Imperia Online България  
Април 16, 2024, 23:28:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг с битка и с прибирането на войската.  (Прочетена 3147 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 11, 2014, 19:57:41 »

това са БЕТИ версии, т.е. е нормално да има неща за поправка ? *hahaha*Къде виждаш Бета версия незнам нещо си изостанал и да проблема с морала на късмет го има от години и в предната и в другите версии защитнико админите
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 11, 2014, 20:12:03 »

Не защитавам никой. Форумите в цял свят са с идеята да помагат на хората. Ти влизаш да се заяждаш.
Не виждам проблем в това, хората да питат. Ако няма какво да напишеш, по -добре замълчи. Приятна вечер !


29.01.2014 17:05:01
Уведомяваме всички играчи, че индексът Beta2 до името и номера на светoвете във версия 6 "Великите хора", е премахнат. Така например, ако играете в свят Beta2 v6 160, при вход в играта, върху картичката с името на света ще пише само v6 160 вместо Beta2 v6 160. Промяната е визуална и не влияе върху скоростта и механиката на света, в който играете.
« Последна редакция: Февруари 11, 2014, 21:11:32 от Th3l3g3nD » Активен

jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 11, 2014, 20:14:54 »

това са БЕТИ версии, т.е. е нормално да има неща за поправка ? *hahaha*Къде виждаш Бета версия незнам нещо си изостанал и да проблема с морала на късмет го има от години и в предната и в другите версии защитнико админите
У бре, ти с задника нагоре ли ставаш постоянно бре. Като се дразниш на нещо не си го изкарвай тук, като се заяждаш с другите. Комплексар, отивай някъде другаде или си стой в играта и си се забавлявай. Айде със зеле!
Активен

Live Free - Die Well
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 11, 2014, 21:02:39 »

Проблем при битката аз не виждам при положение,че няма никакви стрелци в крепостта.Като изключим прословутия фактор късмет който няма как да заложиш в калкулатора.На 38 морал завършва битката според правилата е можело и да победиш.Това е адски дразнещо и от години не се прави нищо по въпроса.Да можеш да спечелиш на всякакъв морал паднал под 50 или да загубиш също толкова нелепо и отговора да е ами късмет е тъпо при положение,че ти нищо не можеш да направиш.
На това в математиката му викат теория на вероятностите и тя е заложена точно в този момент на морал под 50. Язък, че играете от години... Всичко в играта е базирано на математиката...С изключение на кудкудякащите кокошки  *scratch*  Поне четете какво пише из форума, ама по-сериозните теми, не зъбенето
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #19 -: Февруари 11, 2014, 22:07:00 »

Hora molq vi neka ne razvodnqvame temata Grin

Ps. Nqmam kirilica na telefona, a i foruma nqma taka kato gledam.
Активен
Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 12, 2014, 20:16:58 »

Айде бе! Тука въобще работи ли някой??? Ако може някакъв отговор на запитването ми? Проверка??? И за тва взимате пари подяволите!!!!!!
Активен
Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #21 -: Февруари 13, 2014, 02:11:30 »

Добре де, чак почвам да се изнервям вече. На всички теми писали по нещо, само тука не! Чак писах лично на гангер ли е къв е, и пак нищо. Такова професионално държание, никаде няма. Мога ли да ги похваля на някой по висш?  Grin Цветя, бонбони да пратя???
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 13, 2014, 12:14:35 »

Добре де, чак почвам да се изнервям вече. На всички теми писали по нещо, само тука не! Чак писах лично на гангер ли е къв е, и пак нищо. Такова професионално държание, никаде няма. Мога ли да ги похваля на някой по висш?  Grin Цветя, бонбони да пратя???
Така когато спамите из тема за проблем ,смятате ли ,че не е по-редно да спрете.Защото така се изгубва конкретното питане.Има раздел общи приказки - там изливайте виждания ,мнения-тук да остане само конкретния проблем. Ще погледна дали има  проблем и какъв е и ще ви отговоря.Благодаря.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 15, 2014, 00:05:11 »

Не смятам! Въпроса ми е в 1-я пост. А вие ката подминавате темата няколко дни, не мислите ли, че провокирате моето държание?
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #24 -: Февруари 17, 2014, 15:06:07 »

Момчета армията ми не се прибира. Оставете тва, че щях да го посрещна и нямаше да ми бутне крепоста. Армията ми седи на :
00:00:00   Връщане. Моля да го погледнете колкото се може по бързо!
И искам да ми обясните ако може как стана тва:
http://prntscr.com/2rdwhw
Ето крепоста - http://prntscr.com/2rdxej

Сега ще ми върнете ли загубения ресурс, защото щях да го спра, ако армията беше пристигнала?

Свят v6 191 името и сами го виждате....
Имало е проблем със забили армии явно, но е отстранен. Без компенсация.
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 17, 2014, 22:19:25 »

Хахах сериозно ли? Grin Grin Grin Тоя отговор можеше да ми го дадете и точно 1 мин след като пуснах темата. Ужас, и ако за тва взимате заплати, сте ебахти късметлиите Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #26 -: Февруари 17, 2014, 23:14:31 »

Отговорът,който са ти дали наистина е под всякаква критика.Абсолютна арогантност.Безумие.Тези хора се превръщат в роботи.Ние?Ние сме мазохисти както и да се погледне.
В крайна сметка щом вече са на пиедестал най-харчещите,щом се говори,че най-добри играчи са най-харчещите,щом тези най-харчещи имат самочувствието че са нещо като играчи,щом в световете се плаши с най-харчещите...та тогава какво ти пука за някакъв отговор и наличие на бъгове...харчещи да има.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #27 -: Февруари 17, 2014, 23:55:15 »

+1

Мисля, че въпбще не трябва да има раздел за проблеми. То в тая игра няма такива, само си пишем глупости тука  Grin Grin
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!