Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:15:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: нова недомислица  (Прочетена 3092 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
soabab
Редник
*

Karma: +3/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Глупавият проумява само това, което вече е станало


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 20, 2014, 15:01:24 »

Колкото и да ме наричаш ГЛУПАК това няма да ме обиди и да падна на нивото ти, самата ти реакция показва какъв манталитет има в скромната ти душица и мен въобще не ме засяга какво мислиш ти, форум е, общи приказки е мога да си пиша колкото си искам! *write* Не знам това ли ви бяха силите - да вземете един замък от хора които не знаят да играят, иначе през цялата ера голямо надуване беше. Сега поне си знаете мястото, дори и да не заслужавате и  трети да сте. Хайде със здраве си закичете медалчетата и дано не паднете в някой дупка с тоя "тежък бронз" дето си го извоювахте не знайно с какви сили  *hahaha*.. та като един Глупак ще спра да ти вдигам "самочувствието" като ти отговарям - накажи глупака с мълчание и се надявай той сам да се усети, че нещо не му е в ред хохо АМИН!!
П.П: Как няма да ви е последна ера, то за срамотиите станахте, толкова крякане колко велики биле и как рес-а нямал раса и куп прочие недоразумения... каквито бяхте болшинството от съюз  evilevil в v6 160 свят!  *SARCASTIC* *bubblegum*
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2014, 17:36:20 »

аха,сетих се кой си,като не можеш да се биеш с равните си,нападаш малките щото си много добър и на теб само приказките ти толкова,явно не си запомнил какво ти казах,ама никой не е виновен,пипето ти толкова и ставаш вече досаден,може да сме с бронз,но сме в тройката,пък ти не си в никакви класации,гледай да не се удавиш в злоба само
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2014, 17:44:58 »

Колкото и да ме наричаш ГЛУПАК това няма да ме обиди и да падна на нивото ти, самата ти реакция показва какъв манталитет има в скромната ти душица и мен въобще не ме засяга какво мислиш ти, форум е, общи приказки е мога да си пиша колкото си искам! *write* Не знам това ли ви бяха силите - да вземете един замък от хора които не знаят да играят, иначе през цялата ера голямо надуване беше. Сега поне си знаете мястото, дори и да не заслужавате и  трети да сте. Хайде със здраве си закичете медалчетата и дано не паднете в някой дупка с тоя "тежък бронз" дето си го извоювахте не знайно с какви сили  *hahaha*.. та като един Глупак ще спра да ти вдигам "самочувствието" като ти отговарям - накажи глупака с мълчание и се надявай той сам да се усети, че нещо не му е в ред хохо АМИН!!
П.П: Как няма да ви е последна ера, то за срамотиите станахте, толкова крякане колко велики биле и как рес-а нямал раса и куп прочие недоразумения... каквито бяхте болшинството от съюз  evilevil в v6 160 свят!  *SARCASTIC* *bubblegum*
   


ако беше достатъчно умен щеше да забележиш,че не те наричам глупак,не се ласкай толкова,казах,че дори и при глупаците изпадаш от класациите и се нареждаш незнайно къде след тях по глупост  *hihi*
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!