Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:24:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: нова недомислица  (Прочетена 3059 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« -: Февруари 18, 2014, 22:33:25 »

аз вече ще пиша само в този раздел,та искам да ви разкажа за новата простотия във версия шест.Става въпрос за съюзните атаки там.Те са с фиксирано време 10 минути като всички останали атаки,а местене на армия или даряване става за секунди.Хайде познайте как точно може да се вземе замък от някой там.Лично аз съм с добра картография и си дарявам конете за 30 секунди.Преставете си как вие атакувате със съюзната армия цели 10 минути,а атакуваните от някоя близка колония се даряват за 30 секунди или пък местят армията от пункта до замъка за две минути.И защо като атаките са с фиксирано време не са фиксирали и времето на местене или даряване.Радвам се,че приключвам с тази игра,не са останали мозъци в нея,за да мислят.Явно са се изчерпали и са стигнали лимита си на разсъждаване и развитие  Sad
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2014, 00:08:24 »

Това не е недомислица  Wink всъщност е много добре измислено с цел да се пазят инвестициите на диамантените съюзи.Да не би случайно някой понатрупал армия с усилия и безсънни нощи да им развали спокойствието и безпроблемната доминираща игра.Просто им се дава достатъчно време и възможност да отворят примерно 10 човека сандъците от горе до долу да купят готови армии и да ги пратят в замъка.Като сложиш и опцията за мигновен строеж просто трябва да има 1 човек на линия и достатъчно диаманти разбирай хиляди и няма как да загубят.Те доволни,че са велики играчи макар,че знаят само как да купуват готови войски екипа доволен,че поредния пакет с диаманти е закупен.Просто и ясно *freak*
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2014, 01:54:38 »

тази вечер беше много смешно,пунктовете ни завряни в стените на замъците на турците и ги атакуваме за десет минути,а те тъй като цялата им армия е в централния замък местят до всеки замък,няма значение  в коя част на картата за седем минути,познай дали взехме замък и най чудното е,че единият щяхме по някаква случайност да го вземем ако не бяха пуснали мигновен строеж на крепост,което не знаех,че е позволено по време на атака,но на тях явно им е позволено,като в съюзната хазна за два часа са снесли над 2 000 диаманта
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2014, 01:57:21 »

За диамантите няма невъзможни неща Smiley
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 19, 2014, 02:11:16 »

е за това много хора ще се откажат,ако ще и по десет четиричасови сандъка да пуснат като награди,все тая,аз няма да се излагам да играя тази игра и да ми се подиграват такива дето не си знаят парите,война ни обявиха и ги бихме като магарета защото не знаят какво правят,обаче като дойде ред за реалм,дойде и ред на парите,тогава бяха много добри
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 19, 2014, 02:24:52 »

Еми.... кат си права права си няма ко да кажа и аз съм крайно разочарован заради поредните глупости ... сумати народ се отказа  Cry
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2014, 02:30:02 »

аз много често съм права,само че тук не искат да чуят какво им се говори и виждам накъде вървят нещата,но са дебели глави,тяхна си работа,жалко за хубавата игра,пропиляха я
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2014, 04:32:53 »

http://clip2net.com/s/6R5dk2
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 19, 2014, 12:49:48 »

освен че поздравяваме турците с този клип,искам да поздравя и администрацията на империя онлайн - http://www.youtube.com/watch?v=BL2IBtUrzsU - специален поздрав за вас скъпа администрация от поредния български съюз,който вие разсипахте,само искам да ви кажа,че парите не са причина да забравите от къде сте
Активен
soabab
Редник
*

Karma: +3/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Глупавият проумява само това, което вече е станало


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 19, 2014, 18:53:15 »

Първите станаха трети, какъв позор *hahaha*  *hahaha* Къде сте евилиииии, не ви виждам  *hahaha*
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 19, 2014, 19:07:44 »

ти пък кой си,я не ми цапай темата,ако обичаш,ние сме си там и много сме добре,друг е въпросът кой ще остане за следващата ера,а не ни виждаш,щото си чел,обаче нищо не си разбрал  *crazy*
Активен
soabab
Редник
*

Karma: +3/-38
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Глупавият проумява само това, което вече е станало


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 19, 2014, 19:54:35 »

Не се обаждам там където не съм играл *write*, много добре съм запознат с играта ви,за това и ви се смея *hahaha* *gamer* *TEASE*
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 19, 2014, 20:36:11 »

Не се обаждам там където не съм играл *write*, много добре съм запознат с играта ви,за това и ви се смея *hahaha* *gamer* *TEASE*
Поредния ГЛУПАК решил да се изкаже *hahaha* Дори и не нарушавам правилата на форума не е обидно да наречеш глупавия ГЛУПАК Smiley
« Последна редакция: Февруари 20, 2014, 01:32:15 от legacy » Активен
pini
Сержант
**

Karma: +4/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 20, 2014, 00:45:19 »

мммммм да коет си е така си е няма спор
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 20, 2014, 08:29:02 »

http://prntscr.com/2u4gnl   хубава мисъл,само че и там не можеш да се наредиш защото не можеш да проумееш  и това,което е станало,ако пиша тук,пиша защото това е всеобщ проблем,не е проблем на нашия съюз,само че администрацията реши,че това са общи приказки и затова се прехвърлих да пиша в този раздел,така че ако обичаш спести ми простотиите си и си драскай някъде другаде
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!