Imperia Online България  
Април 24, 2024, 06:59:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: възможно ли е  (Прочетена 1382 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
alks73
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« -: Февруари 02, 2014, 23:25:48 »

в момента сме във война ,според правилата на играта ,най кратката военна мисия не може да бъде по кратка от 10м,.искам админите да ми обяснят някой странни неща как така съм на линия и ми светват сабите ми показва7м.и 20 сек,а друг наш играч е ударен по рано два пъти без изобщо да му светнат сабите че е под атака ,как стават тези неща,ahuua атакува mariqnko1910 в провинция номер 2

Победител ahuua ( BALKAN_MAFIA )
Разграбени ресурси:
Злато    0
Военни точки   0
Загубени нетни точки:    0 става вапрос за тази атака ,как така патува до мен за 7м. и нещо
Активен
Kurmambek
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 17


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2014, 11:29:40 »

Искам бърз отоговор на тези пожари през ноща !? Аз съм третия играч от нашия съюз на който му се случва да не вижда атаките ами само докладите !? Админите лесно могат да проверят кога съм бил он през ноща и как в един момент получавам оклад за пожар в 4,23 ?

http://clip2net.com/s/6JEzo7


Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2014, 16:33:59 »

в момента сме във война ,според правилата на играта ,най кратката военна мисия не може да бъде по кратка от 10м,.искам админите да ми обяснят някой странни неща как така съм на линия и ми светват сабите ми показва7м.и 20 сек,а друг наш играч е ударен по рано два пъти без изобщо да му светнат сабите че е под атака ,как стават тези неща,ahuua атакува mariqnko1910 в провинция номер 2

Победител ahuua ( BALKAN_MAFIA )
Разграбени ресурси:
Злато    0
Военни точки   0
Загубени нетни точки:    0 става вапрос за тази атака ,как така патува до мен за 7м. и нещо

Времетраенето на атаката е било 10мин. Рефрешвайте по-често, за да не пропускате атаките.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
alks73
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 45


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2014, 17:52:27 »

играя в няколко свята ,но досега такъв проблем не съм срещал ,аз да играя или всяка минута да рефрешвам ,вземайте се в ръце и оправяйте нещата,защото на хората им писна вече от простотии.или не си заслужава за парите които получавате,а.ставате смешни ,няма известие за атака ,няма нищо и накрая си запален и без армия ,все едно някоя жена да забременее без да и сабуят гащите а ,как ви се струва .когато имам проблем с нета звъня на кабелния оператор и той го оправя в срок,когато имам с кабелната -също ,сега има проблем с играта и пиша да го оправите
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!