Imperia Online България  
Април 25, 2024, 09:45:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как се завладява съюзена замък  (Прочетена 746 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
purcival
Пламен Петров
Сержант
**

Karma: +4/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 52



Профил
« -: Февруари 08, 2014, 23:12:47 »

Здравейте , господа/госпожи/ци Админи
На път сме на новата грешка в играта , а именно как се завладява съюзен замък
http://prntscr.com/2qpato
и предната атака стоя така и накрая армията се върна без да сме завладели , ще кажете.... Но има условия за това
http://prntscr.com/2qpbuj
Аз мисля че условията са спазени , а Вие ?
Така явно в понеделник много ще имате да мислите по въпроса , Как ,Защо , По какви причини и т.н.
Господа Админи ,Моля вземете се малко в ръце , все пак тази игра ви вади заплатите , които Ние играчите внасяме напълно доброволно .
Може между вас да има и хора които напълно безплатно да предлагат помощта си , които да са все пак някакви специалисти , но виждаме резултата какъв е от общата Ви дейност , съжалявам за резкия тон в следващото си изречение .
Може би не играта е бъгава , а самите и създатели , тогава става ясно че оправия няма да има . Не смятам повече да прилагам снимков материал , няма смисъл . Съответно все още очакваме отговорът Ви за издръжката на съюзната армия .
След като се разбра в сряда че има проблем в играта два дена се опитвахте да го решите , което много ме съмнява че е станало , доста играчи са прецакани с армиите си , изчезва злато , не беше спряна издръжката на съюзната армия и много други малки проблемчета за които аз не знам , трябваше да продължите с поправките , но не Вие излязохте в един уикенд и оставихте на нас да си трошим нервите .
Един мой колега от съюза днес се изказа така "В тази игра админите ми докараха повече нерви , отколкото "враговете" ни "
Предполагам не е единствения който мисли така .
Очаквам с трепет вашият отговор , ако той е от рода на "Знаем за проблема " и "Да благодаря Ви ще погледнем " Моля не го давайте мога да почакам , но ми дайте един единствен смислен отговор на въпроса "ДО КОГА ТАКА" .
Благодаря за вниманието и приятен ден/нощ не знам кога ще го прочетете .
С Уважение :Пламен Петров
п.п. щях да забравя най важното
 purcival
 Ryse
 v6 BG 17
п.п. А да някой ще каже къде са докладите от битките ами , няма ги въпреки че съборихме цялата армия в хазната ни влезе златото от обоза доклади няма . Защо ли ?
« Последна редакция: Февруари 08, 2014, 23:20:44 от purcival » Активен
jorjy
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2014, 23:37:15 »

АЗ МИСЛЯ ЧЕ ДОКЛАДИТЕ СА ЗАСЕКРЕТЕНИ ЗА АДМИНИТЕ ЗАТОВА ГИ НЯМА А ИЗЧЕЗНАЛИТЕ АРМИИ ГИ ПРАТИХА В СОЧИ ДА ОХРАНЯВАТ ОЛИМПИАДАТА ЧЕ НА ПУТИН НЕ МУ СТИГАЛИ ХОРА
Активен
jorjy
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2014, 23:40:06 »

А КОЛКОТО ЗА ИЗДРЪЖКАТА НА СЪЮЗНАТА АРМИЯ ЯВНО СА ИЗГЛАДНЕЛИ НЕ САМО АДМИНИТЕ А И СЪЗДАТЕЛИТЕ И НЕ ИМ СТИГАТ ЧЕ МОЖЕ ДА СА ВДИГНАЛИ КЕБАПЧЕТАТА В ПАРЛАМЕНТА И ДА ТЕГЛЯТ ОТ ХАЗНАТА КОИ НЕ БЪРКА В КАЦАТА С МЕД
Активен
vardarski
Лейтенант
***

Karma: +10/-41
Неактивен Неактивен

Публикации: 188


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2014, 23:41:31 »

имало ли един ден таз игра да е читава,да не забие ,всеки ден различен бъг
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!