Imperia Online България  
Април 27, 2024, 04:51:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: военен доклад  (Прочетена 859 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« -: Февруари 20, 2014, 16:54:31 »

има ли на4ин да видя колко рунда са се провели?и колко щети съм нанесъл и колко съм полу4ил във всеки един рунд?
Активен
gerganar
Community Manager
*

Karma: +29/-31
Неактивен Неактивен

Публикации: 782


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 20, 2014, 17:11:11 »

има ли на4ин да видя колко рунда са се провели?и колко щети съм нанесъл и колко съм полу4ил във всеки един рунд?
На анимацията бихте могли да видите рундовете,за другото няма как.Хубава вечер!
Активен


gerganer
Bulgarian Community Manager
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 20, 2014, 17:33:37 »

а първата линия в полевата битка е сформирана само от меле единици,на слу4аен принцип ли се разпределят коне,ме4ове и копия?
« Последна редакция: Февруари 20, 2014, 19:07:54 от Pavel_ » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 20, 2014, 17:51:24 »

На анимациите не вярвай. Пълно менте са откъм инфо.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 20, 2014, 19:07:19 »

ако броят тарани които могат да се използват в крепостната обсада е равен на пехотата делено на 35 как така тараните нападат дори да нямаш пехота,и в слу4аи 4е нямаш пехота тогава какъв е максимума? 3x гарнизона делено на 35?

« Последна редакция: Февруари 20, 2014, 19:12:18 от Pavel_ » Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 20, 2014, 20:29:32 »

ако броят тарани които могат да се използват в крепостната обсада е равен на пехотата делено на 35 как така тараните нападат дори да нямаш пехота,и в слу4аи 4е нямаш пехота тогава какъв е максимума? 3x гарнизона делено на 35?
Мечоносците и копиеносците са единствените единици освен обсадните машини, нанасящи щети по стената. Броят войници, който може да атакува крепостта едновременно е равен на 3 пъти гарнизона на крепостта (базовия, не се взима предвид военната архитектура), като винаги първо се избират мечоносците и после копиеносците, съответно винаги от най-тежката към най-леката единица. Останалите войници от първа линия чакат в резерв да запълват местата на загиналите от атакуващата група.

Тараните са ограничени от същото правило, но се смятат отделно, т.е. не заемат местата на пехотата, имат своя паралелна квота, като броят тарани, обстрелващ крепостната стена е равен на броя пехота разделена на броя хора, които таранът изисква при строителството си.

броя пехота   това е теоретичния брой = Броят войници, който може да атакува крепостта едновременно е равен на 3 пъти гарнизона на крепостта (базовия, не се взима предвид военната архитектура)
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!