Imperia Online България  
Април 25, 2024, 03:23:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разбойници  (Прочетена 38068 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
gogata2013
Гост
« -: Февруари 02, 2014, 19:47:23 »

темата е шега, беше ми повече весело отколкото нещо да се ядосам.

Бях си направил едно търговско постче кротко да си взимам 5% от добива на житце. Даже почти го бях обезопасил. Вижте как:



Не заблуждавайте - червените линии не са следи от  армии, а от охранителната система.  Grin Grin

Както се вижда от снимката долу, едни "лоши" хора решиха да ми оберат житцето. Странното е, че няколко човека решиха едноременно и по няколко пъти:



В резултат на акцията ми секвестираха житцето , въпреки прехвалената ми охранителна система и около 200к население се гътна от глад.
« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 20:05:39 от gogata2013 » Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2014, 19:56:53 »

'Убу че теб не са те грабнали.... напаст божия са тия направо, няма що, нема ли кой да ги научи да играят  .... Wink  *crazy* Grin
Активен

jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2014, 20:33:18 »

Опитваме се, ама срещу вятърни мелници - Мултиакаунтинг, Програми и много диаманти, няма как да стане  ;D. Но въпреки това няма да се откажем и ще мачкаме докато и както можем
Активен

Live Free - Die Well
gogata2013
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2014, 20:36:13 »

Кире, темата е шега - да не чувам провокации  Grin Grin
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 02, 2014, 21:32:50 »

Опитваме се, ама срещу вятърни мелници - Мултиакаунтинг, Програми и много диаманти, няма как да стане  ;D. Но въпреки това няма да се откажем и ще мачкаме докато и както можем

То от много мачкане избяга под чадъра ...
Отново едно и също. Един факт, едно едничко доказателство представете за мултиакаунтинг и програми в клана Ryse , па тогава ревете във форума.
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
purcival
Пламен Петров
Сержант
**

Karma: +4/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 52



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 02, 2014, 21:44:00 »

Казах да си върнеш пожара ти се правиш на мъж , само дето тука нещо не ти се отдава / ревеш като жена / не мога те разбера от аватара и ника сега Мъж ли си или Жена  Grin , Така че продължавай в същият дух аз също .
п.п. Хм аз не се крия зад други никове както виждаш и сам с този който пиша с него играя . И да не забравя ако мислиш да се откажеш добре иначе до края на ерата както ти обещах  *hihi*
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #6 -: Февруари 02, 2014, 21:46:43 »

И сега трябва да варим житце и да ги поменем с добро Grin
почнах - след 4-5 часа ще е готово  Grin Grin
Активен
jorjy
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 02, 2014, 21:47:27 »

оставете го човека днес е празник
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #8 -: Февруари 02, 2014, 21:47:52 »

Казах да си върнеш пожара ти се правиш на мъж , само дето тука нещо не ти се отдава / ревеш като жена / не мога те разбера от аватара и ника сега Мъж ли си или Жена  Grin , Така че продължавай в същият дух аз също .
п.п. Хм аз не се крия зад други никове както виждаш и сам с този който пиша с него играя . И да не забравя ако мислиш да се откажеш добре иначе до края на ерата както ти обещах  *hihi*
Пърси, много на сериозно се взимаш - разпусни малко, неделя вечер е.

ПП. Блондинка съм , да знаеш - за това си падам по розовото.  Grin Grin
Активен
jorjy
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 02, 2014, 21:49:08 »

те охранителните системи виждаш че не помагат
Активен
jijo74
Сержант
**

Karma: +42/-42
Неактивен Неактивен

Публикации: 85


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 02, 2014, 21:50:43 »

То от много мачкане избяга под чадъра ...
Отново едно и също. Един факт, едно едничко доказателство представете за мултиакаунтинг и програми в клана Ryse , па тогава ревете във форума.
Ние сме представили, въпрос на време и Администрация е, да се види. Инак може да си пратите поздрави и на Фобокс, ще имат нужда от това.
Казах да си върнеш пожара ти се правиш на мъж , само дето тука нещо не ти се отдава / ревеш като жена / не мога те разбера от аватара и ника сега Мъж ли си или Жена  Grin , Така че продължавай в същият дух аз също .
п.п. Хм аз не се крия зад други никове както виждаш и сам с този който пиша с него играя . И да не забравя ако мислиш да се откажеш добре иначе до края на ерата както ти обещах  *hihi*
Ехх, пърси, пърси, мишоци сте с Универсалния, видяхме и неговата дума каква е, скоро излизам от МОД, моли се да не ме срещаш Wink
Активен

Live Free - Die Well
jorjy
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 02, 2014, 21:53:51 »

и не разбирам защо някои като не може да играе реве за мулти или за програми просто се научете да играете аз не съм играл от няколко години и като гледам промяна няма  голяма в играта просто иска постоянство а ако някои има програма пратете я и на мен 
Активен
gogata2013
Гост
« Отговор #12 -: Февруари 02, 2014, 21:56:50 »

Ми не можем бре, Жоржи, ама се учим бързо. следващият път ние ще пратим 15 атаки да свалим търговски пост, аз лично ше пратя 6 да бия рекорда на Артемидор  Grin Grin.
« Последна редакция: Февруари 02, 2014, 22:22:44 от gogata2013 » Активен
jorjy
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 02, 2014, 21:58:08 »

как всяка ера едно и също се пише аз давам да ми се провери всичко няма проблем и за програми и за мулти
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 02, 2014, 21:58:40 »

и не разбирам защо някои като не може да играе реве за мулти или за програми просто се научете да играете аз не съм играл от няколко години и като гледам промяна няма  голяма в играта просто иска постоянство а ако някои има програма пратете я и на мен 
Добре Учителю Наш.Ще се научим,обещаваме,все някога да се научим.
Кефи,въпроси имаш ли и ти-от клана Русе Grin  Клана. Grin Grin Grin  Това виртуалното изпива мозъци. Клана *xxx* *xxx* *xxx*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: [1] 2 3 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!