Imperia Online България  
Април 19, 2024, 10:56:12 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Аплодисменти за администрацията....  (Прочетена 1451 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« -: Февруари 14, 2014, 16:58:47 »

 *ok* Бравоооооо най-накрая нещо като хората да видя направено в тази така супееееееееееееер бъгава версия 6....
Визирам, че в доклада най-накрая се сложи информация за крепостта с колко точно точки е когато е нападната!
Не мога да повярвам, че един супер сериозен проблем с докладите сте се хванали и сте го решили прекрасно...Определено заслужавате по  *beer*
Имам чувството, че нов човек има във вашия екип и ако е така...моля ви...ама много ви моля...оставете го да работи по същия начин и дори му дайте повече отговорности!
« Последна редакция: Февруари 14, 2014, 17:00:22 от shikoznia » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 14, 2014, 17:02:07 »

Всичко ще се оправи, имайте търпение. И това са хора.  Smiley
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 14, 2014, 17:07:52 »

Ами както се казва когато има проблем тр да има и оплаквания .... Но когато се работи и се направи нещо по въпроса тр да има поздравления Smiley *ok*
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2014, 17:22:06 »

Ще ви дам един аналогичен пример:
Викнах си майстор да ми лепи плочките в банята в къщата ми. Дадох му зор, понеже това е най -важното нещо в едно жилище.
Направи ги човека за 2 дни по -малко време. След няма и 1 година се напукаха и се наложи да ги сменям пак.

Та, за това по -бавно да ги правят, ама да е по -качествено всичко и да не се налага да се променят промените, ако мога да се изразя така.
Активен

shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 14, 2014, 17:29:36 »

хм...примера ти не е много уместен да ти призная честно...защото тук говорим за нещо друго...
Едно на ръка, че при плочките говорим за чисто материален продукт или материал по скоро...докато в една internet игра говорим за виртуален продукт, който реално не съществува в материалния свят...
Друго на ръка специално при програмирането нещата седят много по различно...(казвам го от първа ръка) тук не става дума за това, че ако правиш нещо достатъчно дълго време ще му схванеш цаката...тук трябва да ги разбираш, трябва да мислиш и да усещаш нещата...Дори и хора без опит понякога имат много по добри идеи от такива с години зад гърба си...
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 14, 2014, 17:30:53 »

Въпросът е че трябва време за всичко, не е въпроса за плочките. Явно не разбра върху какво акцентирах.

Както й да е. Успешен ден !
Активен

shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 14, 2014, 18:58:01 »

Разбрах аз върху какво акцентираш..даже много добре...но ти не ме разбра аз какво имах в предвид...
В тази сфера нещата не са както в другите сфери на бизнеса...тук говорим за иновативни технологии, който точно след час вече не са най-новото нещо на пазара...
Иначе идеята ми беше, че наистина като направят нещо както трябва, трябва да бъдат поздравявани...знам, че едно  *bravo* не ги топли много много...но винаги е хубаво да се разпознава и хубавите неща...в този ред на мисли видях, че са добавили и най-накрая морала на армията която пътува за атака...което прави нещата за пресмятане вече доста по лесни....
Днес съм приятно изненадан....благодаря!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!