Imperia Online България  
Април 24, 2024, 08:48:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг с битка и с прибирането на войската.  (Прочетена 3150 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« -: Февруари 11, 2014, 02:44:13 »

Момчета армията ми не се прибира. Оставете тва, че щях да го посрещна и нямаше да ми бутне крепоста. Армията ми седи на :
00:00:00   Връщане. Моля да го погледнете колкото се може по бързо!
И искам да ми обясните ако може как стана тва:
http://prntscr.com/2rdwhw
Ето крепоста - http://prntscr.com/2rdxej

Сега ще ми върнете ли загубения ресурс, защото щях да го спра, ако армията беше пристигнала?

Свят v6 191 името и сами го виждате....
« Последна редакция: Февруари 11, 2014, 02:50:54 от Arman4o » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2014, 03:19:51 »

Привет,
Случайно да сте бутнал военен пост ?
Активен

Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2014, 03:25:39 »

Кога? Smiley От началото на ерата сигорно съм Smiley В дадената ситуация, тоя ме нападна, а аз от военния пост преместих армията в столицата. 1 мин преди удара армията пристигна и не искаше да влезе. След удара я върнах към поста, и сега не иска да се прибере и в поста.
За битката нещо да кажеш? Аз я смятах 100 пъти и не виждам как ще стане тва. Сметнал съм го с проучвания по високи от мойте +2, като се има предвид, че той е почти два пъти по малък от мен.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2014, 03:31:31 »

Генералът в защита е много слаб, армия нямате в крепостта. Разчитате на силата на кулите.
Що се отнася до военния пост, армията се появява при преместване веднага за времето, което ви изписва.
Дали има проблем в света, в който играете -не зная. Хубаво ще е да изчакате Админ да погледне утре.
Активен

Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2014, 03:35:23 »

Има проблем то я явно, не е само при мен. Добре сметни битката, и даже не слагай генерал в защити, с равни проучвания, пак не я бута.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 11, 2014, 03:46:04 »

С премиум атакуващия си бие без проблем, равни проучвания съм задал, като имайте в предвид, че нападащия има по -добри показатели в нападение от вас !

Единственият и неясен проблем за мен, е ВП.

Активен

Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2014, 03:48:47 »

Айде сега сложи и на мен премиум. И ако може да обясниш за кои показатели става въпрос?
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 11, 2014, 03:51:43 »

Базовите показатели за тежка армия. С вашия премиум се променя минимален процент на армията и военните точки.
Още повече не знам с какви умения е нападащия. Сметнете сам симулацията, не е трудно.  Wink
Активен

Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 11, 2014, 03:56:29 »

Ми на мен на симулацията ми показва, че аз печеля. За това питам. Пък и отделно от това той е с минимум 2 нива на проучвания по ниско от мен.


пс. Както и да е. Проблема с армията е по голям.
пс2. Лека вечер Smiley
« Последна редакция: Февруари 11, 2014, 03:58:33 от Arman4o » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 11, 2014, 04:00:43 »

Аз не мога да знам кой с какви е, за съжаление. Симулаторът работи, бутнах 7-ма крепост с лека армия, като я подбрах, за да я свали.
Допускате грешка някъде между проучванията. Още повече трябва видите генералът в нападение на противника какви бонуси има, те не са маловажни в симулациите.
Активен

Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 11, 2014, 04:03:51 »

Да и аз предположих нещо за генерала, но той е като моя в защита, без никакви умения 1-во ниво. Може и аз да съм в грешка за битката, явно не правя нещо както трябва.

Нека админите я погледна все пак.
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 11, 2014, 12:07:07 »

Проблем при битката аз не виждам при положение,че няма никакви стрелци в крепостта.Като изключим прословутия фактор късмет който няма как да заложиш в калкулатора.На 38 морал завършва битката според правилата е можело и да победиш.Това е адски дразнещо и от години не се прави нищо по въпроса.Да можеш да спечелиш на всякакъв морал паднал под 50 или да загубиш също толкова нелепо и отговора да е ами късмет е тъпо при положение,че ти нищо не можеш да направиш.Виж това,че си бил на линия преместил си армия и е можело да си спечелиш е вече ПРОБЛЕМ.Като ти гледам и часът на битката отделил си от времето за сън и е наистина кофти при това положение да имаш загуби.Надявам се да получиш адекватен отговор и дай боже компенсация.Но честно не съм оптимист Wink
Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 11, 2014, 13:36:26 »

Самата битка няма нищо стряскащо...от години играя играта и винаги забелязвам един факт..че когато атакуваш празна крепост армията се бие доста повече от колкото нормално..смисъл морала може да падне на доста ниско ниво и пак да не избяга нападателя...Колкото за разтоварване на армия едно друго...там трябва да се погледне с точност от съпорта , защото там играят други фактори за точност и тем подобни, на които играчите няма как да въздействат определено Smiley
Активен
Arman4o
Редник
*

Karma: +0/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 11, 2014, 18:42:58 »

Благодаря ви за отговорите. Явно битката си е ок, при повече симулации ми изкарва и някакъв минимален процент в който и той побеждава. Все тая въпроса е, че найстина можех да го спра. Моля найстина да се провери и някой модератор, админ и така на татък да кажат къв е бил проблема. Ами ако беше забило обратното, да не мога да си махна армията и сме във война?
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 11, 2014, 18:52:48 »

бла-бла-бла


Стига си писал глупости! От колко години го имаш този проблем, като 6-та версия е от скоро и това са БЕТИ версии, т.е. е нормално да има неща за поправка ?
На всяка манджа мерудия излизаш. Стегни се малко. От това, което сме писали с колегата сутринта има само 1 нередност -тя е, че армията от военен пост, при нейното връщане, е забила. Всичко друго, е глупост. В играта печелят именно тези хора, които будуват повече и имат време да нападат. Самото име на играта е такова.
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!