след пет години игра и честно казано се чувствам перфектно,ни пари давам,ни се ядосвам с малоумници,ни армия пазя,още да изреждам ли......на моменти се чудя на себе си,как може толкова дълго време да съм била такава глупачка,не оставяйте темата да отшуми,аз пиша в общи приказки,защото моите приказки са за там,така ги класифицираха админите,не че ги разбират,където и да пиша ще е все тая
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #9 -: Март 01, 2014, 10:42:00 »

Това е по случай Националния ни празник. Промоция. Копувай роде български Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #10 -: Март 01, 2014, 16:10:21 »

И аз спирам с "кръвоаряването" на най-бъгавата версия която можеха да измислят. Хранихме Ви и то доста, отговори дори и няма в емайла, но това е друга тема на разговор. Отношение никакво, айде със здраве и от другата ера ще си играете самички  Grin
Активен

Live Free - Die Well
saint_paul
Сержант
**

Karma: +6/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 64


Профил
« Отговор #11 -: Март 02, 2014, 00:37:38 »

Честито на осъзналите се Smiley На останалите - успешна игра  Grin
Активен
zlosterr
King of Fools
Лейтенант
***

Karma: +4/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 169



Профил
« Отговор #12 -: Март 02, 2014, 11:13:36 »

Цитат
(Без заглавие)
« Изпратени до: zlosterr -: Вчера в 15:13:35 »
Направено е ежегодното изравняване на курсовите разлики между валутите, което води до корекция на количествата на диамантите. С други думи ако стойността на едно евро спрямо друга валута миналата година е била една, тази година е друга. Според тези движения във валутите, сме направили актуализация на стойността на диамантите.Благодаря

Само не разбрах,защо това ми го пратиха на Лично,а не го написаха тук?
А другия ми въпрос е, Кога се е случила някаква толкова голяма разлика в курса Евро/Лев ,че не съм забелязал?Нали в момента сме във валутен борд и сме вързани именно за Евро-то?Нали Играта уж е БЪЛГАРСКА ,не трябва ли съотношението с БГ валутата да е меродавно?
Ясно че за купуване на диаманти разчитате повече на чуждестранните играчи,но за една "БЕЗПЛАТНА" игра сте много икономически насочени към печалбите.... Със сигурност много играчи ще откажете и отказахте вече с тази си политика на "доене" .....
Активен

Everything is a contest. All dealings among men are a contest in which some will succeed and others fail. And some are failing quite spectacularly.”<br />― The Way of Kings -
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #13 -: Март 02, 2014, 11:50:05 »

Тоя отговор е толкова тъп,че чак вдлъбнат по-добре да не бяха ти отговаряли  Grin На мен ми звучи като кризата в Украйна,студената зима в САЩ,Глобалното затопляне,вредните емисии,Циклона над Европа все причини да намалят количеството диаманти с две думи да вдигнат цените *hahaha* С коя точно валута коригират еврото не е ясно смях,смях *hihi*
Активен
lalaq
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Профил
« Отговор #14 -: Март 02, 2014, 11:59:04 »

2 пъти платих за диаманти, но с новите цени няма да има повече
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!