Imperia Online България  
Април 17, 2024, 00:15:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разбойници  (Прочетена 38035 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #330 -: Март 30, 2014, 16:45:31 »

Ми сори ама не си прав мн далеч от истината си Smiley аз играя с него и мога да ти гарантирам че нито едно от изброените от теб определения не е вярно Smiley Чисто и просто има умения вие не приемете го и продължете напред Smiley  *rose*

Казва и твърди че ме е пребил от бой а битка не поства и започва в последствие да овърта че съм му бил извън обхват. За мен е лъжец, защото пред всички лъже че ме е побеждавал!
Далече може да съм от твоята истина, но съм много наясно с моята такава!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #331 -: Март 30, 2014, 16:58:33 »

Казва и твърди че ме е пребил от бой а битка не поства и започва в последствие да овърта че съм му бил извън обхват. За мен е лъжец, защото пред всички лъже че ме е побеждавал!
Далече може да съм от твоята истина, но съм много наясно с моята такава!


Абе само едно ще ти кажа Smiley целия ви съюз като ви пуснем война и модирате и се насирате....
Не ме карай да си махна мода който съм го пуснал и сега като погледнах пак не си ми в обхват Smiley 
Айде аз казах квото имаше Smiley ако искаш кажи коя ера и къде ще се регнеш да се регнем заедно Smiley и да си говорим Smiley
избери си версия 5 версия 6 Smiley по твой избор Smiley оставям ти а сега. Ходи си измий очичките......
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #332 -: Март 30, 2014, 21:15:46 »

Я кажи отворко на кой от акаунтите не съм ти в обхват. В две войни се бихме с вас и ги загубихме защото целия ни съюз от 30 човека имаше нето колкото твоя , съставен от 5 човека. Що се отвиваш толкова? Я постни битките от войните да видят хората как ги взехте - с много палежи и бутане на курници и то срещу играчи в обхват по 4. Един от моите играчи направи нето и ви влезе в обхват по 2 но на долната ви граница и веднага размаза един ваш, а ти умре от ужас и пращаше атаките си от най големия ти акаунт само. Другите тръгваха и връщаха и трепереха дали Кинофф нема да ги резне отново. *rose*
Ще ме прощаваш!!!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #333 -: Март 31, 2014, 11:38:06 »

Я кажи отворко на кой от акаунтите не съм ти в обхват. В две войни се бихме с вас и ги загубихме защото целия ни съюз от 30 човека имаше нето колкото твоя , съставен от 5 човека. Що се отвиваш толкова? Я постни битките от войните да видят хората как ги взехте - с много палежи и бутане на курници и то срещу играчи в обхват по 4. Един от моите играчи направи нето и ви влезе в обхват по 2 но на долната ви граница и веднага размаза един ваш, а ти умре от ужас и пращаше атаките си от най големия ти акаунт само. Другите тръгваха и връщаха и трепереха дали Кинофф нема да ги резне отново. *rose*
Ще ме прощаваш!!!


Ти да не си пил? Кога в война сте хванали армия Huh? Да вярно един от вашите се престраши да направи пожар и го наредихме на товарния влак Smiley и това за двете войни имате сумарно сега ги броих 6 атаки към нас Smiley Не знам кой ти вярва на писанията ама всеки който играе в този свят вижда какво е положението ..... Smiley
Активен
Segami
Гост
« Отговор #334 -: Март 31, 2014, 14:57:38 »

Из мемоарите на един малък акаунт:
Началото на пролетта аз с 280-300к нето, ВОЙНАААА, Ам сега ...  бързо си спретнах едно планче и започнах изпълнението му...
Знам не се дават в.точки за васали, но боли като се вземат  *hahaha*. Жалко 2ма не са ми в обхвата Sad много са големи

Ето и резултатите накрая:
3 васала на (AQKS_)
2 неуспешни опитта да бутна ТП на ambrozia... (36)
1 ТП на (AQKS_) (6)
1 Бутнаха ми моя т,пост за диамантите (ама той не ми трябваше вече)
1 Малиии опожари ме Аякс-а
1 Васал на (AQKS_)
1 неуспешен опит да бутна ТП на aquawater (24)
1 Васал на (AQKS_)
1 Васал на (AQKS_)
--------------
Война свърши и си записах точките които съм им дал и които съм им взел:
Segami 66 - 57 _DEVIL_

И това с един малък акаунт на 280-300к нето...
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #335 -: Април 01, 2014, 01:13:46 »

Из мемоарите на един малък акаунт:
Началото на пролетта аз с 280-300к нето, ВОЙНАААА, Ам сега ...  бързо си спретнах едно планче и започнах изпълнението му...
Знам не се дават в.точки за васали, но боли като се вземат  *hahaha*. Жалко 2ма не са ми в обхвата Sad много са големи

Ето и резултатите накрая:
3 васала на (AQKS_)
2 неуспешни опитта да бутна ТП на ambrozia... (36)
1 ТП на (AQKS_) (6)
1 Бутнаха ми моя т,пост за диамантите (ама той не ми трябваше вече)
1 Малиии опожари ме Аякс-а
1 Васал на (AQKS_)
1 неуспешен опит да бутна ТП на aquawater (24)
1 Васал на (AQKS_)
1 Васал на (AQKS_)
--------------
Война свърши и си записах точките които съм им дал и които съм им взел:
Segami 66 - 57 _DEVIL_

И това с един малък акаунт на 280-300к нето...


Каква изненада за моите очи,
да те видя в тези, форумни среди.
Пленен от твоята красота,
ще направя поредната беля.  Sad
Активен

Баба Яга
Гост
« Отговор #336 -: Април 04, 2014, 18:02:14 »

Из мемоарите на един малък акаунт:
Началото на пролетта аз с 280-300к нето, ВОЙНАААА, Ам сега ...  бързо си спретнах едно планче и започнах изпълнението му...
Знам не се дават в.точки за васали, но боли като се вземат  *hahaha*. Жалко 2ма не са ми в обхвата Sad много са големи

Ето и резултатите накрая:
3 васала на (AQKS_)
2 неуспешни опитта да бутна ТП на ambrozia... (36)
1 ТП на (AQKS_) (6)
1 Бутнаха ми моя т,пост за диамантите (ама той не ми трябваше вече)
1 Малиии опожари ме Аякс-а
1 Васал на (AQKS_)
1 неуспешен опит да бутна ТП на aquawater (24)
1 Васал на (AQKS_)
1 Васал на (AQKS_)
--------------
Война свърши и си записах точките които съм им дал и които съм им взел:
Segami 66 - 57 _DEVIL_

И това с един малък акаунт на 280-300к нето...

Ти си ебати Разбойника  Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #337 -: Април 09, 2014, 02:03:10 »

Така, дами и господа, искам да ви покажа кой човек ще вземе реалма и как парите изместват кадърните хора. Вижте тази снимка:



Браво и само така Йозов. Сигурно си видял 5 крепост в търговския ми пост та си сметнал за нужно с 5 атаки да ми го бутнеш Grin. Нема лошо, можеш и с 10 такива. Лошото е че такъв некадърник като теб ще вземе реалма с пари. Щото е видно с какви умения и знания разполагаш.  *crazy*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #338 -: Април 09, 2014, 02:05:10 »

Стига сте ревали бре, подложи му 5к  Grin Grin Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #339 -: Април 09, 2014, 02:07:41 »

 Grin Е подложил съм му. Кефа ми ще е пълен ако е тръгнал и с елит да ми бута трета крепост. Но караконджулите немат спирачки. Чакам го да се разбие *hahaha*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #340 -: Април 09, 2014, 02:14:05 »

Grin Е подложил съм му. Кефа ми ще е пълен ако е тръгнал и с елит да ми бута трета крепост. Но караконджулите немат спирачки. Чакам го да се разбие *hahaha*
Със сигурност имаш 1200 грардейци и малко паладини - смята с това
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #341 -: Април 09, 2014, 02:15:52 »

Стефо, тоя е в безсъзнание и нищо не смята.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
gogata2013
Гост
« Отговор #342 -: Април 09, 2014, 02:17:16 »

ти смятай , че с това идва  Grin
« Последна редакция: Април 09, 2014, 02:26:24 от gogata2013 » Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #343 -: Април 09, 2014, 02:27:43 »

Ей, жив съм. Излязох на балкона в Лясковец и никой не ме отстреля  Grin Grin Grin

ПП. Ся ше пробвам пред денонощния как е!
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #344 -: Април 09, 2014, 12:46:48 »

Ей, жив съм. Излязох на балкона в Лясковец и никой не ме отстреля  Grin Grin Grin

Пратил съм 2-ма оперативни по техническа част да изготвят доклад около теб и действията ти, така че внимавай,
като ходиш до денонощния Grin Grin Кода е критичен, зоната още повече  Grin
Активен

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!