Imperia Online България  
Април 23, 2024, 17:14:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разбойници  (Прочетена 38055 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #255 -: Февруари 16, 2014, 03:57:51 »

Наздраве, куме!  *cocktail* *HUNTER*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #256 -: Февруари 16, 2014, 09:48:27 »

Ей ДЕВилчета, по ЗДРАВ - http://www.youtube.com/watch?v=hTdhXxxWREo
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #257 -: Февруари 16, 2014, 09:50:11 »

Хайде славни войни от Монтана Smiley докажете се сега на войната да ви видим Smiley Колко мода ще пуснете сега пак Smiley
И време ви оставихме да се подготвите Smiley Сега какво ще измислите че пак не ви е наред да се побием малко Smiley
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #258 -: Февруари 16, 2014, 09:58:41 »

 Grin
http://www.youtube.com/watch?v=DJRIZEBUWyE

Поздрави  *beer* *SEARCH*
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #259 -: Февруари 16, 2014, 13:28:29 »

Дали сме в сънищата на половината свят - да!!! Дали райз и в частност сем. Розови подкупват девил с диаманти - почти сигурно. Дали малката МОНТАНА, събрана от кол и въже е фактор - хахах, не фактор, тя просто е самият Гордиев възел движещ реалма. DEWIL Ryse ROUSSE и  куп некви други еднодневки ги командва кораба майка Grin А кораба майка явно му е изгорел главния комп щото не проумява че всяка една тяхна атака, победна или не е в наш плюс. Ние сме малък съюз но се забавляваме на гърба на кинтаджиите. Взехме ви среброто а бяхме шестнадесети в класирането. Не ставате, не умеете. Двадесет човека от 3 съюза нападате един с атаки в поредни секунди. Знам ви одавна какво представлявате и колко струвате и как играете. За пред мен си спестете оправданията, добре ви знам играта. Райз - без девилите ние ще ви смачкаме. Вие сте гола вода и два пръста тиня. Девил, вие сте бита карта. Шайка чекърджии и от тук насетне където и да побеждавате хората ще знаят че скриптове ги побеждават а не играчи.
ROUSSE, живи ли сте още? Къде зачезнахте. Изгубихме ви дори и като спаринг партньори. Съюзи, които са кукли на конци! Псевдо съюзи от зомбита без собствена идея за достоинство и стил. Единствените истински съюзи в челото сме ние и ДЕВИЛ. Това са фактите. Трите най големи съюза  срещу малката МОНТАНА. А? Дали ви е страх, дали сте злобни, дали ако отново вземем медали ще мрете от мъка и дали нема отново да си изядете ноктите на краката до кръста на зиг заг от яд.
И нищо да не вземем нас ни е през дедовия щото сме съюз. Свикнали сме да тъпкаме тинята без да се каляме.
Халал да са ви купените медали.
Желая ви успех и хубава игра, освен ако не ви го желая. Grin Grin

Наистина си загубеняк. Кое ви е малкото на съюза - 28 човека сте? Съюзът ви е втори по нетни. Разбирам, че се чувстваш изоставен от илумите, но това са си ваши проблеми. както и абдурдните изисквания, които поставяте за сключване на федерация - да атакуват по Ryse. И за какви скриптове говориш - отново голи обвинения, и то при условие, че миналата ера доказано се клонирахте армии  и ти неведнъж си заявявал, че би се възползвал от всякакви начини за победа. Истина е , че играта е бъгава, вие се възползвате от бъговете  и поредното доказателство е това - от вчера: http://prntscr.com/2stf9v - две кули в тройка на търговски пост.
Пък за "купените" е още по-смешно. Никой от нас не реве Кинов като заотваря сандъците. Беснеете сега, че Анатоли и Стилянов биха снощи Кинов - ами това е играта. Случихме някакъв некадърник да го наглежда и закономерно падна 300 к нетни.
« Последна редакция: Февруари 16, 2014, 13:37:01 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
gogata2013
Гост
« Отговор #260 -: Февруари 16, 2014, 14:02:15 »

Наистина си загубеняк. Кое ви е малкото на съюза - 28 човека сте? Съюзът ви е втори по нетни. Разбирам, че се чувстваш изоставен от илумите, но това са си ваши проблеми. както и абдурдните изисквания, които поставяте за сключване на федерация - да атакуват по Ryse. И за какви скриптове говориш - отново голи обвинения, и то при условие, че миналата ера доказано се клонирахте армии  и ти неведнъж си заявявал, че би се възползвал от всякакви начини за победа. Истина е , че играта е бъгава, вие се възползвате от бъговете  и поредното доказателство е това - от вчера: http://prntscr.com/2stf9v - две кули в тройка на търговски пост.
Пък за "купените" е още по-смешно. Никой от нас не реве Кинов като заотваря сандъците. Беснеете сега, че Анатоли и Стилянов биха снощи Кинов - ами това е играта. Случихме някакъв некадърник да го наглежда и закономерно падна 300 к нетни.
Някой по-кадърен с фотошопа не може ли да намериш? Виж си големината, рендването и разположението на шрифта! Отделно ви личи и вмъкването.
« Последна редакция: Февруари 16, 2014, 14:04:19 от gogata2013 » Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #261 -: Февруари 16, 2014, 14:07:50 »

Недейте така, опорочавате Фотошопстването като дейност... моля ви , малко по грамотно. Ако не можете да се справите , насреща съм...  Wink *stop*
Активен

night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #262 -: Февруари 16, 2014, 15:17:31 »

Някой по-кадърен с фотошопа не може ли да намериш? Виж си големината, рендването и разположението на шрифта! Отделно ви личи и вмъкването.

Специално това и аз го видях от мен на спай Smiley
даже го бутнах тоя търговски че да видя дари има някаква разлика, но на спая си показваше две кули Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #263 -: Февруари 16, 2014, 15:18:46 »

Аз имам 1 кула, ако искаш ела ми я бутни -може да останеш доволен  [:-}
Активен

kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #264 -: Февруари 16, 2014, 15:20:52 »

Някой по-кадърен с фотошопа не може ли да намериш? Виж си големината, рендването и разположението на шрифта! Отделно ви личи и вмъкването.

Защо говориш глупости , или и ти си толкова кадърен "специалист" като милата администрация на ИО? Не е фотошоп.
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
gogata2013
Гост
« Отговор #265 -: Февруари 16, 2014, 16:42:57 »

Защо говориш глупости , или и ти си толкова кадърен "специалист" като милата администрация на ИО? Не е фотошоп.
Да приемем, че си прав и се е получил бъг. Какво те кара да мислиш , че е търсен? Мналата бета са разбих във военен пост с крепост 2 и кули 10, ама не съм обвинявал човека, че мами.
Отново 14 атаки за бутане на търгоски пост задобрявате всеки изминал ден  Grin
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #266 -: Февруари 16, 2014, 17:34:03 »

Специално това и аз го видях от мен на спай Smiley
даже го бутнах тоя търговски че да видя дари има някаква разлика, но на спая си показваше две кули Smiley
Добре че беше ти че да го бутнеш този пост че Йозови с 11 атаки не успяха  Grin Grin Grin
Активен
princessdara
Гост
« Отговор #267 -: Февруари 16, 2014, 17:35:19 »

Специално това и аз го видях от мен на спай Smiley
даже го бутнах тоя търговски че да видя дари има някаква разлика, но на спая си показваше две кули Smiley
А и на мен ми трябват 2 кули в едната пазят мен, нали съм принцеса  Tongue
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #268 -: Февруари 16, 2014, 19:20:14 »

http://prntscr.com/2t17th   *hahaha* Ей, великите Дяволи, сами сте за никъде, както и прословутите Райз...Колко още съюза ще трябват за да се опитате да ме хванте, а? Къде са ти скъпата Ноелия и Амброзийка....в миши дупчици, където скоро ще сте всички  [:-} Дерзайте смешковци
Активен

Live Free - Die Well
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #269 -: Февруари 17, 2014, 00:35:41 »

Голяма комплексарщина се е пръкнала и пере здраво като пролетен дъжд.
Радвам се,добре че има такива откачени,та скоро да има и версия 9 с оракули,шамани,сватби с кумове и зестри...наливайте.

РЕйнджър некъв-ти пък Мултак такъв какво си се надъхал бе зомбиран Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!