Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:58:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Забегване на придворни хора  (Прочетена 834 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« -: Февруари 12, 2014, 11:05:22 »

Аристократката, Valeria Emanuilova, вече не желае да е част от двора ви.
Кво тва? Кви са тия своеволия...как така аристократи ще си бегат без причина? Някой да ми обясни и без такива "ама то било на късмет"
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2014, 11:10:10 »

когато известно време е във Чакащи аристократи  и не го прибавиш към имперския двор си бият шута и дим да ги няма  wassup
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2014, 12:01:24 »

То беше ебати чакането...цял ден чака да я впиша в двореца и си би шута...а това никъде не съм го видял да го пише...как така изведнъж се появи тая чистка на аристократи...че те след това и придворните хора ша земат да си бият шута, като не ги бракувам със семейството...
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 12, 2014, 12:07:32 »

при мен аристократите дет чакат така бягат ако до ден два не ги взема в двора тез дет са в двора са седели и до смъртта си без да бягат Smiley поне при мен е така предполагам и при другите Smiley
Активен
banshi
Майор
*****

Karma: +48/-22
Неактивен Неактивен

Публикации: 526



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 12, 2014, 12:13:25 »

То беше ебати чакането...цял ден чака да я впиша в двореца и си би шута...а това никъде не съм го видял да го пише...как така изведнъж се появи тая чистка на аристократи...че те след това и придворните хора ша земат да си бият шута, като не ги бракувам със семейството...

бе то си го пише ама кой да чете:

Цитат
Аристократи

Аристократите са Великите хора от Императорския двор, които са се прочули в светското общество или в битка. Те могат да станат част от имперския двор само ако преди това бъдат одобрени от играча. Има 8 места в двора за такива благородници. Когато потребителят е на по-долни нива на сградата Дворец той има ограничение в добавянето на нови аристократи. Качването на едно ниво позволява да се добави нов аристократ. Аристократите могат да бъдат уволнявани, с цел да се освободи място. Потребителят има право да гони членове от графа "Имперски двор" (всички приети в двора аристократи) независимо от нивото на сградата Дворец и така да освобождава място за нови членове. Ако потребителят не приеме предложения аристократ до 24 часа от неговото предлагане, той изчезва от графата "Имперски двор".

Аристократите могат да сключват бракове с членове от императорското семейство. Когато аристократ сключи брак с член от родословното дърво на императора, той влиза в семейството на императора и може да бъде избран за наследник на императора. Аристократите от графата "Имперски двор" не могат да наследяват престола.

Обикновените граждани в империя имат шанс да станат част от аристокрацията. Има периодични автоматични предложения за добавяне на нови аристократи. След всяка спечелена битка срещу активен играч в обхват на нетните точки х2, шансът да се генерира Велик човек - мъж или жена е 20%. След всяка спечелена битка срещу активен играч извън обхват на нетните точки х2, шансът да се генерира велик човек - мъж или жена е 3%. След всяка спечелена битка срещу неутрална провинция, шансът да се генерира Велик човек - мъж или жена е 3%. На всеки 12 часа има 12% шанс да се генерира от системата мъж или жена аристократ.
Активен

Цитат
Oton
Community Manager
Вие не сте ни клиенти, това е безплатна игра, която играете по избор.
Според Общите правила, с които сте се съгласили, когато сте се регистрирали в играта, не можете да имате каквито и да е претенции към нас, именно защото играта, която играете, е безплатна. Дали ще дадете пари за нея или няма да дадете - изборът е Ваш
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 12, 2014, 12:53:09 »

Емииии моя грешка...извинявам се...ама наистина не съм обърнал внимание на този детайл...иначе тва ръководство съм го чел сигурно поне 10 пъти Wink
Можете да триете темата. Благодаря за всичко.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!