Imperia Online България  
Март 29, 2024, 12:43:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Проблем с атаки?  (Прочетена 2489 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« -: Февруари 02, 2014, 17:04:27 »

Искам да попитам какъв е проблема?Акаунтът мие NAFYEX.А системата не ми дава да атакувам почти никой.Основните 3-ма играча,които искам да отнеса са - sando,ganaka,gladiator.Проблемът е,че когато тръгна да ги атакувам ми дава че ползвам един и същ компютър или айпи.Е не ползваме,ама те явно са мултаци,щом и за тримата ми показва едно и също.Аре крайно време е да ми го оправите тва вече,за да мога да ги атакувам.Колегите от съюза ми ще потвърдят за тоя проблем.
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2014, 17:21:30 »

Нафта ... често срещан проблем ... докладваш на мейла на съпорта ... и чакаш да ти разрешат атаките  *pardon*

Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2014, 21:07:13 »

Нафта ... често срещан проблем ... докладваш на мейла на съпорта ... и чакаш да ти разрешат атаките  *pardon*


Кроки,докладвах,не помогна....
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 02, 2014, 21:30:16 »

Кроки,докладвах,не помогна....

Не ми се е случвало до сега  *scratch*
Прати ми на ЛС ... отговора на съпорта ако обичаш ...  *scratch*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 03, 2014, 22:17:46 »

Продължавам да не мога да атакувам ganaka....
Активен
hardpuzzle
Редник
*

Karma: +7/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 42


FreedoM


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 03, 2014, 22:37:12 »

Ako moje neshto da napravite za problema s Nafiex pomognete poneje otdelqme dosta ot vremeto si tuk i na reshitelnia moment se okazva che sme se buhtili naprazno izvinqvam se za kirilicata
Активен

“Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да ти повярват.” Когато hardpuzzle ви е длъжник, Господ да ви е на помощ.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2014, 13:16:40 »

Искам да попитам какъв е проблема?Акаунтът мие NAFYEX.А системата не ми дава да атакувам почти никой.Основните 3-ма играча,които искам да отнеса са - sando,ganaka,gladiator.Проблемът е,че когато тръгна да ги атакувам ми дава че ползвам един и същ компютър или айпи.Е не ползваме,ама те явно са мултаци,щом и за тримата ми показва едно и също.Аре крайно време е да ми го оправите тва вече,за да мога да ги атакувам.Колегите от съюза ми ще потвърдят за тоя проблем.

За кой свят става въпрос? Свят 10 версия 4 не съществува вече.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2014, 13:50:21 »

За кой свят става въпрос? Свят 10 версия 4 не съществува вече.
Класики,свят 2
« Последна редакция: Февруари 04, 2014, 14:00:53 от naftex » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 04, 2014, 14:14:49 »

Да, разбрах Ви, за съжлаление обаче наистина имате съвпадения с въпросните акаунти и няма да можете да ги нападате.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 04, 2014, 14:30:11 »

Е какви са ми съвпаденията?Не съм играл империя от около 3 години.Връщам се тази ера и изведнъж имам съвпадение с тях.Нещо ми се струва нереална работата.Значи целия съюз цяла ера работим,за да може да изнесем ganaka и когато дойде време за това,на мен не ми е позволено да го атакувам.
Сега ще кажа и още нещо.Имам съмнение за злоупотреба между двата акаунта sando и ganaka.Вчера сутринта ме напада sando в една от страничните провинции на пожар.Имам вкаран само и едиснтвено един шпионин в главната провинция от ganaka.Пред крепостта имам 200К елитна армия.В момента,в който решавам да преместя 15К армия за да посрещна атаката sando я връща веднага.Той шпионин не може да ми вкара,защото цяла сутрин се опитваше и така и не успя.Със слух не може да познае,че съм преместил армия,понеже местя 1/10 от армията си.Това ме води на мисълта че са един и същи човек.Или ги баннете и двамата какъвто си е реда или поне ми дайте да ги атакувам.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!