Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:25:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Браво  (Прочетена 1603 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« -: Февруари 12, 2014, 19:26:30 »

Браво на цялата администрация на империята !Аз бях един от упоритите играчи във вашата игра.Та браво на вас,че и мен успяхте да откажете!След 5 дена обявявате реалма във V6 160.Ставате вече смешни с вашия ламтеж за пари.В целия сървър има седем-осем човека,които стигнаха до елитна армия като ви напълниха джобовете съответно.Мислех да се върна в старата версия да играя,но и там ви снасям пари за диаманти и стигнах до убеждението,че трябва да си дам една дъъъъъъъълга почивка и да не ви играя играта повече,за да не ви пълня джобовете.Ще се върна едва когато разбера,че нещо се е променило.Успех ви пожелавам драга администрация,колко ли богати хора ще играят при вас и колко ли ще ви се наложи още да се рекламирате,за да не останете съвсем без хора.За сега сбогом от мен,беше хубаво,но за кратко  *crazy*
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2014, 11:24:02 »

Всеки има право на мнение и личен избор, но не мисля ,че трябва да е обществено изказвано. Съжалявам ,че не сме оправдали очакванията ви.Пожелавам ви хубав ден!
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2014, 14:53:57 »

защо,пречи ли ви,че казвам истината
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2014, 14:54:28 »

кое точно ви пречи и ви засяга в моето лично мнение,което между другото се превръща в обществено
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2014, 15:11:34 »

кое точно ви пречи и ви засяга в моето лично мнение,което между другото се превръща в обществено

Личното си мнение можете да споделяте в Общи приказки и там да търсите съмишленици. Пречи ни това, че темата Ви е публикувана в раздел "Докладване на проблеми", а всъщност Вие не докладвате проблем с играта, а Ваш личен проблем/мнение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2014, 15:17:28 »

първо,пробемът ми не е личен,защото аз съм вече с елитна армия,ами да му мислят другите будали,дето ви играят играта и като ви пречи темата,преместете я,а съм я сложила тук,защото ще я прочетат повече хора,това заслужавате,пък ако искате ме изхвърлете от форума,аз и без това след края на тази ера няма да се вясна повече
Активен
esi
Редник
*

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 41


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 15, 2014, 01:00:23 »

е не мога да се сдържа и да не публикувам и мнението на чужденците за вашата  игра,пък ако искате го четете,то си е за ваша сметка    http://prntscr.com/2siew0
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!