Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:05:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Депозит  (Прочетена 2022 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
garun123
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« -: Февруари 08, 2014, 23:59:06 »

Абе хор,нещо не разбирам в тая игра,или аз съм тъп или тоя дето е измислил тая игра нещо не я е доизмислил,представете си че имате 1000 лева вкарвате ги в банката и на другия ден идва крадец и ви обира къщата е тия 1000 лева краде ли ги или не,един от вас ми писа е банката е в твоя град какво искаш,добре ама като ограбат банката аз пак си имам 1000 лева в нея и никои не може да ми ги открадне,НЕ ЗНАМ МОЖЕ БИ АЗ СЪМ ТЪП.Някои ще каже че не съм за тук/в смисъл в раздел проблеми а за въпроси/,но това си е сериозен проблем
« Последна редакция: Февруари 09, 2014, 00:10:10 от garun123 » Активен
shikoznia
Лейтенант
***

Karma: +6/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 134


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2014, 00:28:13 »

Ами виж моята логика...добре имаш сейф в къщата си....идва крадец и ти взима сейфа...той не знае какво има вътре но все пак го краде..в крайна сметка ти си вложил пари в сейфа...ама него вече го няма...
Та и логиката на банката е такава...банката я възприемай като кутийка сейф...не като институция, която е неутрална или нещо такова...
Единственото, което не знам...е дали депозита е видим за другите играчи при шпионаж или не. Защото ако е видим...това е голяма недвусмислица...депозита трябва да е като ковчеже с изненада да не знаеш дали има нещо или не, когато нападаш някого...и ако имаш късмет...може да удариш нещо...
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2014, 00:33:14 »

депозита се вижда при шпионаж Smiley
Активен
garun123
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 09, 2014, 09:54:05 »

Добре де разбирам логиката за сеифа,но я ми кажи сеифовете дават ли лихва във вкъщи или можеш ли да изтеглиш заем от тях Sad .Ако е така да взема да си купя един такъв за в нас
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 09, 2014, 10:49:56 »

Добре де какво си тръгнал да умуваш и да развиваш теории *hahaha* Това са условията на играта и важат за всички не само за теб.Да депозита се вижда при шпионаж,Да могат да ти го ограбят точка такава е играта.Хайде спрете да пишете излишни теми в секция 'Докладване на проблеми" има си "Общи приказки" Wink Wink Да не говорим,че има доста теми и дискусии по този въпрос.Няма да променят играта защото на теб не ти харесва.Оставете админите да решават важните проблеми вместо да отговарят на едни и същи глупости
Активен
garun123
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2014, 18:18:39 »

умуването го оставям на админите,ако бях по умен от тях аз щях да съм направил тази игра,но поне да го напишат в описанието на депозита,а не аз понеже играя за пръв път тая игра слагам си няколко милиончета в депозит и си спя спокоино,ставам сутринта и един голям к.. та даже не минали през крепоста а само депозита ми взели
Активен
garun123
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 09, 2014, 18:20:38 »

Тук може да депозирате злато. Всяко ниво Банкерство след 4-то ще олихвява депозираната сума с 1% на ниво. Лихвата от депозит се получава след изтичане на падежния период. Ако изтеглите по-рано депозираната сума, лихвата се губи.
Минимална сума за депозит: 100 злато
Максимална сума за депозит: 50 000 000 злато
Позволени са до 10 отделни депозита.
Активен
garun123
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2014, 18:21:23 »

никаде не виждам че могат да го заграбят или нещо такова
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 09, 2014, 18:52:27 »

Няма как да ти вземат депозираното злато без да са ти съборили крепостта Smiley иначе си прав никъде не го пише и аз разбрах по същия начин по който и ти че златото се краде при грабеж имаше подобна тема преди 2 седмици  един администратор каза че ще предаде на по високо ниво за това но явно по големите умници и бас шефовете не смятат да променят или направят нещо по въпроса Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 09, 2014, 19:07:42 »

Не ми се рови толкова, но тази тема я дискутирахме и се каза, че депозитите ще се разграбват.
Да, няма ги в хелпа, но да знаете. Ще помоля Аминистраторите да вкарат в Новини поправките, ако ги няма и да не се чудите толкова.  [:-}
Активен

garun123
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 09, 2014, 19:19:27 »

през цялото време това имах предвит,то не е само за това има на много места не точно описание,то иначе е ясно такава е играта ако искаш,но да знаеш кое как и какво Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 09, 2014, 19:22:05 »

Трябва време за описанията, иначе ще се оправят. Имайте търпение. Всичко накуп не става. Smiley
Активен

legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 09, 2014, 20:20:04 »

Приятел тази тема е дискутирана още със старта на версия 6 в Алфата като играхме преди 8-9 месеца от тогава чакаме да се направи ново описание на играта *hahaha* На Админите им дай да казват Благодаря работим по проблема но действия не искай Wink Wink 90% от проблемите който се докладват всеки ден са докладвани преди 5-6 и повеюе месеци но...............за това и форума е пълен с едни и същи теми
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 09, 2014, 20:26:48 »

Th3l3g3nD
Лейтенант  За какво търпение пък призоваваш ти бре?Huh? *freak* то търпението си има граници когато един проблем не се оправя по 3-4 месеца си е некадърност и търпението не върши работа.Пример мисията "Създай или се присъедини към съюз" колко месеца е нужно да се оправи,ами невидимите играчи?Huh? Почне ли нов свят или да се рестартира някой и проблема пак излиза.Така,че не се дръж като адвокат на админите и не ми говори за търпение.Ти за някой диамант да ти дадат награда няма тема в която да не пишеш и да ги защитаваш Grin
Активен
garun123
Редник
*

Karma: +1/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 33


Профил
« Отговор #14 -: Февруари 09, 2014, 20:41:36 »

Вече написах че  играя тази игра от скоро и незнам за дискусиите преди 7-8 месеца,играл съм много онлаин игри ,но там описанията са доста по точни
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!