Imperia Online България  
Април 28, 2024, 15:04:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разни хакове  (Прочетена 839 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Moderatorat
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« -: Февруари 19, 2014, 20:57:31 »

Да докладвам проблем има цели съюзи които играят с хакове / програми /.
Хаковете всички знаем какви са.
Въпроса е следния - Дали админите на играта предприемат някакви мерки за спиране на хаковете и ако уличат даден играч, че ги използва имали наказание за него.

Играта стана супер безинтересна! Не може да атакуваш никой защото си е пуснал алармата и почва нахално да ти пише "Що ме събуди !?". Алармата го е събудила.
Програма за купуването от пазара - даден милионер или няколко човека си пускат да им обира евтиния ресурс и после продават по скъпо.
Програма за автоматичен сейф - посочваш една каса и армията се движи сама.


Не знам за какво играя даже, след като масово се ползват хаковете и админите не предприемат нищо.
Даже не знам за кво дадох 100 кинта за диаманти, при положение, че не мога да атакувам никой. Всички вече имат аларми.

Админите ще предприемете ли нещо по въпроса или да се збогувам с играта и не само аз, ами и други хора на които им писна да си затваряте очите за някои потребители.
Активен
Moderatorat
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 23


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2014, 23:40:52 »

Даже ако се разтърси човек може да ги намери всичките хакове безплатно. Току що се натъкнах на още 2 хака ...
Адмистрацията, К`во правим!?
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2014, 10:50:41 »

Даже ако се разтърси човек може да ги намери всичките хакове безплатно. Току що се натъкнах на още 2 хака ...
Адмистрацията, К`во правим!?
След като имате съмнения или нагледно можете да представите такива ги изписвате на support_bg@imperiaonlinesupport.org и ще бъдат взети незабавни мерки.Благодаря предварително.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!