Imperia Online България  
Април 18, 2024, 06:49:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Загуба  (Прочетена 1227 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
abadon
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Февруари 18, 2014, 09:02:37 »

[battleRep=379508]koleto_91 срещу pavelvasilev[/battleRep]
 армиите ни са почти идентични с 2 пъти повече негови мечоносци, наясно съм че със сигурност има доста по-високи нива, но все пак той печели битката на 27 морал, докато моята е 98 и все още има човечета които могат да се плющят с неговите
http://prntscr.com/2tjmqe
« Последна редакция: Февруари 18, 2014, 09:04:42 от abadon » Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2014, 09:10:59 »

[battleRep=379508]koleto_91 срещу pavelvasilev[/battleRep]
 армиите ни са почти идентични с 2 пъти повече негови мечоносци, наясно съм че със сигурност има доста по-високи нива, но все пак той печели битката на 27 морал, докато моята е 98 и все още има човечета които могат да се плющят с неговите
http://prntscr.com/2tjmqe

При морал под 50 е като тото, можеш да спечелиш битката и на 1 морал, може да загубиш и на 49, въпрос на шанс - това е заложено в играта
Активен
abadon
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2014, 09:16:30 »

добре, ама все пак моят морал е повече от неговия, а не е като да нямам войска която да се бие, по каква логика той побеждава
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2014, 09:33:48 »

Сам  си си отговорил  на въпроса в първия  пост  *pardon*
Активен

Авторското Право  Grin
abadon
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2014, 10:20:36 »

Добре хайде пак да го задам въпроса защото или не съм го задал като хората или вие не искате да ми обясните.
Защо, аджеба губя при положение, че моя морал е повече от неговия? До колкото прочетох, губи този на когото му свърши първи морала, след 50 е като на тото, ама аз морал имам за още няколко рунда, даже не съм и наближил 50, не ми е свършила и войската. От къде тогава се получава моята загуба.
Не ме разбирайте погрешно, не мрънкам че съм загубил, по-силен е => набил ме е, просто искам да разбера логиката.
Активен
goshotv
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 18, 2014, 10:27:55 »

Загубил си защото ти е избил всички войници, а това което виждаш на доклада се е възстановило след това от военната медицина.
Активен
abadon
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2014, 10:40:00 »

Някакъв такъв такъв отговор исках да получа. Мерси много.
А къде мога да видя, къде ги е избил всички войничета, защото това не е чак толкова пълен военен доклад. Спомням си навремето като играех доклада можеше да си го видиш рунд по рунд, как се развива битката.
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 18, 2014, 19:51:44 »

Първо твоят морал е нормално да седи висок...защитната армия не губи морал, както нападащата такава...това едно на ръка... 9к срещу 4.5к мечове...си е огромна разлика...дори и 800 кончета повече не могат да компенсират тая разлика...може би ако бяха...1800 повече тогава щеше да е съвсем друга картинка...
за да видиш колко са умрели в битката задържаш мишката на поленцето с цифричките с червено(средната колконка) там ти показва колко са загубите / и колко си възстановил след битката...
Активен
abadon
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 18, 2014, 20:46:37 »

много благодаря за отговора. това ми трябваше.
иначе да наясно съм че армията му е по-добра от моята и справедливо ме е набил, просто ми беше чудно как се е случило.
ама все пак да питам има ли вариант да видя битката по рундове, не друго ама така по-лесно би трябвало да мога да си направя изводите и за следващи битки, дали като нападател или защитник.
пак много благодаря за отговора
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 19, 2014, 20:27:13 »

По рундове битката "уж" може да се види от "пускане на битка" долу вляво от двете бутончета...ноооооо нищо няма да разбереш от тая анимацийка, защото там има много неверни неща и само ще те заблуди и насочи в грешната посока...За това не ти го препоръчвам...
За бъдещи битки...има много варианти и стратегии в играта и всеки може да ти каже различни такива....но има насока на която може да помислиш малко...и това е каква е целта на играта ти...дали ще нападаш...дали ще се защитаваш..или каквото там искаш...истината е - балансирана армия според целите...като при всички случаи най-голямата част от армията ти трябва да са конни единици...Разбира се, че има многоооооо различни тактики, но истината си е, че конницата си е най-лесно изпълнимата такава...както се казва, колкото повече толкова повече Wink
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!